Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 02.02. - 04.02.2024
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 231 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 2. | SELEZNOVA Sofija | LAT | 1:48.572 | ||
2 | (2) | 138. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:49.169 | ||
3 | (3) | 21. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 1:51.139 | ||
4 | (4) | 161. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 1:58.398 | ||
5 | (5) | 114. | WRONA Lena | POL-KLO | 1:59.873 | ||
RACE: 232 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 139. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:50.734 | ||
2 | (3) | 95. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:51.154 | ||
3 | (2) | 124. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1:51.167 | ||
4 | (5) | 39. | PADJASEK Zuzanna | POL-AZSO | 2:11.667 | ||
- | (4) | 136. | HABERA Roksana | POL-ORL | - | penalty | |
RACE: 233 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 137. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:53.880 | ||
2 | (3) | 24. | WERYSZKO Lena | POL-ASRNC | 1:54.189 | ||
3 | (4) | 20. | BIŁYK Pola | POL-ASRNC | 1:58.617 | ||
4 | (5) | 115. | ZYGADŁO Zofia | POL-KLO | 2:19.615 | ||
- | (2) | 135. | GRZEGORCZYK Hanna | POL-ORL | - | no start | |
RACE: 234 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 23. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 1:46.519 | ||
2 | (2) | 22. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 1:46.688 | ||
3 | (3) | 134. | FINC Natalia | POL-ORL | 1:50.431 | ||
4 | (4) | 125. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 1:52.864 | ||
5 | (6) | 72. | SZTAMPKE Maja | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
- | (5) | 71. | KOSTRZEWA Hanna | POL-BLYSKD | - | no start | |
JUNIOR C GIRLS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 250 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 22. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 1:44.149 | ||
2 | (4) | 137. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:44.626 | ||
3 | (1) | 23. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 1:44.771 | ||
4 | (5) | 24. | WERYSZKO Lena | POL-ASRNC | 1:45.494 | ||
5 | (3) | 134. | FINC Natalia | POL-ORL | 1:54.675 | ||
RACE: 251 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 2. | SELEZNOVA Sofija | LAT | 1:41.861 | ||
2 | (2) | 138. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:42.833 | ||
3 | (3) | 139. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:42.991 | ||
4 | (4) | 21. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 1:43.985 | ||
5 | (5) | 95. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:51.585 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 260 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 2. | SELEZNOVA Sofija | LAT | 1:55.157 | ||
2 | (5) | 137. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:55.294 | ||
3 | (3) | 139. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:55.511 | ||
4 | (2) | 138. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:55.982 | ||
5 | (4) | 22. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 1:56.479 | ||
RACE: 261 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 23. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 1:54.865 | ||
2 | (1) | 21. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 1:55.856 | ||
3 | (3) | 24. | WERYSZKO Lena | POL-ASRNC | 1:55.958 | ||
4 | (4) | 95. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:56.301 | ||
5 | (5) | 134. | FINC Natalia | POL-ORL | 1:59.131 | ||
RACE: 262 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 124. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1:51.426 | ||
2 | (2) | 125. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 1:51.648 | ||
3 | (3) | 161. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 1:53.118 | ||
4 | (4) | 20. | BIŁYK Pola | POL-ASRNC | 1:53.190 | ||
5 | (5) | 39. | PADJASEK Zuzanna | POL-AZSO | 2:19.365 | ||
RACE: 263 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 114. | WRONA Lena | POL-KLO | 1:58.962 | ||
2 | (2) | 115. | ZYGADŁO Zofia | POL-KLO | 2:11.057 | ||
3 | (3) | 72. | SZTAMPKE Maja | POL-BLYSKD | 2:36.528 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 02.02. - 04.02.2024
Distance Classification
JUNIOR C GIRLS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 2. | SELEZNOVA Sofija | LAT | 34 | 1 | 1:41.861 | ||
2. | A | 2. | 137. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 21 | 2 | 1:44.626 | ||
3. | A | 3. | 139. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 13 | 3 | 1:42.991 | ||
4. | A | 4. | 138. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 8 | 4 | 1:42.833 | ||
5. | A | 5. | 22. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 5 | 5 | 1:44.149 | ||
6. | B | 1. | 23. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 3 | 6 | 1:44.771 | ||
7. | B | 2. | 21. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 2 | 7 | 1:43.985 | ||
8. | B | 3. | 24. | WERYSZKO Lena | POL-ASRNC | 1 | 8 | 1:45.494 | ||
9. | B | 4. | 95. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 9 | 1:51.154 | |||
10. | B | 5. | 134. | FINC Natalia | POL-ORL | 10 | 1:50.431 | |||
11. | C | 1. | 124. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 11 | 1:51.167 | |||
12. | C | 2. | 125. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 12 | 1:51.648 | |||
13. | C | 3. | 161. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 13 | 1:53.118 | |||
14. | C | 4. | 20. | BIŁYK Pola | POL-ASRNC | 14 | 1:53.190 | |||
15. | C | 5. | 39. | PADJASEK Zuzanna | POL-AZSO | 15 | 2:11.667 | |||
16. | D | 1. | 114. | WRONA Lena | POL-KLO | 16 | 1:58.962 | |||
17. | D | 2. | 115. | ZYGADŁO Zofia | POL-KLO | 17 | 2:11.057 | |||
18. | D | 3. | 72. | SZTAMPKE Maja | POL-BLYSKD | 18 | 2:36.528 | |||
SERIE | ||||||||||
19. | A | PEN | 136. | HABERA Roksana | POL-ORL | 19 | NO TIME | |||
A | DNS | 71. | KOSTRZEWA Hanna | POL-BLYSKD | 20 | NO TIME | ||||
A | DNS | 135. | GRZEGORCZYK Hanna | POL-ORL | 20 | NO TIME |