Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 112 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 1. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 52.355 | ||
2 | (4) | 85. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 54.857 | ||
3 | (3) | 107. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:03.906 | advanced | |
4 | (1) | 45. | SUJETA Maria | POL-JUV | 1:04.658 | ||
- | (5) | 39. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | - | impeding | |
RACE: 113 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 41. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 49.057 | ||
2 | (4) | 98. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 51.619 | ||
3 | (3) | 19. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 51.906 | ||
4 | (5) | 44. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | 56.296 | ||
5 | (1) | 17. | ZALEWSKA Agata | POL-BLYSKT | 57.005 | ||
RACE: 114 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 20. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 48.566 | ||
2 | (1) | 15. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 48.949 | ||
3 | (6) | 40. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 49.846 | ||
4 | (2) | 38. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 53.185 | ||
5 | (4) | 84. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 59.569 | ||
6 | (5) | 77. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 59.600 | ||
RACE: 115 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 86. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 48.454 | ||
2 | (4) | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 53.090 | ||
3 | (3) | 47. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | 55.262 | ||
4 | (2) | 176. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 1:01.161 | ||
5 | (1) | 97. | KRAUSE Maja | POL-ORZEL | 1:04.826 | ||
RACE: 116 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 96. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 50.867 | ||
2 | (5) | 83. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 51.024 | ||
3 | (2) | 46. | ZACHOWICZ Aleksandra | POL-JUV | 54.655 | ||
4 | (4) | 106. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 56.154 | ||
5 | (3) | 42. | POLAK Izabela | POL-JUV | 56.850 | ||
6 | (1) | 7. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 1:11.952 | ||
JUNIOR C GIRLS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 123 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 41. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 48.470 | ||
2 | (1) | 20. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 48.578 | ||
3 | (2) | 15. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 48.676 | ||
4 | (4) | 83. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 50.008 | ||
5 | (5) | 98. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:05.463 | ||
- | (6) | 107. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | - | impeding | |
RACE: 124 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 86. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 47.621 | ||
2 | (2) | 96. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 49.985 | ||
3 | (3) | 1. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 50.844 | ||
4 | (4) | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 51.711 | ||
5 | (5) | 85. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 53.649 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAŁ B 500 m | |||||||
RACE: 132 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 15. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 49.473 | ||
2 | (2) | 83. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 49.850 | ||
3 | (3) | 1. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 50.585 | ||
4 | (4) | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 51.556 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 133 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 86. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 47.470 | ||
2 | (2) | 41. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 47.654 | ||
3 | (3) | 20. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 48.306 | ||
4 | (4) | 96. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 50.174 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020
Distance Classification
JUNIOR C GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 86. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 34 | 1 | 0:47.470 | |||
2. | 2. | 41. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 21 | 2 | 0:47.654 | |||
3. | 3. | 20. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 13 | 3 | 0:48.306 | |||
4. | 4. | 96. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 8 | 4 | 0:49.985 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
5. | 1. | 15. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | 5 | 5 | 0:48.676 | |||
6. | 2. | 83. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | 3 | 6 | 0:49.850 | |||
7. | 3. | 1. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 2 | 7 | 0:50.585 | |||
8. | 4. | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 1 | 8 | 0:51.556 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
9. | 5. | 98. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 9 | 0:51.619 | ||||
10. | 5. | 85. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 10 | 0:53.649 | ||||
11. | - | 107. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 11 | 1:03.906 | ||||
SERIE | ||||||||||
12. | 3. | 40. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 12 | 0:49.846 | ||||
13. | 3. | 19. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 13 | 0:51.906 | ||||
14. | 3. | 46. | ZACHOWICZ Aleksandra | POL-JUV | 14 | 0:54.655 | ||||
15. | 3. | 47. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | 15 | 0:55.262 | ||||
16. | 4. | 38. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 16 | 0:53.185 | ||||
17. | 4. | 106. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 17 | 0:56.154 | ||||
18. | 4. | 44. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | 18 | 0:56.296 | ||||
19. | 4. | 176. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 19 | 1:01.161 | ||||
20. | 4. | 45. | SUJETA Maria | POL-JUV | 20 | 1:04.658 | ||||
21. | 5. | 42. | POLAK Izabela | POL-JUV | 21 | 0:56.850 | ||||
22. | 5. | 17. | ZALEWSKA Agata | POL-BLYSKT | 22 | 0:57.005 | ||||
23. | 5. | 84. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 23 | 0:59.569 | ||||
24. | 5. | 97. | KRAUSE Maja | POL-ORZEL | 24 | 1:04.826 | ||||
25. | 6. | 77. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 25 | 0:59.600 | ||||
26. | 6. | 7. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 26 | 1:11.952 | ||||
- | 39. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 27 | ----- |