Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 46 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 95. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 55.235 | ||
2 | (2) | 168. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 57.330 | ||
3 | (3) | 32. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 57.896 | ||
4 | (1) | 144. | DOMBEK Franciszek | POL-UKSJB | 1:02.369 | ||
RACE: 47 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 172. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 52.683 | ||
2 | (2) | 179. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 54.692 | ||
3 | (4) | 116. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 54.744 | ||
4 | (3) | 103. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:01.123 | ||
RACE: 48 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 31. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 55.030 | ||
2 | (3) | 169. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 55.465 | ||
3 | (1) | 178. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:00.039 | ||
4 | (2) | 146. | ZIMNOCH Jakub | POL-UKSJB | 1:13.839 | ||
RACE: 49 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 171. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 51.581 | ||
2 | (4) | 82. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 57.632 | ||
3 | (2) | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 57.729 | ||
4 | (3) | 12. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 1:08.426 | ||
RACE: 50 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 170. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 58.599 | ||
2 | (2) | 33. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:03.864 | ||
3 | (1) | 94. | BEDNARZ Jakub | POL-ORL | 1:05.145 | ||
4 | (4) | 102. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:07.628 | ||
JUNIOR D BOYS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 58 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 171. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 50.887 | ||
2 | (2) | 172. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 51.093 | ||
3 | (3) | 179. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 55.200 | ||
4 | (5) | 82. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 56.189 | ||
5 | (4) | 168. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 58.223 | ||
RACE: 59 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 95. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 53.098 | ||
2 | (1) | 31. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 53.345 | ||
3 | (5) | 33. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 53.724 | ||
4 | (3) | 169. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 54.863 | ||
5 | (4) | 170. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 56.221 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 500 m | |||||||
RACE: 66 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 33. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 53.586 | ||
2 | (2) | 169. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 58.804 | ||
3 | (4) | 82. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 1:08.808 | ||
- | (3) | 179. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | - | off track | |
JUNIOR D BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 67 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 172. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 49.525 | ||
2 | (1) | 171. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 49.614 | ||
3 | (3) | 95. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 52.744 | ||
4 | (4) | 31. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 52.858 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 172. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:49.525 | |||
2. | 2. | 171. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:49.614 | |||
3. | 3. | 95. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | 13 | 3 | 0:52.744 | |||
4. | 4. | 31. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 8 | 4 | 0:52.858 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
5. | 1. | 33. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 5 | 5 | 0:53.586 | |||
6. | 2. | 169. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 3 | 6 | 0:54.863 | |||
7. | 3. | 82. | RATAJEWSKI Jakub | POL-MOSIR | 2 | 7 | 0:56.189 | |||
8. | - | 179. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 8 | 0:54.692 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
9. | 5. | 170. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 9 | 0:56.221 | ||||
10. | 5. | 168. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 10 | 0:57.330 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 116. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 11 | 0:54.744 | ||||
12. | 3. | 143. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 12 | 0:57.729 | ||||
13. | 3. | 32. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 13 | 0:57.896 | ||||
14. | 3. | 178. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 14 | 1:00.039 | ||||
15. | 3. | 94. | BEDNARZ Jakub | POL-ORL | 15 | 1:05.145 | ||||
16. | 4. | 103. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 16 | 1:01.123 | ||||
17. | 4. | 144. | DOMBEK Franciszek | POL-UKSJB | 17 | 1:02.369 | ||||
18. | 4. | 102. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 18 | 1:07.628 | ||||
19. | 4. | 12. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 19 | 1:08.426 | ||||
20. | 4. | 146. | ZIMNOCH Jakub | POL-UKSJB | 20 | 1:13.839 |