MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019
Live Results - Program
Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
|
|
1. DZIEŃ |
30 marca 2019 |
08:00 |
|
Rozjazdy |
Młodziczek |
08:10 |
|
Rozjazdy |
Młodzików |
08:20 |
|
Rozjazdy |
Młodzieżowców Kobiet |
08:30 |
|
Rozjazdy |
Młodzieżowców Mężczyzn |
08:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:00 |
1 - 6 |
Młodziczki |
1000 m |
6 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
7 - 10 |
Młodzicy |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
11 - 12 |
Młodzieżowcy Kobiety |
1500 m |
2 x SERIE |
1, 2, 3 + 1xFS-4P |
|
|
13 - 14 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
1500 m |
2 x SERIE |
1, 2, 3 + 1xFS-4P |
|
|
15 - 17 |
Młodziczki |
1000 m |
3 x PÓŁFINAŁ |
Group: A, 6 per heat |
|
|
18 - 19 |
Młodzicy |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
20 |
Młodzieżowcy Kobiety |
1500 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
21 |
Młodzieżowcy Kobiety |
1500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
22 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
1500 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
23 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
1500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
24 - 26 |
Młodziczki |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
27 - 29 |
Młodzicy |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
30 |
Kobiety |
1500 m |
1 x FINAŁ |
all |
|
|
31 |
Mężczyźni |
1500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
32 - 38 |
Młodziczki |
500 m |
7 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
39 - 41 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
500 m |
3 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
42 - 45 |
Młodziczki |
500 m |
4 x ĆWIERĆFINAŁ |
Group: A, 5 per heat |
|
|
46 - 49 |
Młodzicy |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
50 - 51 |
Młodzieżowcy Kobiety |
500 m |
2 x SERIE |
1, 2 |
|
|
52 - 53 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 |
|
|
54 - 55 |
Młodziczki |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
Group: A, 5 per heat |
|
|
56 - 57 |
Młodzicy |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
58 |
Młodzieżowcy Kobiety |
500 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
59 |
Młodzieżowcy Kobiety |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
60 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
500 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
61 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
62 - 66 |
Młodziczki |
500 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 4 per heat |
|
|
67 - 71 |
Młodzicy |
500 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
72 - 73 |
Sztafeta Młodziczek |
2000 m |
2 x SERIE |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
15:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorek E |
15:07 |
|
Rozjazdy |
Juniorek D |
15:14 |
|
Rozjazdy |
Juniorów D |
15:21 |
|
Rozjazdy |
Juniorów E |
15:28 |
|
Czyszczenie lodu |
|
15:45 |
74 - 77 |
Juniorki E |
500 m |
4 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
78 - 83 |
Juniorki D |
1000 m |
6 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
84 - 87 |
Juniorzy D |
1000 m |
4 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
88 - 89 |
Juniorki E |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2, 3 |
|
|
90 - 92 |
Juniorzy E |
500 m |
3 x SERIE |
1, 2 |
|
|
93 - 95 |
Juniorki D |
1000 m |
3 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 |
|
|
96 - 97 |
Juniorzy D |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2, 3 |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
98 |
Juniorki E |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
99 |
Juniorzy E |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
100 |
Juniorki D |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
101 |
Juniorzy D |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
102 - 108 |
Juniorki D |
500 m |
7 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
109 - 113 |
Juniorki E |
222 m |
5 x SERIE |
1, 2 |
|
|
114 - 117 |
Juniorzy E |
222 m |
4 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
118 - 121 |
Juniorki D |
500 m |
4 x ĆWIERĆFINAŁ |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
122 - 126 |
Juniorzy D |
500 m |
5 x SERIE |
1, 2 |
|
19:00 |
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
2. DZIEŃ |
31 marca 2019 |
08:00 |
|
Rozjazdy |
Młodziczek |
08:10 |
|
Rozjazdy |
Młodzieżowcy Kobiety |
08:20 |
|
Rozjazdy |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
08:30 |
|
Rozjazdy |
Młodzicy |
08:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:00 |
127 - 133 |
Młodziczki |
777 m |
7 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
134 - 136 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
1000 m |
3 x SERIE |
1, 2, 3 + 1xFS-4P |
|
|
137 - 140 |
Młodziczki |
777 m |
4 x ĆWIERĆFINAŁ |
Group: A, 5 per heat |
|
|
141 - 144 |
Młodzicy |
777 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
145 - 146 |
Młodzieżowcy Kobiety |
1000 m |
2 x SERIE |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
147 - 148 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
149 - 150 |
Młodziczki |
777 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
Group: A, 5 per heat |
|
|
151 - 152 |
Młodzicy |
777 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
Group: A, 5 per heat |
|
|
153 - 154 |
Kobiety |
500 m |
2 x SERIE |
1, 2 |
|
|
155 - 156 |
Mężczyźni |
500 m |
2 x SERIE |
1, 2 |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
157 |
Młodzieżowcy Kobiety |
1000 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
158 |
Młodzieżowcy Kobiety |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
159 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
1000 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
160 |
Młodzieżowcy Mężczyźni |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
161 - 164 |
Młodziczki |
777 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
165 - 168 |
Młodzicy |
777 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
169 |
Kobiety |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
170 |
Mężczyźni |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
171 - 173 |
Młodziczki |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 8 per heat |
|
|
174 - 176 |
Młodzicy |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 8 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
177 |
Sztafeta Młodziczek |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
178 |
Sztafeta Młodzików |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
12:50 |
|
Rozjazdy |
Juniorki E + D |
12:57 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy E + D |
13:10 |
|
Czyszczenie lodu |
|
|
179 - 180 |
Juniorki E |
222 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 |
|
|
181 - 182 |
Juniorzy E |
222 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 |
|
|
183 - 184 |
Juniorki D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 |
|
|
185 - 186 |
Juniorzy D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
187 |
Juniorki E |
222 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
188 |
Juniorzy E |
222 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
189 |
Juniorki D |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
190 |
Juniorzy D |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
14:00 |
|
Zakończenie zawodów |
|