Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 13.10. - 15.10.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR D GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 9 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 218. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | 1:52.476 | ||
2 | (2) | 124. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 1:53.854 | ||
3 | (3) | 123. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ORL | 1:56.293 | ||
4 | (4) | 81. | KRUK Małgorzata | POL-JUV | 2:02.229 | ||
5 | (5) | 79. | GRABOWSKA Eliza | POL-JUV | 2:06.311 | ||
RACE: 10 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 10. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 1:52.140 | ||
2 | (6) | 12. | SOCHA Magdalena | POL-ASRNC | 1:52.236 | ||
3 | (3) | 50. | WAWER Julia | POL-GIZ | 1:52.379 | ||
4 | (2) | 80. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 1:52.769 | ||
5 | (5) | 177. | SKARŻYŃSKA Anna | POL-UKSJB | 1:53.779 | ||
6 | (4) | 122. | HARASIUK Amelia | POL-ORL | 1:53.807 | ||
RACE: 11 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 193. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 1:58.098 | ||
2 | (1) | 8. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 1:58.207 | ||
3 | (4) | 49. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 1:58.941 | ||
4 | (3) | 11. | LUDWICKA Antonina | POL-ASRNC | 2:03.192 | ||
5 | (6) | 170. | JAWORSKA Gabriella | POL-UKSJB | 2:06.471 | ||
6 | (5) | 13. | STRZYŻ Liliana | POL-ASRNC | 2:16.147 | ||
RACE: 12 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 107. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 2:05.181 | ||
2 | (1) | 169. | DĄBROWSKA Daria | POL-UKSJB | 2:05.267 | ||
3 | (3) | 47. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 2:05.724 | ||
4 | (4) | 179. | SZESZO Antonina | POL-UKSJB | 2:06.231 | ||
5 | (6) | 149. | PAJĄK Antonina | POL-STOCZ | 2:07.463 | ||
6 | (5) | 174. | MACIEJUK Lena | POL-UKSJB | 2:16.317 | ||
RACE: 13 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 125. | TURCHAN Wiktoria | POL-ORL | 1:57.829 | ||
2 | (2) | 77. | BIELONKO Marta | POL-JUV | 2:01.572 | ||
3 | (4) | 48. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 2:03.729 | ||
4 | (6) | 178. | SKRODZKA Maria | POL-UKSJB | 2:24.157 | ||
5 | (3) | 208. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 2:25.740 | ||
6 | (5) | 194. | SIODMOK Michalina | POL-UKSSB | 2:36.223 | ||
RACE: 14 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 167. | ANGIELCZYK Julia | POL-UKSJB | 2:05.372 | ||
2 | (1) | 176. | RUTKOWSKA Nikola | POL-UKSJB | 2:05.393 | ||
3 | (2) | 192. | MOĆKUN Julia | POL-UKSSB | 2:08.802 | ||
4 | (5) | 196. | WOŹNIEWSKA Milena | POL-UKSSB | 2:09.912 | ||
5 | (3) | 175. | PIEŚLUK Julia | POL-UKSJB | 2:15.590 | ||
6 | (6) | 173. | KULIK Oksana | POL-UKSJB | 2:16.847 | ||
RACE: 15 HEAT: 7 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 210. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 2:11.418 | ||
2 | (4) | 207. | MENDALKA Katarzyna | POL-WMKS | 2:12.747 | ||
3 | (6) | 46. | MORAWSKA Iga | POL-GIZ | 2:13.201 | ||
4 | (3) | 150. | RUMSZEWICZ Karolina | POL-STOCZ | 2:15.243 | ||
5 | (2) | 168. | BOROWSKA Amelia | POL-UKSJB | 2:20.985 | ||
6 | (5) | 82. | TARASIUK Nikola | POL-JUV | 2:38.432 | ||
7 | (7) | 206. | ANEPSKA Anastasiia | POL-WMKS | 3:18.970 | ||
RACE: 16 HEAT: 8 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (7) | 25. | VREULS Evi | POL-AZSO | 2:02.581 | ||
2 | (1) | 195. | TODORCZUK Karina | POL-UKSSB | 2:19.020 | ||
3 | (2) | 180. | WILCZYŃSKA Zuzanna | POL-UKSJB | 2:31.758 | ||
4 | (4) | 171. | KAZIMIERCZAK Hanna | POL-UKSJB | 2:37.366 | ||
5 | (3) | 172. | KAZIMIERCZAK Wiktoria | POL-UKSJB | 2:40.535 | ||
6 | (5) | 209. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 2:54.715 | ||
7 | (6) | 45. | GŁUSZONEK Oliwia | POL-GIZ | 3:23.050 |