Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 02.02. - 04.02.2024
Heat Results
1. Distance | |||||||
RELAY D-E-F BOYS FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 148 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 401. | ASRNC Relay | POL-ASRNC | 3:30.525 | ||
35. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | |||||
36. | SKONECZNY Antoni | POL-ASRNC | |||||
37. | SZCZEPAŃSKI Antoni | POL-ASRNC | |||||
2 | (1) | 406. | STOCZ-GDANSK RELAY | POL-STOCZ | 3:49.382 | ||
169. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | |||||
170. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | |||||
168. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | |||||
3 | (4) | 405. | ORL DUSZNIKI ZDRÓJ RELAY | POL-ORL | 3:53.355 | ||
154. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | |||||
153. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | |||||
155. | HABERA Filip | POL-ORL | |||||
156. | KASPRZYK Jerzy | POL-ORL | |||||
- | (3) | 407. | KIEV RELAY | UKR-KYIV | - | penalty | |
219. | KRYVOSHEIA Bohdan | UKR-KYIV | |||||
218. | VOLOSOVSKYI Tymur | UKR-KYIV | |||||
215. | KURSENKO Oleksandr | UKR-KYIV | |||||
RACE: 149 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 403. | UKS GIŻYCKO RELAY | POL-GIZ | 4:00.774 | ||
106. | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | |||||
107. | BARSZCZ Stanisław | POL-GIZ | |||||
108. | MAMRYK Szymon | POL-GIZ | |||||
109. | SOTS Ivan | POL-GIZ | |||||
2 | (2) | 404. | UKS ZNICZ KŁODZKO RELAY | POL-KLO | 4:11.224 | ||
122. | HYTEL Tymoteusz | POL-KLO | |||||
123. | WILAŃSKI Ksawery | POL-KLO | |||||
120. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | |||||
121. | DAWIEC Piotr | POL-KLO | |||||
3 | (3) | 402. | AZSO-OPOLE RELAY | POL-AZSO | 4:20.762 | ||
59. | GRZEŚKOWIAK Mateusz | POL-AZSO | |||||
60. | JAŚNIEWICZ Aleksander | POL-AZSO | |||||
58. | SHYLOV Mykyta | POL-AZSO |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 02.02. - 04.02.2024
Distance Classification
RELAY D-E-F BOYS 2000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 401. | ASRNC Relay | POL-ASRNC | 1 | 3:30.525 | |||
A | . | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | |||||||
A | . | SKONECZNY Antoni | POL-ASRNC | |||||||
A | . | SZCZEPAŃSKI Antoni | POL-ASRNC | |||||||
2. | A | 2. | 406. | STOCZ-GDANSK RELAY | POL-STOCZ | 2 | 3:49.382 | |||
A | . | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | |||||||
A | . | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | |||||||
A | . | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | |||||||
3. | A | 3. | 405. | ORL DUSZNIKI ZDRÓJ RELAY | POL-ORL | 3 | 3:53.355 | |||
A | . | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | |||||||
A | . | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | |||||||
A | . | HABERA Filip | POL-ORL | |||||||
A | . | KASPRZYK Jerzy | POL-ORL | |||||||
4. | A | 1. | 403. | UKS GIŻYCKO RELAY | POL-GIZ | 4 | 4:00.774 | |||
A | . | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | |||||||
A | . | BARSZCZ Stanisław | POL-GIZ | |||||||
A | . | MAMRYK Szymon | POL-GIZ | |||||||
A | . | SOTS Ivan | POL-GIZ | |||||||
5. | A | 2. | 404. | UKS ZNICZ KŁODZKO RELAY | POL-KLO | 5 | 4:11.224 | |||
A | . | HYTEL Tymoteusz | POL-KLO | |||||||
A | . | WILAŃSKI Ksawery | POL-KLO | |||||||
A | . | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | |||||||
A | . | DAWIEC Piotr | POL-KLO | |||||||
6. | A | 3. | 402. | AZSO-OPOLE RELAY | POL-AZSO | 6 | 4:20.762 | |||
A | . | GRZEŚKOWIAK Mateusz | POL-AZSO | |||||||
A | . | JAŚNIEWICZ Aleksander | POL-AZSO | |||||||
A | . | SHYLOV Mykyta | POL-AZSO | |||||||
7. | A | PEN | 407. | KIEV RELAY | UKR-KYIV | 7 | NO TIME | |||
A | . | KRYVOSHEIA Bohdan | UKR-KYIV | |||||||
A | . | VOLOSOVSKYI Tymur | UKR-KYIV | |||||||
A | . | KURSENKO Oleksandr | UKR-KYIV |