Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 2, Elblag, POL, 26.10. - 26.10.2013
Heat Results
2. Distance | |||||||
MEN Ćwierćfinał 500 m | |||||||
RACE: 102 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 51. | MOCZULSKI Kamil | POL-JUV | 46.423 | ||
2 | (5) | 81. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 46.434 | ||
3 | (1) | 53. | STANISŁAWOWSKI Adam | POL-JUV | 48.375 | ||
4 | (2) | 13. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 48.582 | ||
5 | (4) | 98. | ROSŁONEK Hubert | POL-BLYSKD | 1:06.413 | ||
RACE: 103 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 50. | KILUK Rafał | POL-JUV | 47.864 | ||
2 | (3) | 54. | WANAGO Karol | POL-JUV | 48.237 | ||
3 | (4) | 82. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 48.521 | ||
4 | (2) | 16. | KOWALSKI Dawid | POL-ORZEL | 49.864 | ||
5 | (1) | 97. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 54.750 | ||
RACE: 104 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 106. | PODLAS Dawid | POL-BLYSKT | 46.610 | ||
2 | (2) | 49. | GAWRYLUK Grzegorz | POL-JUV | 46.834 | ||
3 | (4) | 15. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 47.057 | ||
4 | (3) | 52. | SKORULSKI Michał | POL-JUV | 50.668 | ||
MEN Półfinał 500 m | |||||||
RACE: 111 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 81. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 46.913 | ||
2 | (1) | 51. | MOCZULSKI Kamil | POL-JUV | 46.991 | ||
3 | (3) | 54. | WANAGO Karol | POL-JUV | 1:14.574 | ||
4 | (4) | 53. | STANISŁAWOWSKI Adam | POL-JUV | 1:29.522 | ||
RACE: 112 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 106. | PODLAS Dawid | POL-BLYSKT | 46.014 | ||
2 | (2) | 49. | GAWRYLUK Grzegorz | POL-JUV | 46.286 | ||
3 | (4) | 50. | KILUK Rafał | POL-JUV | 47.611 | ||
4 | (3) | 15. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 52.168 | ||
MEN FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 116 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 81. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 45.521 | ||
2 | (2) | 49. | GAWRYLUK Grzegorz | POL-JUV | 45.740 | ||
3 | (4) | 51. | MOCZULSKI Kamil | POL-JUV | 45.823 | ||
4 | (1) | 106. | PODLAS Dawid | POL-BLYSKT | 46.117 |
Ogolnopolskie Zawody Rankingowe 2, Elblag, POL, 26.10. - 26.10.2013
Distance Classification
MEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 81. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 34 | 1 | 0:45.521 | |||
2. | 2. | 49. | GAWRYLUK Grzegorz | POL-JUV | 21 | 2 | 0:45.740 | |||
3. | 3. | 51. | MOCZULSKI Kamil | POL-JUV | 13 | 3 | 0:45.823 | |||
4. | 4. | 106. | PODLAS Dawid | POL-BLYSKT | 8 | 4 | 0:46.014 | |||
Półfinał | ||||||||||
5. | 3. | 50. | KILUK Rafał | POL-JUV | 5 | 0:47.611 | ||||
6. | 3. | 54. | WANAGO Karol | POL-JUV | 6 | 0:48.237 | ||||
7. | 4. | 15. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 7 | 0:47.057 | ||||
8. | 4. | 53. | STANISŁAWOWSKI Adam | POL-JUV | 8 | 0:48.375 | ||||
Ćwierćfinał | ||||||||||
9. | 3. | 82. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 9 | 0:48.521 | ||||
10. | 4. | 13. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 10 | 0:48.582 | ||||
11. | 4. | 16. | KOWALSKI Dawid | POL-ORZEL | 11 | 0:49.864 | ||||
12. | 4. | 52. | SKORULSKI Michał | POL-JUV | 12 | 0:50.668 | ||||
13. | 5. | 97. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 13 | 0:54.750 | ||||
14. | 5. | 98. | ROSŁONEK Hubert | POL-BLYSKD | 14 | 1:06.413 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR A MEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 81. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 34 | 1 | 0:45.521 | |||
2. (2.) | 2. | 49. | GAWRYLUK Grzegorz | POL-JUV | 21 | 2 | 0:45.740 | |||
3. (3.) | 3. | 51. | MOCZULSKI Kamil | POL-JUV | 13 | 3 | 0:45.823 | |||
4. (4.) | 4. | 106. | PODLAS Dawid | POL-BLYSKT | 8 | 4 | 0:46.014 | |||
Półfinał | ||||||||||
5. (5.) | 3. | 50. | KILUK Rafał | POL-JUV | 5 | 0:47.611 | ||||
6. (6.) | 3. | 54. | WANAGO Karol | POL-JUV | 6 | 0:48.237 | ||||
7. (8.) | 4. | 53. | STANISŁAWOWSKI Adam | POL-JUV | 8 | 0:48.375 | ||||
Ćwierćfinał | ||||||||||
8. (10.) | 4. | 13. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 10 | 0:48.582 | ||||
9. (11.) | 4. | 16. | KOWALSKI Dawid | POL-ORZEL | 11 | 0:49.864 | ||||
10. (12.) | 4. | 52. | SKORULSKI Michał | POL-JUV | 12 | 0:50.668 | ||||
11. (13.) | 5. | 97. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | 13 | 0:54.750 | ||||
12. (14.) | 5. | 98. | ROSŁONEK Hubert | POL-BLYSKD | 14 | 1:06.413 |
Splitted Distance Classification
MEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
Półfinał | ||||||||||
1. (7.) | 4. | 15. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 7 | 0:47.057 | ||||
Ćwierćfinał | ||||||||||
2. (9.) | 3. | 82. | KŁOSIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 9 | 0:48.521 |