Mistrzostwa Polski na Dystansach i Wieloboju, Gdańsk, POL, 22.03. - 24.03.2024
Heat Results
3. Distance | |||||||
MEN SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 29 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 1:39.092 | ||
2 | (2) | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:39.929 | ||
3 | (4) | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:43.832 | ||
4 | (5) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 1:48.016 | ||
- | (3) | 66. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | - | impeding | |
RACE: 30 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 1:42.637 | ||
2 | (2) | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:43.841 | ||
3 | (3) | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1:45.283 | ||
4 | (5) | 65. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:46.626 | ||
5 | (4) | 48. | ETEL Szymon | POL-JUV | 1:46.813 | ||
RACE: 31 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:41.000 | ||
2 | (3) | 72. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 1:42.725 | ||
3 | (2) | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 1:44.121 | ||
4 | (5) | 26. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | 1:48.534 | ||
5 | (4) | 50. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 2:20.142 | ||
RACE: 32 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 1:39.793 | ||
2 | (2) | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:40.004 | ||
3 | (4) | 33. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:41.535 | ||
4 | (3) | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 1:41.968 | ||
RACE: 33 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:40.330 | ||
2 | (2) | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:40.444 | ||
3 | (3) | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:41.241 | ||
4 | (4) | 74. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:41.531 | ||
RACE: 34 HEAT: 6 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:35.638 | ||
2 | (2) | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 1:35.744 | ||
3 | (3) | 56. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:35.883 | ||
4 | (4) | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:36.376 | ||
MEN REPASAŻE-SF 1000 m | |||||||
RACE: 92 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:47.514 | ||
2 | (2) | 65. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:50.328 | ||
3 | (3) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | NO TIME | finished | |
- | (4) | 50. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | - | no finish | |
RACE: 93 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 2:09.141 | ||
2 | (3) | 48. | ETEL Szymon | POL-JUV | 2:09.226 | ||
3 | (1) | 74. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:09.286 | ||
4 | (4) | 26. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | NO TIME | finished | |
MEN ĆWIERĆFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 98 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:31.780 | ||
2 | (2) | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:32.295 | ||
3 | (4) | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:32.539 | ||
4 | (1) | 56. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:33.162 | ||
5 | (5) | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 1:34.054 | ||
RACE: 99 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 1:34.965 | ||
2 | (5) | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1:36.797 | ||
3 | (4) | 33. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:37.503 | ||
4 | (3) | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:41.838 | ||
5 | (1) | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 2:06.462 | ||
RACE: 100 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:30.639 | ||
2 | (3) | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:30.959 | ||
3 | (2) | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:32.379 | ||
4 | (5) | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 1:32.620 | ||
5 | (4) | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:35.094 | ||
RACE: 101 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 1:36.555 | ||
2 | (3) | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 1:36.663 | ||
3 | (4) | 72. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 1:37.417 | ||
4 | (2) | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:37.493 | ||
5 | (5) | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:43.441 | ||
MEN PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 104 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 1:36.751 | ||
2 | (3) | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:37.949 | ||
3 | (5) | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1:38.367 | ||
4 | (1) | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:41.917 | advanced->to A | |
- | (2) | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | - | impeding | |
RACE: 105 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:38.261 | ||
2 | (1) | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:38.332 | ||
3 | (4) | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 1:38.417 | ||
4 | (3) | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:39.714 | ||
5 | (5) | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 2:12.185 | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 113 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:40.301 | ||
2 | (1) | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 1:40.547 | ||
3 | (5) | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:40.850 | ||
4 | (4) | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:41.522 | ||
5 | (2) | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:41.932 | ||
MEN FINAŁ B 1000 m | |||||||
RACE: 114 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | NO TIME | finished | |
2 | (3) | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | NO TIME | finished | |
3 | (1) | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
- | (2) | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | - | equipment |
Mistrzostwa Polski na Dystansach i Wieloboju, Gdańsk, POL, 22.03. - 24.03.2024
Distance Classification
MEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 34 | 1 | 1:31.780 | |||
2. | 2. | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 21 | 2 | 1:36.555 | |||
3. | 3. | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 13 | 3 | 1:30.639 | |||
4. | 4. | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 8 | 4 | 1:30.959 | |||
5. | 5. | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 5 | 5 | 1:32.379 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. | 1. | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 3 | 6 | 1:36.663 | |||
7. | 2. | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2 | 7 | 1:32.539 | |||
8. | 3. | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1 | 8 | 1:36.797 | |||
9. | PEN | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 9 | 1:34.965 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
10. | PEN | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 10 | 1:32.295 | ||||
ĆWIERĆFINAŁY | ||||||||||
11. | 3. | 72. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 11 | 1:37.417 | ||||
12. | 3. | 33. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 12 | 1:37.503 | ||||
13. | 4. | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 13 | 1:40.444 | ||||
14. | 4. | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 14 | 1:32.620 | ||||
15. | 4. | 56. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 15 | 1:33.162 | ||||
16. | 4. | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 16 | 1:37.493 | ||||
17. | 5. | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 17 | 1:35.744 | ||||
18. | 5. | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 18 | 1:35.094 | ||||
19. | 5. | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 19 | 1:34.054 | ||||
20. | 5. | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 20 | 1:36.376 | ||||
REPASAŻE-SF | ||||||||||
21. | 2. | 65. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 21 | 1:46.626 | ||||
22. | 2. | 48. | ETEL Szymon | POL-JUV | 22 | 1:46.813 | ||||
23. | 3. | 74. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 23 | 1:41.531 | ||||
24. | 3. | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 24 | 1:48.016 | ||||
25. | 4. | 26. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | 25 | 1:48.534 | ||||
26. | DNF | 50. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 26 | 2:20.142 | ||||
SERIE | ||||||||||
27. | PEN | 66. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 27 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR A MEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 34 | 1 | 1:31.780 | |||
2. (2.) | 2. | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 21 | 2 | 1:36.555 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
3. (6.) | 1. | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 3 | 6 | 1:36.663 | |||
4. (7.) | 2. | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2 | 7 | 1:32.539 | |||
5. (9.) | PEN | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 9 | 1:34.965 | ||||
REPASAŻE-SF | ||||||||||
6. (21.) | 2. | 65. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 21 | 1:46.626 | ||||
7. (25.) | 4. | 26. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | 25 | 1:48.534 |
Splitted Distance Classification
MEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (3.) | 3. | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 13 | 3 | 1:30.639 | |||
2. (4.) | 4. | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 8 | 4 | 1:30.959 | |||
3. (5.) | 5. | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 5 | 5 | 1:32.379 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
4. (8.) | 3. | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1 | 8 | 1:36.797 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
5. (10.) | PEN | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 10 | 1:32.295 | ||||
ĆWIERĆFINAŁY | ||||||||||
6. (11.) | 3. | 72. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 11 | 1:37.417 | ||||
7. (12.) | 3. | 33. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 12 | 1:37.503 | ||||
8. (13.) | 4. | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 13 | 1:40.444 | ||||
9. (14.) | 4. | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 14 | 1:32.620 | ||||
10. (15.) | 4. | 56. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 15 | 1:33.162 | ||||
11. (16.) | 4. | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 16 | 1:37.493 | ||||
12. (17.) | 5. | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 17 | 1:35.744 | ||||
13. (18.) | 5. | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 18 | 1:35.094 | ||||
14. (19.) | 5. | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 19 | 1:34.054 | ||||
15. (20.) | 5. | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 20 | 1:36.376 | ||||
REPASAŻE-SF | ||||||||||
16. (22.) | 2. | 48. | ETEL Szymon | POL-JUV | 22 | 1:46.813 | ||||
17. (23.) | 3. | 74. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 23 | 1:41.531 | ||||
18. (24.) | 3. | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 24 | 1:48.016 | ||||
19. (26.) | DNF | 50. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 26 | 2:20.142 | ||||
SERIE | ||||||||||
20. (27.) | PEN | 66. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 27 | NO TIME |