Mistrzostwa Polski Młodzików & Puchar Białegostoku 4, POL, 14.03. - 15.03.2015
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
4. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS SUPER FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 203 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 65. | STORMOWSKA Kamila | POL-ORZEL | 2:47.685 | ||
2 | (4) | 41. | MARKIEWICZ Patrycja | POL-JUV | 2:48.342 | ||
3 | (3) | 2. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | 2:49.714 | ||
4 | (6) | 64. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 2:53.434 | ||
5 | (2) | 46. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | 2:53.617 | ||
6 | (5) | 35. | BOROWSKA Patrycja | POL-JUV | 3:00.249 | ||
RACE: 204 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
- | (1) | 39. | KOZŁOWSKA Patrycja | POL-JUV | seeded | ||
- | (2) | 61. | MICCOLI Gabriela | POL-MOSIR | seeded | ||
- | (3) | 72. | ROGACEWICZ Julia | POL-STOCZ | seeded | ||
- | (4) | 44. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | seeded | ||
- | (5) | 66. | SZEFLER Wiktoria | POL-ORZEL | seeded | ||
- | (6) | 174. | HENKIEL Patrycja | POL-WMKS | seeded | ||
RACE: 205 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
- | (1) | 40. | KRUPIŃSKA (2) Zuzanna | POL-JUV | seeded | ||
- | (2) | 43. | ŚLIŻEWSKA Klaudia | POL-JUV | seeded | ||
- | (3) | 45. | WITKOWSKA Greta | POL-JUV | seeded | ||
- | (4) | 62. | PŁOSKA Wiktoria | POL-MOSIR | seeded | ||
- | (5) | 47. | ZALEWSKA Klaudia | POL-JUV | seeded | ||
- | (6) | 42. | SKOWROŃSKA Katarzyna | POL-JUV | seeded | ||
JUNIOR C BOYS SUPER FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 206 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 50. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | 2:41.323 | ||
2 | (1) | 109. | BOGDANOWICZ Jan | POL-UKSJB | 2:48.554 | ||
3 | (2) | 59. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 2:50.673 | ||
4 | (5) | 54. | DRUMSKI Krzysztof | POL-JUV | 3:12.314 | ||
- | (3) | 51. | BORYS Tomasz | POL-JUV | - | penalized | |
- | (4) | 76. | FRANASZCZUK Jan | POL-STOCZ | - | no finish | |
RACE: 207 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 53. | DĄBROWSKI Robert | POL-JUV | 3:18.378 | ||
2 | (1) | 58. | MUCHA Emil | POL-JUV | 3:21.146 | ||
3 | (5) | 63. | MAZUR Michał | POL-MOSIR | 3:21.499 | ||
4 | (4) | 176. | PRZYBYLAK Adam | POL-WMKS | 3:21.638 | ||
5 | (2) | 22. | SZTAMPKE Dawid | POL-BLYSKD | 3:27.358 | ||
6 | (6) | 52. | DĄBROWSKI Andrzej | POL-JUV | 3:42.132 | ||
RACE: 208 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 57. | KARCZYŃSKI Patryk | POL-JUV | 3:12.908 | ||
2 | (2) | 20. | PAJĄK Patryk | POL-BLYSKD | 3:54.510 | ||
3 | (1) | 19. | PAJĄK Jakub | POL-BLYSKD | 3:54.580 | ||
4 | (8) | 18. | KMIEĆ Sebastian | POL-BLYSKD | 3:55.795 | ||
5 | (7) | 15. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 3:55.885 | ||
6 | (5) | 21. | PAWEŁKOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 3:55.913 | ||
7 | (6) | 16. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 3:56.006 | ||
8 | (3) | 17. | IMIOŁEK Adrian | POL-BLYSKD | 3:56.644 | ||
1. Distance | |||||||
RELAY C-D GIRLS FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 209 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 6. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 3:16.623 | ||
2 | (1) | 1. | ORZEL-ELBLAG RELAY | POL-ORZEL | 3:22.550 | ||
3 | (2) | 5. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 3:30.758 | ||
4 | (4) | 7. | JUVENIA BIAŁYSTOK III RELAY | POL-JUV | 3:50.537 | ||
RELAY C-D BOYS FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 210 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 2. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 3:01.626 | ||
2 | (2) | 1. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 3:34.356 | ||
3 | (1) | 4. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 3:49.071 | ||
4 | (3) | 3. | BLYSKD II RELAY | POL-BLYSKD | 4:10.615 |