Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 179 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 63. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 2:02.389 | ||
2 | (5) | 52. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 2:02.536 | ||
3 | (1) | 71. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | 2:05.863 | ||
4 | (4) | 208. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 2:10.398 | ||
5 | (2) | 34. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 180 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 67. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 2:05.404 | ||
2 | (1) | 146. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 2:05.500 | ||
3 | (2) | 118. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 2:05.766 | ||
4 | (3) | 70. | SUJETA Maria | POL-JUV | 2:16.000 | ||
- | (5) | 46. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | - | no start | |
RACE: 181 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 116. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 2:00.423 | ||
2 | (1) | 65. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 2:00.527 | ||
3 | (6) | 69. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | 2:01.976 | ||
4 | (4) | 47. | ZALEWSKA Agata | POL-BLYSKT | 2:05.237 | ||
5 | (3) | 210. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 2:21.490 | ||
6 | (5) | 32. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 182 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 27. | TOKAROVA Tamara | SVK | 1:54.651 | ||
2 | (2) | 137. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:55.727 | ||
3 | (4) | 68. | POLAK Izabela | POL-JUV | 1:59.095 | ||
4 | (1) | 106. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 2:04.769 | ||
5 | (3) | 117. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 2:07.211 | ||
RACE: 183 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 135. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:54.771 | ||
2 | (1) | 14. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:54.856 | ||
3 | (2) | 62. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1:55.203 | ||
4 | (4) | 209. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 2:00.537 | ||
5 | (5) | 33. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:20.633 | ||
RACE: 184 HEAT: 6 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 119. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:55.959 | ||
2 | (5) | 66. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 1:59.245 | ||
3 | (2) | 51. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:59.343 | ||
4 | (4) | 136. | KRAUSE Maja | POL-ORZEL | 2:06.545 | ||
5 | (3) | 1. | TOMCZAK Alicja | POL-ASRNC | 2:18.872 | ||
JUNIOR C GIRLS ĆWIERĆFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 190 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 119. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:42.545 | ||
2 | (1) | 14. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:45.139 | ||
3 | (4) | 52. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:45.266 | ||
4 | (3) | 69. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | 1:54.743 | ||
5 | (5) | 146. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:59.892 | ||
RACE: 191 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 63. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1:48.132 | ||
2 | (1) | 135. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:48.249 | ||
3 | (2) | 51. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:48.259 | ||
4 | (5) | 118. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 1:48.993 | ||
5 | (4) | 106. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 2:06.034 | ||
RACE: 192 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 67. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:55.397 | ||
2 | (1) | 137. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:55.644 | ||
3 | (5) | 71. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | 2:00.869 | ||
4 | (2) | 68. | POLAK Izabela | POL-JUV | 2:01.559 | ||
- | (3) | 65. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | - | impeding | |
RACE: 193 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 27. | TOKAROVA Tamara | SVK | 1:46.026 | ||
2 | (4) | 116. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:46.436 | ||
3 | (2) | 62. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1:46.679 | ||
4 | (3) | 66. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 1:55.030 | ||
5 | (5) | 209. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 1:57.823 | ||
JUNIOR C GIRLS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 204 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 67. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:44.926 | ||
2 | (3) | 116. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:46.409 | ||
3 | (1) | 14. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:49.413 | ||
4 | (4) | 62. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 2:21.457 | ||
- | (2) | 27. | TOKAROVA Tamara | SVK | - | impeding | |
RACE: 205 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 119. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:48.267 | ||
2 | (4) | 135. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:49.999 | ||
3 | (2) | 52. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:50.713 | advanced | |
4 | (5) | 137. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:52.618 | ||
- | (3) | 63. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | - | impeding | |
JUNIOR C GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 211 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 119. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:55.290 | ||
2 | (1) | 67. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:55.655 | ||
3 | (4) | 135. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:58.060 | ||
4 | (2) | 116. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:58.582 | ||
5 | (5) | 52. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:58.652 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021
Distance Classification
JUNIOR C GIRLS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 119. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 34 | 1 | 1:42.545 | |||
2. | 2. | 67. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 21 | 2 | 1:44.926 | |||
3. | 3. | 135. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 13 | 3 | 1:48.249 | |||
4. | 4. | 116. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 8 | 4 | 1:46.409 | |||
5. | 5. | 52. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 5 | 5 | 1:45.266 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
6. | 3. | 14. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 6 | 1:45.139 | ||||
7. | 4. | 137. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 7 | 1:52.618 | ||||
8. | 4. | 62. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 8 | 1:46.679 | ||||
9. | - | 27. | TOKAROVA Tamara | SVK | 9 | 1:46.026 | ||||
10. | - | 63. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 10 | 1:48.132 | ||||
ĆWIERĆFINAŁY | ||||||||||
11. | 3. | 51. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 11 | 1:48.259 | ||||
12. | 3. | 71. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | 12 | 2:00.869 | ||||
13. | 4. | 66. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 13 | 1:55.030 | ||||
14. | 4. | 118. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 14 | 1:48.993 | ||||
15. | 4. | 69. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | 15 | 1:54.743 | ||||
16. | 4. | 68. | POLAK Izabela | POL-JUV | 16 | 1:59.095 | ||||
17. | 5. | 146. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 17 | 1:59.892 | ||||
18. | 5. | 209. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 18 | 1:57.823 | ||||
19. | 5. | 106. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 19 | 2:04.769 | ||||
20. | - | 65. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 20 | 2:00.527 | ||||
SERIE | ||||||||||
21. | 4. | 47. | ZALEWSKA Agata | POL-BLYSKT | 21 | 2:05.237 | ||||
22. | 4. | 136. | KRAUSE Maja | POL-ORZEL | 22 | 2:06.545 | ||||
23. | 4. | 208. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 23 | 2:10.398 | ||||
24. | 4. | 70. | SUJETA Maria | POL-JUV | 24 | 2:16.000 | ||||
25. | 5. | 117. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 25 | 2:07.211 | ||||
26. | 5. | 1. | TOMCZAK Alicja | POL-ASRNC | 26 | 2:18.872 | ||||
27. | 5. | 33. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 27 | 2:20.633 | ||||
28. | 5. | 210. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 28 | 2:21.490 | ||||
29. | 5. | 34. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 29 | NO TIME | ||||
30. | 6. | 32. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | 30 | NO TIME | ||||
- | 46. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 31 | ----- |