Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 5. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:55.591 | |||
2. | 2. | 77. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 21 | 2 | 0:56.633 | |||
3. | 3. | 83. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 13 | 3 | 0:57.401 | |||
4. | 4. | 61. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 8 | 4 | 0:57.840 | |||
5. | 5. | 35. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 5 | 5 | 0:58.328 | |||
6. | 6. | 78. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:00.994 | |||
7. | 7. | 104. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | 2 | 7 | 0:57.342 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
8. | 1. | 82. | MAŁUS Cyprian | POL-UKSJB | 1 | 8 | 1:01.132 | |||
9. | 2. | 105. | TARASIUK Patryk | POL-UKSSB | 9 | 1:01.327 | ||||
10. | 3. | 79. | CHOLEWA Fabian | POL-UKSJB | 10 | 1:04.917 | ||||
11. | 4. | 81. | HERMANOWICZ Filip | POL-UKSJB | 11 | 1:06.925 | ||||
12. | 5. | 80. | GAJKO Michał | POL-UKSJB | 12 | 1:09.313 | ||||
13. | 6. | 60. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 13 | 1:09.634 | ||||
14. | 7. | 24. | LUBECKI Jan | POL-GIZ | 14 | 1:15.326 | ||||
SERIE | ||||||||||
15. | 5. | 23. | ANASZKO Ksawery | POL-GIZ | 15 | 1:19.022 | ||||
16. | 6. | 117. | SIĘDA Bartosz | POL-WMKS | 16 | 1:22.862 | ||||
17. | 6. | 58. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 17 | 1:24.379 | ||||
A | - | 25. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 18 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
SERIE | ||||||||||
1. (17.) | 6. | 58. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 17 | 1:24.379 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 5. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:55.591 | |||
2. (2.) | 2. | 77. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 21 | 2 | 0:56.633 | |||
3. (3.) | 3. | 83. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 13 | 3 | 0:57.401 | |||
4. (4.) | 4. | 61. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 8 | 4 | 0:57.840 | |||
5. (5.) | 5. | 35. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 5 | 5 | 0:58.328 | |||
6. (6.) | 6. | 78. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:00.994 | |||
7. (7.) | 7. | 104. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | 2 | 7 | 0:57.342 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
8. (8.) | 1. | 82. | MAŁUS Cyprian | POL-UKSJB | 1 | 8 | 1:01.132 | |||
9. (9.) | 2. | 105. | TARASIUK Patryk | POL-UKSSB | 9 | 1:01.327 | ||||
10. (10.) | 3. | 79. | CHOLEWA Fabian | POL-UKSJB | 10 | 1:04.917 | ||||
11. (11.) | 4. | 81. | HERMANOWICZ Filip | POL-UKSJB | 11 | 1:06.925 | ||||
12. (12.) | 5. | 80. | GAJKO Michał | POL-UKSJB | 12 | 1:09.313 | ||||
13. (13.) | 6. | 60. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 13 | 1:09.634 | ||||
14. (14.) | 7. | 24. | LUBECKI Jan | POL-GIZ | 14 | 1:15.326 | ||||
SERIE | ||||||||||
15. (15.) | 5. | 23. | ANASZKO Ksawery | POL-GIZ | 15 | 1:19.022 | ||||
16. (16.) | 6. | 117. | SIĘDA Bartosz | POL-WMKS | 16 | 1:22.862 | ||||
- | A | - | 25. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 18 | NO TIME |