Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 77. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 34 | 1 | 0:25.671 | |||
2. | 2. | 104. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:26.133 | |||
3. | 3. | 61. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 13 | 3 | 0:26.779 | |||
4. | 4. | 5. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 8 | 4 | 0:26.316 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
5. | 1. | 83. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 5 | 5 | 0:26.528 | |||
6. | 2. | 105. | TARASIUK Patryk | POL-UKSSB | 3 | 6 | 0:28.478 | |||
7. | 3. | 78. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 2 | 7 | 0:28.545 | |||
8. | 4. | 82. | MAŁUS Cyprian | POL-UKSJB | 1 | 8 | 0:28.321 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
9. | 5. | 81. | HERMANOWICZ Filip | POL-UKSJB | 9 | 0:29.957 | ||||
10. | 5. | 79. | CHOLEWA Fabian | POL-UKSJB | 10 | 0:29.014 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 60. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 11 | 0:31.006 | ||||
12. | 3. | 80. | GAJKO Michał | POL-UKSJB | 12 | 0:31.461 | ||||
13. | 4. | 58. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 13 | 0:30.523 | ||||
14. | 4. | 24. | LUBECKI Jan | POL-GIZ | 14 | 0:32.626 | ||||
15. | 4. | 23. | ANASZKO Ksawery | POL-GIZ | 15 | 0:34.119 | ||||
16. | 5. | 117. | SIĘDA Bartosz | POL-WMKS | 16 | 0:33.908 | ||||
- | 35. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 17 | ----- | |||||
- | 25. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 17 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
SERIE | ||||||||||
1. (13.) | 4. | 58. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 13 | 0:30.523 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 77. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 34 | 1 | 0:25.671 | |||
2. (2.) | 2. | 104. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:26.133 | |||
3. (3.) | 3. | 61. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 13 | 3 | 0:26.779 | |||
4. (4.) | 4. | 5. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 8 | 4 | 0:26.316 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
5. (5.) | 1. | 83. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 5 | 5 | 0:26.528 | |||
6. (6.) | 2. | 105. | TARASIUK Patryk | POL-UKSSB | 3 | 6 | 0:28.478 | |||
7. (7.) | 3. | 78. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 2 | 7 | 0:28.545 | |||
8. (8.) | 4. | 82. | MAŁUS Cyprian | POL-UKSJB | 1 | 8 | 0:28.321 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
9. (9.) | 5. | 81. | HERMANOWICZ Filip | POL-UKSJB | 9 | 0:29.957 | ||||
10. (10.) | 5. | 79. | CHOLEWA Fabian | POL-UKSJB | 10 | 0:29.014 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. (11.) | 3. | 60. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 11 | 0:31.006 | ||||
12. (12.) | 3. | 80. | GAJKO Michał | POL-UKSJB | 12 | 0:31.461 | ||||
13. (14.) | 4. | 24. | LUBECKI Jan | POL-GIZ | 14 | 0:32.626 | ||||
14. (15.) | 4. | 23. | ANASZKO Ksawery | POL-GIZ | 15 | 0:34.119 | ||||
15. (16.) | 5. | 117. | SIĘDA Bartosz | POL-WMKS | 16 | 0:33.908 | ||||
- | - | 35. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 17 | ----- | ||||
- | - | 25. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 17 | ----- |