Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 52 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 55.937 | ||
2 | (1) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 56.107 | ||
3 | (3) | 172. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 56.333 | ||
4 | (4) | 176. | PAWLUCZUK Daniel | POL-UKSSB | 1:03.177 | ||
5 | (5) | 146. | ZIMNOCH Jakub | POL-UKSJB | 1:14.973 | ||
RACE: 53 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 53.820 | ||
2 | (1) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 54.206 | ||
3 | (6) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 54.279 | ||
4 | (4) | 38. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 59.314 | ||
5 | (5) | 185. | WOJNO Paweł | POL-WMKS | 1:07.509 | ||
6 | (3) | 145. | PALIASHCHUK Pavel | POL-UKSJB | 1:46.287 | ||
RACE: 54 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 52.136 | ||
2 | (2) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 55.348 | ||
3 | (1) | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 56.609 | ||
4 | (6) | 183. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:00.081 | ||
5 | (3) | 97. | BEDNARZ Jakub | POL-ORL | 1:04.828 | ||
6 | (4) | 18. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 1:07.455 | ||
RACE: 55 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 52.025 | ||
2 | (4) | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 54.083 | ||
3 | (5) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 54.420 | ||
4 | (1) | 174. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 55.188 | ||
5 | (3) | 106. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 59.699 | ||
6 | (6) | 144. | DOMBEK Franciszek | POL-UKSJB | 1:01.471 | ||
JUNIOR D BOYS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 68 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 51.698 | ||
2 | (2) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 51.865 | ||
3 | (5) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 53.678 | ||
4 | (4) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 54.043 | ||
5 | (3) | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 55.063 | ||
RACE: 69 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 52.160 | ||
2 | (3) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 53.239 | ||
3 | (5) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 54.336 | ||
4 | (4) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 54.818 | ||
5 | (2) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | NO TIME | finished adv. | |
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 500 m | |||||||
RACE: 78 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 52.974 | ||
2 | (2) | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 53.299 | ||
3 | (3) | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 53.544 | ||
4 | (4) | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 1:13.736 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 79 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 49.566 | ||
2 | (1) | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 49.710 | ||
3 | (4) | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 54.791 | ||
4 | (5) | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 56.546 | ||
5 | (3) | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:02.061 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 177. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:49.566 | |||
2. | 2. | 175. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:49.710 | |||
3. | 3. | 118. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 13 | 3 | 0:53.239 | |||
4. | 4. | 173. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 8 | 4 | 0:54.206 | |||
5. | 5. | 105. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 5 | 5 | 0:52.160 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. | 1. | 37. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 3 | 6 | 0:52.974 | |||
7. | 2. | 86. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 2 | 7 | 0:53.299 | |||
8. | 3. | 184. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1 | 8 | 0:53.544 | |||
9. | 4. | 98. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 9 | 0:54.818 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
10. | 5. | 39. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 10 | 0:54.083 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 172. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 11 | 0:56.333 | ||||
12. | 3. | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 12 | 0:56.609 | ||||
13. | 4. | 174. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 13 | 0:55.188 | ||||
14. | 4. | 38. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 14 | 0:59.314 | ||||
15. | 4. | 183. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 15 | 1:00.081 | ||||
16. | 4. | 176. | PAWLUCZUK Daniel | POL-UKSSB | 16 | 1:03.177 | ||||
17. | 5. | 106. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 17 | 0:59.699 | ||||
18. | 5. | 97. | BEDNARZ Jakub | POL-ORL | 18 | 1:04.828 | ||||
19. | 5. | 185. | WOJNO Paweł | POL-WMKS | 19 | 1:07.509 | ||||
20. | 5. | 146. | ZIMNOCH Jakub | POL-UKSJB | 20 | 1:14.973 | ||||
21. | 6. | 144. | DOMBEK Franciszek | POL-UKSJB | 21 | 1:01.471 | ||||
22. | 6. | 18. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 22 | 1:07.455 | ||||
23. | 6. | 145. | PALIASHCHUK Pavel | POL-UKSJB | 23 | 1:46.287 |