XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2024
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR B MEN SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 69 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 45. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:40.731 | ||
2 | (2) | 67. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:41.701 | ||
3 | (3) | 72. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:42.882 | ||
4 | (5) | 59. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 2:18.145 | ||
5 | (4) | 22. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 2:28.660 | ||
RACE: 70 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 44. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:49.993 | ||
2 | (2) | 47. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:50.073 | ||
3 | (3) | 34. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:51.101 | ||
4 | (4) | 23. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:12.352 | ||
RACE: 71 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 46. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:47.314 | ||
2 | (2) | 60. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:47.449 | ||
3 | (3) | 24. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | 1:55.587 | ||
4 | (4) | 25. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:09.237 | ||
RACE: 72 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 58. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:20.607 | ||
2 | (2) | 33. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:20.616 | ||
3 | (3) | 27. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:23.354 | ||
4 | (4) | 26. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 2:30.344 | ||
JUNIOR B MEN PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 81 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 45. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:42.415 | ||
2 | (5) | 33. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:43.587 | ||
3 | (4) | 58. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:43.593 | ||
4 | (2) | 67. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:44.252 | ||
5 | (3) | 72. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:46.015 | ||
RACE: 82 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 44. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:33.197 | ||
2 | (4) | 47. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:33.331 | ||
3 | (1) | 46. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:33.828 | ||
4 | (2) | 60. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:36.218 | ||
5 | (5) | 34. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 2:11.456 | ||
JUNIOR B MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 92 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 47. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:39.418 | ||
2 | (1) | 44. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:39.526 | ||
3 | (4) | 45. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:39.738 | ||
4 | (3) | 46. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:39.901 | ||
5 | (5) | 33. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:40.927 | ||
RACE: 93 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 58. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:34.338 | ||
2 | (1) | 60. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:34.827 | ||
3 | (3) | 67. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:36.210 | ||
4 | (5) | 34. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:37.732 | ||
5 | (4) | 72. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:41.246 | ||
RACE: 94 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 24. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | 2:16.113 | ||
2 | (5) | 27. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:17.362 | ||
3 | (2) | 25. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:23.240 | ||
4 | (3) | 23. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:29.249 | ||
5 | (4) | 59. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 2:52.888 | ||
RACE: 95 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 26. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 2:14.572 | ||
2 | (1) | 22. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 2:21.758 |
XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2024
Distance Classification
JUNIOR B MEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 47. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1 | 1:33.331 | |||
2. | A | 2. | 44. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2 | 1:33.197 | |||
3. | A | 3. | 45. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 3 | 1:39.738 | |||
4. | A | 4. | 46. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 4 | 1:33.828 | |||
5. | A | 5. | 33. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 5 | 1:40.927 | |||
6. | B | 1. | 58. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 6 | 1:34.338 | |||
7. | B | 2. | 60. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 7 | 1:34.827 | |||
8. | B | 3. | 67. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 8 | 1:36.210 | |||
9. | B | 4. | 34. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 9 | 1:37.732 | |||
10. | B | 5. | 72. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 10 | 1:41.246 | |||
11. | C | 1. | 24. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | 11 | 1:55.587 | |||
12. | C | 2. | 27. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 12 | 2:17.362 | |||
13. | C | 3. | 25. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 13 | 2:09.237 | |||
14. | C | 4. | 23. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD | 14 | 2:12.352 | |||
15. | C | 5. | 59. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 15 | 2:18.145 | |||
16. | D | 1. | 26. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 16 | 2:14.572 | |||
17. | D | 2. | 22. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | 17 | 2:21.758 |