Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL,LIVE [i], 02.12. - 04.12.2022
Distance Classification
WOMEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 115. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 34 | 1 | 1:36.288 | ||
2. | A | 2. | 116. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 21 | 2 | 1:36.322 | ||
3. | A | 3. | 79. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | 13 | 3 | 1:40.661 | ||
4. | A | 4. | 15. | SHAPRAN (1) Oleksandra | POL-AZSO | 8 | 4 | 1:42.634 | ||
5. | A | PEN | 194. | ZARVANSKA Tetiana | UKR-KHV | 3 | 5 | 1:42.465 | ||
6. | B | 1. | 48. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 3 | 6 | 1:33.177 | ||
7. | B | 2. | 75. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 2 | 7 | 1:35.751 | ||
8. | B | 3. | 74. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1 | 8 | 1:36.433 | ||
9. | B | 4. | 12. | KUCHERUK (1) Anna | POL-AZSO | 9 | 1:42.602 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
10. | A | PEN | 80. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 10 | 1:41.232 | |||
FINAŁ | ||||||||||
11. | E | 1. | 192. | KREMER Veronika | UKR-KHV | 11 | 1:41.877 | |||
12. | E | 2. | 46. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 12 | 1:41.200 | |||
13. | E | 3. | 121. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 13 | 1:42.024 | |||
14. | E | 4. | 13. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | 14 | 1:42.244 | |||
15. | E | 5. | 103. | BODNAR Maja | POL-MOSIR | 15 | 1:50.428 | |||
16. | F | 1. | 184. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 16 | 1:51.058 | |||
17. | F | 2. | 132. | KOSTECKA Wiktoria | POL-STOCZ | 17 | 1:56.005 | |||
18. | F | 3. | 26. | KONECKA Wiktoria | POL-BLYSKD | 18 | 2:03.486 | |||
19. | F | 4. | 47. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 19 | 2:19.317 | |||
20. | F | DNS | 11. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 20 | 1:56.358 | |||
21. | C | 1. | 78. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 21 | 1:47.969 | |||
22. | C | 2. | 133. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 22 | 1:39.178 | |||
23. | C | 3. | 81. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 23 | 1:45.006 | |||
24. | C | 4. | 191. | CHERVENKO Viktoriia | UKR-KHV | 24 | 1:44.932 | |||
25. | C | 5. | 122. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 25 | 1:44.629 | |||
26. | D | 1. | 14. | MYCHALCHUK (1) Diana | POL-AZSO | 26 | 1:41.672 | |||
27. | D | 2. | 10. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 27 | 1:44.404 | |||
SERIE | ||||||||||
28. | A | PEN | 131. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 28 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
29. | G | 1. | 27. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 29 | 2:20.804 | |||
30. | G | 2. | 29. | RADZIKOWSKA Nikola | POL-BLYSKD | 30 | 2:26.887 | |||
31. | G | 3. | 185. | KUCK Magdalena | POL-WMKS | 31 | 2:31.818 | |||
32. | G | 4. | 25. | DUDEK Otylia | POL-BLYSKD | 32 | 2:31.863 | |||
33. | G | 5. | 28. | LEBIODA Weronika | POL-BLYSKD | 33 | 2:45.110 | |||
SERIE | ||||||||||
34. | B | PEN | 77. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 34 | NO TIME | |||
A | DNS | 193. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | 35 | NO TIME | ||||
A | DNS | 76. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 35 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR B WOMEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (6.) | B | 1. | 48. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 3 | 6 | 1:33.177 | ||
2. (8.) | B | 3. | 74. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1 | 8 | 1:36.433 | ||
3. (9.) | B | 4. | 12. | KUCHERUK (1) Anna | POL-AZSO | 9 | 1:42.602 | |||
4. (11.) | E | 1. | 192. | KREMER Veronika | UKR-KHV | 11 | 1:41.877 | |||
5. (12.) | E | 2. | 46. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 12 | 1:41.200 | |||
6. (13.) | E | 3. | 121. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 13 | 1:42.024 | |||
7. (16.) | F | 1. | 184. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 16 | 1:51.058 | |||
8. (17.) | F | 2. | 132. | KOSTECKA Wiktoria | POL-STOCZ | 17 | 1:56.005 | |||
9. (19.) | F | 4. | 47. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 19 | 2:19.317 | |||
10. (20.) | F | DNS | 11. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 20 | 1:56.358 | |||
11. (21.) | C | 1. | 78. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 21 | 1:47.969 | |||
12. (22.) | C | 2. | 133. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 22 | 1:39.178 | |||
13. (25.) | C | 5. | 122. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 25 | 1:44.629 | |||
14. (27.) | D | 2. | 10. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 27 | 1:44.404 | |||
SERIE | ||||||||||
15. (28.) | A | PEN | 131. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 28 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
16. (29.) | G | 1. | 27. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 29 | 2:20.804 | |||
17. (31.) | G | 3. | 185. | KUCK Magdalena | POL-WMKS | 31 | 2:31.818 | |||
18. (32.) | G | 4. | 25. | DUDEK Otylia | POL-BLYSKD | 32 | 2:31.863 |
Splitted Distance Classification
WOMEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (1.) | A | 1. | 115. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 34 | 1 | 1:36.288 | ||
2. (2.) | A | 2. | 116. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 21 | 2 | 1:36.322 | ||
3. (5.) | A | PEN | 194. | ZARVANSKA Tetiana | UKR-KHV | 3 | 5 | 1:42.465 | ||
4. (24.) | C | 4. | 191. | CHERVENKO Viktoriia | UKR-KHV | 24 | 1:44.932 | |||
5. (26.) | D | 1. | 14. | MYCHALCHUK (1) Diana | POL-AZSO | 26 | 1:41.672 | |||
6. (30.) | G | 2. | 29. | RADZIKOWSKA Nikola | POL-BLYSKD | 30 | 2:26.887 |