XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2024
Heat Results
1. Distance | |||||||
RELAY MIXED JUNIOR B SERIE 2000 m | |||||||
RACE: 62 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 93. | ORZEL-ELBLAG RELAY | POL-ORZEL | 3:30.681 | ||
Split times: [1] 3:30.681 (3:30.681) Official Finish Time: 3:30.681 | |||||||
56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | |||||
55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | |||||
60. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | |||||
58. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | |||||
2 | (2) | 91. | BLYSKD III RELAY | POL-BLYSKD | 4:08.012 | ||
Split times: [1] 4:08.012 (4:08.012) Official Finish Time: 4:08.012 | |||||||
13. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | |||||
14. | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | |||||
24. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | |||||
27. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | |||||
3 | (3) | 89. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 4:19.244 | ||
Split times: [1] 4:19.244 (4:19.244) Official Finish Time: 4:19.244 | |||||||
10. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | |||||
11. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | |||||
25. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | |||||
26. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | |||||
RACE: 63 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 92. | UKS GIŻYCKO RELAY | POL-GIZ | 3:48.897 | ||
Split times: [1] 3:48.897 (3:48.897) Official Finish Time: 3:48.897 | |||||||
31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | |||||
29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | |||||
33. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | |||||
34. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | |||||
2 | (2) | 94. | WARMIŃSKO-MAZURSKIE RELAY | POL | 3:56.711 | ||
Split times: [1] 3:56.711 (3:56.711) Official Finish Time: 3:56.711 | |||||||
70. | JUŃCZYK Marta | POL | |||||
69. | ANTONOWICZ Patrycja | POL | |||||
72. | GÓRNICKI Piotr | POL | |||||
59. | OLAK Jakub | POL | |||||
3 | (3) | 90. | BLYSKD II RELAY | POL-BLYSKD | 4:32.730 | ||
Split times: [1] 4:32.730 (4:32.730) Official Finish Time: 4:32.730 | |||||||
15. | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | |||||
12. | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | |||||
22. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | |||||
23. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD | |||||
RELAY MIXED JUNIOR B FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 107 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 92. | UKS GIŻYCKO RELAY | POL-GIZ | 3:16.426 | ||
Split times: [1] 3:16.426 (3:16.426) Official Finish Time: 3:16.426 | |||||||
31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | |||||
29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | |||||
33. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | |||||
34. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | |||||
2 | (1) | 93. | ORZEL-ELBLAG RELAY | POL-ORZEL | 3:21.555 | ||
Split times: [1] 3:21.555 (3:21.555) Official Finish Time: 3:21.555 | |||||||
56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | |||||
55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | |||||
60. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | |||||
58. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | |||||
3 | (3) | 94. | WARMIŃSKO-MAZURSKIE RELAY | POL | 3:30.323 | ||
Split times: [1] 3:30.323 (3:30.323) Official Finish Time: 3:30.323 | |||||||
70. | JUŃCZYK Marta | POL | |||||
69. | ANTONOWICZ Patrycja | POL | |||||
72. | GÓRNICKI Piotr | POL | |||||
59. | OLAK Jakub | POL | |||||
4 | (4) | 91. | BLYSKD III RELAY | POL-BLYSKD | 4:04.310 | ||
Split times: [1] 4:04.310 (4:04.310) Official Finish Time: 4:04.310 | |||||||
13. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | |||||
14. | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | |||||
24. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | |||||
27. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | |||||
RACE: 108 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 89. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 4:13.286 | ||
Split times: [1] 4:13.286 (4:13.286) Official Finish Time: 4:13.286 | |||||||
10. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | |||||
11. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | |||||
25. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | |||||
26. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | |||||
2 | (2) | 90. | BLYSKD II RELAY | POL-BLYSKD | 4:17.175 | ||
Split times: [1] 4:17.175 (4:17.175) Official Finish Time: 4:17.175 | |||||||
15. | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | |||||
12. | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | |||||
22. | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | |||||
23. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD |
XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2024
Distance Classification
RELAY MIXED JUNIOR B 2000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 92. | UKS GIŻYCKO RELAY | POL-GIZ | 1 | 3:16.426 | |||
A | . | WAWER Michalina | POL-GIZ | |||||||
A | . | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | |||||||
A | . | NOWAK Jakub | POL-GIZ | |||||||
A | . | SZTAFA Filip | POL-GIZ | |||||||
2. | A | 2. | 93. | ORZEL-ELBLAG RELAY | POL-ORZEL | 2 | 3:21.555 | |||
A | . | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | |||||||
A | . | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | |||||||
A | . | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | |||||||
A | . | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | |||||||
3. | A | 3. | 94. | WARMIŃSKO-MAZURSKIE RELAY | POL | 3 | 3:30.323 | |||
A | . | JUŃCZYK Marta | POL | |||||||
A | . | ANTONOWICZ Patrycja | POL | |||||||
A | . | GÓRNICKI Piotr | POL | |||||||
A | . | OLAK Jakub | POL | |||||||
4. | A | 4. | 91. | BLYSKD III RELAY | POL-BLYSKD | 4 | 4:04.310 | |||
A | . | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | |||||||
A | . | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | |||||||
A | . | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | |||||||
A | . | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | |||||||
5. | B | 1. | 89. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 5 | 4:13.286 | |||
B | . | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | |||||||
B | . | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | |||||||
B | . | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | |||||||
B | . | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | |||||||
6. | B | 2. | 90. | BLYSKD II RELAY | POL-BLYSKD | 6 | 4:17.175 | |||
B | . | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | |||||||
B | . | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | |||||||
B | . | BIAŁEK Jakub | POL-BLYSKD | |||||||
B | . | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD |