Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 777 m | |||||||
RACE: 148 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 1:25.143 | ||
2 | (5) | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:25.988 | ||
3 | (1) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 1:27.241 | ||
4 | (4) | 183. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:36.587 | ||
5 | (3) | 144. | DOMBEK Franciszek | POL-UKSJB | 1:46.709 | ||
6 | (2) | 18. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 1:49.308 | ||
RACE: 149 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:25.933 | ||
2 | (2) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:26.082 | ||
3 | (4) | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 1:29.733 | ||
4 | (1) | 176. | PAWLUCZUK Daniel | POL-UKSSB | 1:45.278 | ||
5 | (5) | 185. | WOJNO Paweł | POL-WMKS | 1:46.905 | ||
RACE: 150 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:26.837 | ||
2 | (6) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:27.211 | ||
3 | (5) | 38. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:35.701 | ||
4 | (2) | 97. | BEDNARZ Jakub | POL-ORL | 1:44.563 | ||
5 | (3) | 172. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 1:44.963 | ||
6 | (1) | 146. | ZIMNOCH Jakub | POL-UKSJB | 2:02.181 | ||
RACE: 151 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:25.354 | ||
2 | (1) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:25.804 | ||
3 | (6) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 1:25.866 | ||
4 | (4) | 174. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 1:31.213 | ||
5 | (2) | 106. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:31.817 | ||
6 | (5) | 145. | PALIASHCHUK Pavel | POL-UKSJB | NO TIME | finished | |
JUNIOR D BOYS PÓŁFINAŁY 777 m | |||||||
RACE: 159 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:21.001 | ||
2 | (4) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:22.786 | ||
3 | (2) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:24.413 | ||
4 | (3) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 1:56.902 | ||
5 | (5) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 2:20.766 | ||
RACE: 160 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:26.110 | ||
2 | (1) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 1:27.076 | ||
3 | (4) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:27.198 | ||
4 | (5) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 1:29.788 | ||
5 | (3) | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:31.529 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 777 m | |||||||
RACE: 167 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:23.743 | ||
2 | (3) | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:23.942 | ||
3 | (4) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 1:24.203 | ||
4 | (5) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:24.376 | ||
5 | (2) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 1:57.655 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 777 m | |||||||
RACE: 168 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:17.380 | ||
2 | (4) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:17.548 | ||
3 | (2) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:21.763 | ||
4 | (5) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 1:23.996 | ||
5 | (3) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:44.734 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 777 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 34 | 1 | 1:17.380 | |||
2. | 2. | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 21 | 2 | 1:17.548 | |||
3. | 3. | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 13 | 3 | 1:21.763 | |||
4. | 4. | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 8 | 4 | 1:23.996 | |||
5. | 5. | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 5 | 5 | 1:24.413 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. | 1. | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 3 | 6 | 1:23.743 | |||
7. | 2. | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 2 | 7 | 1:23.942 | |||
8. | 3. | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 1 | 8 | 1:24.203 | |||
9. | 4. | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 9 | 1:24.376 | ||||
10. | 5. | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 10 | 1:27.241 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 11 | 1:29.733 | ||||
12. | 3. | 38. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 12 | 1:35.701 | ||||
13. | 4. | 174. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 13 | 1:31.213 | ||||
14. | 4. | 183. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 14 | 1:36.587 | ||||
15. | 4. | 97. | BEDNARZ Jakub | POL-ORL | 15 | 1:44.563 | ||||
16. | 4. | 176. | PAWLUCZUK Daniel | POL-UKSSB | 16 | 1:45.278 | ||||
17. | 5. | 106. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 17 | 1:31.817 | ||||
18. | 5. | 172. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 18 | 1:44.963 | ||||
19. | 5. | 144. | DOMBEK Franciszek | POL-UKSJB | 19 | 1:46.709 | ||||
20. | 5. | 185. | WOJNO Paweł | POL-WMKS | 20 | 1:46.905 | ||||
21. | 6. | 18. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 21 | 1:49.308 | ||||
22. | 6. | 146. | ZIMNOCH Jakub | POL-UKSJB | 22 | 2:02.181 | ||||
23. | 6. | 145. | PALIASHCHUK Pavel | POL-UKSJB | 23 | NO TIME |