Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 159 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 86. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:50.447 | ||
2 | (4) | 40. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 1:52.270 | ||
3 | (2) | 98. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:56.577 | ||
4 | (3) | 176. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 2:08.055 | ||
5 | (5) | 45. | SUJETA Maria | POL-JUV | 2:13.437 | ||
RACE: 160 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 20. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:46.574 | ||
2 | (2) | 39. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1:46.795 | ||
3 | (4) | 107. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:47.119 | ||
4 | (5) | 44. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | 2:01.998 | ||
5 | (1) | 97. | KRAUSE Maja | POL-ORZEL | 2:22.856 | ||
RACE: 161 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 15. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 1:51.885 | ||
2 | (2) | 96. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:51.944 | ||
3 | (1) | 85. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 1:54.787 | ||
4 | (6) | 46. | ZACHOWICZ Aleksandra | POL-JUV | 1:56.904 | ||
5 | (3) | 38. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1:58.076 | ||
6 | (4) | 7. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:26.056 | ||
RACE: 162 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 1. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:47.492 | ||
2 | (3) | 83. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:47.574 | ||
3 | (2) | 47. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | 1:55.681 | ||
4 | (4) | 106. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:57.030 | ||
5 | (1) | 17. | ZALEWSKA Agata | POL-BLYSKT | 2:00.684 | ||
6 | (5) | 42. | POLAK Izabela | POL-JUV | 2:06.083 | ||
RACE: 163 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 41. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:59.007 | ||
2 | (3) | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 2:00.751 | ||
3 | (5) | 84. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 2:12.618 | ||
4 | (4) | 77. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 2:19.622 | ||
- | (2) | 19. | BILLER Weronika | POL-GIZ | - | no start | |
JUNIOR C GIRLS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 169 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 86. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 2:00.966 | ||
2 | (2) | 1. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 2:02.893 | ||
3 | (5) | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 2:06.283 | ||
4 | (1) | 39. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 2:30.504 | ||
- | (4) | 96. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | - | impeding | |
RACE: 170 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 41. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:42.489 | ||
2 | (1) | 20. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:42.804 | ||
3 | (2) | 83. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:44.150 | ||
4 | (4) | 40. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 2:04.227 | ||
5 | (3) | 15. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 2:04.393 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAŁ B 1000 m | |||||||
RACE: 179 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 39. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1:43.693 | ||
2 | (1) | 40. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 1:43.845 | ||
3 | (2) | 15. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 1:43.863 | ||
4 | (3) | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 1:47.127 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 180 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 86. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:42.434 | ||
2 | (2) | 20. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:43.444 | ||
3 | (1) | 41. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:44.250 | ||
4 | (3) | 83. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 1:46.672 | ||
5 | (5) | 1. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:46.787 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020
Distance Classification
JUNIOR C GIRLS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 86. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 34 | 1 | 1:42.434 | |||
2. | 2. | 20. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 21 | 2 | 1:42.804 | |||
3. | 3. | 41. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 13 | 3 | 1:42.489 | |||
4. | 4. | 83. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 8 | 4 | 1:44.150 | |||
5. | 5. | 1. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 5 | 5 | 1:46.787 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. | 1. | 39. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 3 | 6 | 1:43.693 | |||
7. | 2. | 40. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 2 | 7 | 1:43.845 | |||
8. | 3. | 15. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 1 | 8 | 1:43.863 | |||
9. | 4. | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 9 | 1:47.127 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
10. | - | 96. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 10 | 1:51.944 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 107. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 11 | 1:47.119 | ||||
12. | 3. | 85. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 12 | 1:54.787 | ||||
13. | 3. | 47. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | 13 | 1:55.681 | ||||
14. | 3. | 98. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 14 | 1:56.577 | ||||
15. | 3. | 84. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 15 | 2:12.618 | ||||
16. | 4. | 46. | ZACHOWICZ Aleksandra | POL-JUV | 16 | 1:56.904 | ||||
17. | 4. | 106. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 17 | 1:57.030 | ||||
18. | 4. | 44. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | 18 | 2:01.998 | ||||
19. | 4. | 176. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 19 | 2:08.055 | ||||
20. | 4. | 77. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 20 | 2:19.622 | ||||
21. | 5. | 38. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 21 | 1:58.076 | ||||
22. | 5. | 17. | ZALEWSKA Agata | POL-BLYSKT | 22 | 2:00.684 | ||||
23. | 5. | 45. | SUJETA Maria | POL-JUV | 23 | 2:13.437 | ||||
24. | 5. | 97. | KRAUSE Maja | POL-ORZEL | 24 | 2:22.856 | ||||
25. | 6. | 42. | POLAK Izabela | POL-JUV | 25 | 2:06.083 | ||||
26. | 6. | 7. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 26 | 2:26.056 | ||||
- | 19. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 27 | ----- |