222 m | JUNIOR E BOYS | 26.064 | ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018 |
222 m | JUNIOR E BOYS | 26.251 | ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018 |
222 m | JUNIOR E BOYS | 26.690 | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
|
333 m | JUNIOR E BOYS | 38.027 | ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018 |
333 m | JUNIOR E BOYS | 38.112 | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
333 m | JUNIOR E BOYS | 38.128 | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
|
500 m | JUNIOR E BOYS | 56.194 | ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018 |
500 m | JUNIOR E BOYS | 56.375 | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
500 m | JUNIOR E BOYS | 56.633 | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
|
777 m | JUNIOR E BOYS | 1:30.570 | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
777 m | JUNIOR E BOYS | 1:32.771 | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
777 m | JUNIOR E BOYS | 1:40.647 | Alpe Adria Trophy, Zagreb Open 2017, 04.11. - 05.11.2017 |
3. Place | JUNIOR E BOYS | ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018 |
3. Place | JUNIOR E BOYS | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
6. Place | JUNIOR E BOYS | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
7. Place | JUNIOR E BOYS | Alpe Adria Trophy, Zagreb Open 2017, 04.11. - 05.11.2017 |
8. Place | JUNIOR E BOYS | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
7. Place | JUNIOR E BOYS | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 16.09. - 17.09.2017 |
3. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018 |
3. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018 |
3. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018 |
|
2. Place | JUNIOR E BOYS | 777 m | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
4. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
2. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
14. Place | RELAY E-F BOYS | 2000 m | Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018 |
|
6. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
5. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
5. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018 |
|
7. Place | JUNIOR E BOYS | 777 m | Alpe Adria Trophy, Zagreb Open 2017, 04.11. - 05.11.2017 |
5. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Alpe Adria Trophy, Zagreb Open 2017, 04.11. - 05.11.2017 |
7. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Alpe Adria Trophy, Zagreb Open 2017, 04.11. - 05.11.2017 |
|
7. Place | JUNIOR E BOYS | 500 m | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
6. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
10. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Danubia 2 - Czech Open 2017 , Benatky nad Jizero, CZE, 13.10. - 15.10.2017 |
|
5. Place | JUNIOR E BOYS | 222 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 16.09. - 17.09.2017 |
6. Place | JUNIOR E BOYS | 333 m | Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 16.09. - 17.09.2017 |