Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 6 - FINAŁ, Gdańsk, POL, 15.03. - 15.03.2014
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS Półfinał 500 m | |||||||
RACE: 1 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 52. | PIÓRECKA Maria | POL-STOCZ | 59.053 | ||
2 | (3) | 31. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 1:05.218 | ||
3 | (4) | 53. | ROUGIER Marta | POL-STOCZ | 1:12.424 | ||
4 | (5) | 3. | MICHALSKA Julia | POL-AZSO | 1:14.913 | ||
5 | (1) | 15. | RYCZANOWSKA Natalia | POL-BLYSKT | 1:32.011 | ||
RACE: 2 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 4. | URBAŃCZYK Nikola | POL-AZSO | 1:03.360 | ||
2 | (2) | 51. | NAJDA Mira | POL-STOCZ | 1:10.282 | ||
3 | (4) | 30. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:11.007 | ||
4 | (3) | 50. | DYLEWSKA Martyna | POL-STOCZ | 1:12.611 | ||
5 | (5) | 14. | KARTAWA Klaudia | POL-BLYSKT | 1:18.790 | ||
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 12 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 53. | ROUGIER Marta | POL-STOCZ | 1:05.828 | ||
2 | (4) | 14. | KARTAWA Klaudia | POL-BLYSKT | 1:16.302 | ||
3 | (3) | 3. | MICHALSKA Julia | POL-AZSO | 1:25.814 | ||
4 | (2) | 50. | DYLEWSKA Martyna | POL-STOCZ | 1:31.107 | ||
5 | (5) | 15. | RYCZANOWSKA Natalia | POL-BLYSKT | 1:32.262 | ||
RACE: 13 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 52. | PIÓRECKA Maria | POL-STOCZ | 57.816 | ||
2 | (3) | 31. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 1:02.769 | ||
3 | (2) | 4. | URBAŃCZYK Nikola | POL-AZSO | 1:02.938 | ||
4 | (4) | 51. | NAJDA Mira | POL-STOCZ | 1:13.350 | ||
5 | (5) | 30. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:24.362 | ||
2. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS Półfinał 333 m | |||||||
RACE: 24 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 53. | ROUGIER Marta | POL-STOCZ | 42.567 | ||
2 | (5) | 31. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 42.732 | ||
3 | (1) | 4. | URBAŃCZYK Nikola | POL-AZSO | 43.139 | ||
4 | (3) | 15. | RYCZANOWSKA Natalia | POL-BLYSKT | 59.819 | ||
5 | (4) | 14. | KARTAWA Klaudia | POL-BLYSKT | 59.823 | ||
RACE: 25 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 52. | PIÓRECKA Maria | POL-STOCZ | 38.104 | ||
2 | (1) | 51. | NAJDA Mira | POL-STOCZ | 48.086 | ||
3 | (2) | 50. | DYLEWSKA Martyna | POL-STOCZ | 48.383 | ||
4 | (5) | 30. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 48.545 | ||
5 | (4) | 3. | MICHALSKA Julia | POL-AZSO | 48.711 | ||
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 35 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 3. | MICHALSKA Julia | POL-AZSO | 47.897 | ||
2 | (2) | 30. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 49.282 | ||
3 | (1) | 50. | DYLEWSKA Martyna | POL-STOCZ | 50.761 | ||
4 | (5) | 14. | KARTAWA Klaudia | POL-BLYSKT | 52.218 | ||
5 | (4) | 15. | RYCZANOWSKA Natalia | POL-BLYSKT | 57.975 | ||
RACE: 36 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 52. | PIÓRECKA Maria | POL-STOCZ | 38.240 | ||
2 | (2) | 53. | ROUGIER Marta | POL-STOCZ | 41.679 | ||
3 | (3) | 31. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 41.866 | ||
4 | (4) | 4. | URBAŃCZYK Nikola | POL-AZSO | 42.179 | ||
5 | (5) | 51. | NAJDA Mira | POL-STOCZ | 48.675 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 6 - FINAŁ, Gdańsk, POL, 15.03. - 15.03.2014
Overall Classification
JUNIOR E GIRLS | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. | 52. | PIÓRECKA Maria | POL-STOCZ | 1. 1. | 68 | 2 | |
2. | 31. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 2. 3. | 34 | 5 | |
3. | 4. | URBAŃCZYK Nikola | POL-AZSO | 3. 4. | 21 | 7 | |
4. | 53. | ROUGIER Marta | POL-STOCZ | 6. 2. | 21 | 8 | |
5. | 51. | NAJDA Mira | POL-STOCZ | 4. 5. | 13 | 9 | |
6. | 30. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 5. 7. | 5 | 12 | |
7. | 3. | MICHALSKA Julia | POL-AZSO | 8. 6. | 14 | ||
8. | 14. | KARTAWA Klaudia | POL-BLYSKT | 7. 9. | 16 | ||
9. | 50. | DYLEWSKA Martyna | POL-STOCZ | 9. 8. | 17 | ||
10. | 15. | RYCZANOWSKA Natalia | POL-BLYSKT | 10. 10. | 20 |
Splitted Overall Classification
JUNIOR F GIRLS | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. (2.) | 31. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 2. 3. | 34 | 5 | |
2. (3.) | 4. | URBAŃCZYK Nikola | POL-AZSO | 3. 4. | 21 | 7 | |
3. (5.) | 51. | NAJDA Mira | POL-STOCZ | 4. 5. | 13 | 9 | |
4. (6.) | 30. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 5. 7. | 5 | 12 |
Splitted Overall Classification
JUNIOR E GIRLS | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. (1.) | 52. | PIÓRECKA Maria | POL-STOCZ | 1. 1. | 68 | 2 | |
2. (4.) | 53. | ROUGIER Marta | POL-STOCZ | 6. 2. | 21 | 8 | |
3. (7.) | 3. | MICHALSKA Julia | POL-AZSO | 8. 6. | 14 | ||
4. (8.) | 14. | KARTAWA Klaudia | POL-BLYSKT | 7. 9. | 16 | ||
5. (9.) | 50. | DYLEWSKA Martyna | POL-STOCZ | 9. 8. | 17 | ||
6. (10.) | 15. | RYCZANOWSKA Natalia | POL-BLYSKT | 10. 10. | 20 |