Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 8 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:55.841 | ||
2 | (5) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:56.326 | ||
3 | (4) | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 1:57.819 | ||
4 | (3) | 172. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 2:05.485 | ||
5 | (6) | 185. | WOJNO Paweł | POL-WMKS | 2:24.424 | ||
6 | (1) | 18. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:38.757 | ||
RACE: 9 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:53.887 | ||
2 | (1) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:54.077 | ||
3 | (5) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 1:57.558 | ||
4 | (4) | 176. | PAWLUCZUK Daniel | POL-UKSSB | 2:35.781 | ||
5 | (6) | 146. | ZIMNOCH Jakub | POL-UKSJB | 2:43.847 | ||
- | (2) | 174. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | - | impeding | |
RACE: 10 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 1:54.568 | ||
2 | (5) | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:57.027 | ||
3 | (1) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 1:57.812 | ||
4 | (4) | 183. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 2:04.544 | ||
5 | (6) | 106. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:05.223 | ||
6 | (3) | 145. | PALIASHCHUK Pavel | POL-UKSJB | NO TIME | finished | |
RACE: 11 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:55.399 | ||
2 | (1) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:56.463 | ||
3 | (5) | 38. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 2:07.718 | ||
4 | (3) | 144. | DOMBEK Franciszek | POL-UKSJB | 3:36.813 | ||
5 | (4) | 97. | BEDNARZ Jakub | POL-ORL | NO TIME | finished | |
- | (2) | 142. | DASZKIEWICZ Romuald | POL-UKSJB | - | no start | |
JUNIOR D BOYS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 25 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:50.606 | ||
2 | (3) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:50.732 | ||
3 | (2) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:51.323 | ||
4 | (4) | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:52.592 | ||
5 | (5) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 1:53.450 | ||
6 | (6) | 183. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 2:05.140 | ||
7 | (7) | 38. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 2:07.613 | ||
RACE: 26 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:51.093 | ||
2 | (3) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:51.189 | ||
3 | (1) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 1:51.272 | ||
4 | (4) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:52.320 | ||
5 | (6) | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 1:55.477 | ||
6 | (5) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 1:59.014 | ||
7 | (7) | 172. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 1:59.120 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 1000 m | |||||||
RACE: 35 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 2:00.168 | ||
2 | (2) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 2:01.309 | ||
3 | (3) | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 2:01.558 | ||
4 | (5) | 172. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 2:03.009 | ||
5 | (7) | 38. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 2:03.424 | ||
6 | (6) | 183. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 2:06.891 | ||
7 | (4) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 2:35.495 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 36 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:49.343 | ||
2 | (5) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 1:49.441 | ||
3 | (2) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:50.234 | ||
4 | (1) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:50.271 | ||
5 | (4) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:50.748 | ||
6 | (7) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:53.686 | ||
7 | (6) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:16.422 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 34 | 1 | 1:49.343 | |||
2. | 2. | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 21 | 2 | 1:49.441 | |||
3. | 3. | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 13 | 3 | 1:50.234 | |||
4. | 4. | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 8 | 4 | 1:50.271 | |||
5. | 5. | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 5 | 5 | 1:50.748 | |||
6. | 6. | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 3 | 6 | 1:52.320 | |||
7. | 7. | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2 | 7 | 1:51.323 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
8. | 1. | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1 | 8 | 1:52.592 | |||
9. | 2. | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 9 | 1:53.450 | ||||
10. | 3. | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 10 | 1:55.477 | ||||
11. | 4. | 172. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 11 | 1:59.120 | ||||
12. | 5. | 38. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 12 | 2:03.424 | ||||
13. | 6. | 183. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 13 | 2:04.544 | ||||
14. | 7. | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 14 | 1:57.812 | ||||
SERIE | ||||||||||
15. | 4. | 176. | PAWLUCZUK Daniel | POL-UKSSB | 15 | 2:35.781 | ||||
16. | 4. | 144. | DOMBEK Franciszek | POL-UKSJB | 16 | 3:36.813 | ||||
17. | 5. | 106. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 17 | 2:05.223 | ||||
18. | 5. | 185. | WOJNO Paweł | POL-WMKS | 18 | 2:24.424 | ||||
19. | 5. | 146. | ZIMNOCH Jakub | POL-UKSJB | 19 | 2:43.847 | ||||
20. | 5. | 97. | BEDNARZ Jakub | POL-ORL | 20 | NO TIME | ||||
21. | 6. | 18. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 21 | 2:38.757 | ||||
22. | 6. | 145. | PALIASHCHUK Pavel | POL-UKSJB | 22 | NO TIME | ||||
- | 174. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 23 | ----- | |||||
- | 142. | DASZKIEWICZ Romuald | POL-UKSJB | 24 | ----- |