111,12 m | JUNIOR F BOYS | 16.145 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
111,12 m | JUNIOR F BOYS | 16.372 | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
111,12 m | JUNIOR F BOYS | 16.725 | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
|
222 m | JUNIOR E BOYS | 25.374 | ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020 |
222 m | JUNIOR E BOYS | 26.236 | ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020 |
222 m | JUNIOR E BOYS | 26.566 | ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019 |
|
333 m | DIVISION 2 | 35.710 | 2 ISU Development Competition, Celje, SLO, 15.08. - 16.08.2020 |
333 m | DIVISION 2 | 36.795 | 2 ISU Development Competition, Celje, SLO, 15.08. - 16.08.2020 |
333 m | DIVISION 2 | 37.224 | 2 ISU Development Competition, Celje, SLO, 15.08. - 16.08.2020 |
|
500 m | JUNIOR D BOYS | 52.021 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021 |
500 m | JUNIOR D BOYS | 52.370 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021 |
500 m | JUNIOR D BOYS | 52.518 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020 |
|
777 m | JUNIOR D BOYS | 1:20.675 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020 |
777 m | JUNIOR D BOYS | 1:21.014 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020 |
777 m | JUNIOR D BOYS | 1:21.435 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 26.09. - 27.09.2020 |
|
1000 m | JUNIOR D BOYS | 1:43.699 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020 |
1000 m | JUNIOR D BOYS | 1:48.815 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021 |
1000 m | JUNIOR D BOYS | 1:49.441 | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020 |
3. Place | JUNIOR D BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021 |
4. Place | JUNIOR D BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020 |
3. Place | JUNIOR D BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020 |
2. Place | JUNIOR D BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020 |
2. Place | JUNIOR D BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 26.09. - 27.09.2020 |
2. Place | DIVISION 2 | 2 ISU Development Competition, Celje, SLO, 15.08. - 16.08.2020 |
5. Place | JUNIOR E BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020 |
4. Place | JUNIOR E BOYS | ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020 |
8. Place | JUNIOR E BOYS | ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019 |
1. Place | JUNIOR E BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, Polska, 12.10. - 13.10.2019 |
2. Place | JUNIOR E BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
13. Place | JUNIOR E BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz. , POL, 12.01. - 13.01.2019 |
6. Place | JUNIOR E BOYS | ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019 |
2. Place | JUNIOR E BOYS | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
1. Place | JUNIOR E BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018 |
7. Place | JUNIOR E BOYS | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
3. Place | JUNIOR E BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 29.09. - 30.09.2018 |
11. Place | JUNIOR E BOYS | Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018 |
1. Place | JUNIOR F BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
4. Place | JUNIOR F BOYS | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
4. Place | JUNIOR D BOYS | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021 |
2. Place | JUNIOR D BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021 |
4. Place | JUNIOR D BOYS | 777 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021 |
|
2. Place | JUNIOR D BOYS | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020 |
9. Place | JUNIOR D BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020 |
4. Place | JUNIOR D BOYS | 777 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020 |
|
2. Place | JUNIOR D BOYS | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020 |
3. Place | JUNIOR D BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020 |
4. Place | JUNIOR D BOYS | 777 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020 |
|
2. Place | JUNIOR D BOYS | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020 |
2. Place | JUNIOR D BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020 |
2. Place | JUNIOR D BOYS | 777 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020 |
|
1. Place | JUNIOR D BOYS | 1000 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 26.09. - 27.09.2020 |
3. Place | JUNIOR D BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 26.09. - 27.09.2020 |
2. Place | JUNIOR D BOYS | 777 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 26.09. - 27.09.2020 |
|
4. Place | DIVISION 2 | 111,12 m | 2 ISU Development Competition, Celje, SLO, 15.08. - 16.08.2020 |
3. Place | DIVISION 2 | 333 m | 2 ISU Development Competition, Celje, SLO, 15.08. - 16.08.2020 |
1. Place | DIVISION 2 | 500 m | 2 ISU Development Competition, Celje, SLO, 15.08. - 16.08.2020 |
|
1. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020 |
9. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020 |
10. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020 |
|
5. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020 |
2. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020 |
5. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020 |
|
6. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019 |
7. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019 |
5. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019 |
|
1. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, Polska, 12.10. - 13.10.2019 |
2. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, Polska, 12.10. - 13.10.2019 |
1. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, Polska, 12.10. - 13.10.2019 |
|
2. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
3. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
1. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, Polska, 28.09. - 29.09.2019 |
|
5. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz. , POL, 12.01. - 13.01.2019 |
|
4. Place | JUNIOR E BOYS | 777 m | ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019 |
6. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019 |
6. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019 |
|
3. Place | JUNIOR E BOYS | 777 m | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
1. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
3. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
|
1. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018 |
2. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018 |
1. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018 |
|
7. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
6. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
4. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
|
4. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 29.09. - 30.09.2018 |
5. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 29.09. - 30.09.2018 |
1. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 29.09. - 30.09.2018 |
|
9. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018 |
11. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018 |
|
1. Place | JUNIOR F BOYS | 333 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
1. Place | JUNIOR F BOYS | 111,12 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
1. Place | JUNIOR F BOYS | 222 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017 |
|
4. Place | JUNIOR F BOYS | 333 m | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
4. Place | JUNIOR F BOYS | 111,12 m | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
5. Place | JUNIOR F BOYS | 222 m | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |