Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 18 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 171. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 1:51.762 | ||
2 | (2) | 189. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 1:52.797 | ||
3 | (5) | 144. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 1:56.983 | ||
4 | (4) | 170. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 2:00.115 | ||
6 | (3) | 206. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 2:12.183 | ||
- | (6) | 95. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | - | yellow card | |
RACE: 19 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 24. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 1:51.389 | ||
2 | (4) | 193. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 1:53.885 | ||
3 | (2) | 141. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 1:56.888 | ||
4 | (5) | 143. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | 2:00.037 | ||
5 | (3) | 205. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 2:00.048 | ||
6 | (6) | 96. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 2:00.885 | ||
RACE: 20 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 227. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 2:05.251 | ||
2 | (2) | 142. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 2:05.273 | ||
3 | (3) | 204. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 2:07.695 | ||
4 | (4) | 191. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 2:09.074 | ||
5 | (5) | 203. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 2:09.320 | ||
6 | (6) | 192. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | 2:10.497 | ||
RACE: 21 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 2:01.055 | ||
2 | (3) | 106. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 2:01.273 | ||
3 | (5) | 188. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 2:08.289 | ||
4 | (2) | 169. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | 2:29.869 | ||
- | (4) | 190. | FILIANOWICZ Fabian | POL-UKSJB | - | yellow card | |
JUNIOR D BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 39 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 171. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 1:45.026 | ||
2 | (5) | 227. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 1:48.102 | ||
3 | (1) | 24. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 1:48.347 | ||
4 | (6) | 142. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 1:53.231 | ||
5 | (3) | 189. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 1:53.388 | ||
6 | (4) | 193. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 1:53.401 | ||
RACE: 40 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 141. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 2:01.260 | ||
2 | (2) | 144. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 2:01.601 | ||
3 | (5) | 204. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 2:01.764 | ||
4 | (6) | 191. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 2:06.696 | ||
5 | (4) | 170. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 2:24.178 | ||
- | (3) | 143. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | - | penalty | |
RACE: 41 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 206. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 2:00.565 | ||
2 | (4) | 192. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | 2:01.412 | ||
3 | (1) | 205. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 2:03.605 | ||
4 | (3) | 203. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 2:03.737 | ||
5 | (2) | 96. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 2:05.003 | ||
RACE: 42 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 2:02.493 | ||
2 | (2) | 106. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 2:02.983 | ||
3 | (3) | 188. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 2:04.832 | ||
4 | (4) | 169. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | 2:10.101 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 171. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 34 | 1 | 1:45.026 | ||
2. | A | 2. | 227. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 21 | 2 | 1:48.102 | ||
3. | A | 3. | 24. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 13 | 3 | 1:48.347 | ||
4. | A | 4. | 142. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 8 | 4 | 1:53.231 | ||
5. | A | 5. | 189. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 5 | 5 | 1:52.797 | ||
6. | A | 6. | 193. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:53.401 | ||
7. | B | 1. | 141. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 2 | 7 | 1:56.888 | ||
8. | B | 2. | 144. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 1 | 8 | 1:56.983 | ||
9. | B | 3. | 204. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 9 | 2:01.764 | |||
10. | B | 4. | 191. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 10 | 2:06.696 | |||
11. | B | 5. | 170. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 11 | 2:00.115 | |||
12. | B | PEN | 143. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | 12 | 2:00.037 | |||
13. | C | 1. | 206. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 13 | 2:00.565 | |||
14. | C | 2. | 192. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | 14 | 2:01.412 | |||
15. | C | 3. | 205. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 15 | 2:00.048 | |||
16. | C | 4. | 203. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 16 | 2:03.737 | |||
17. | C | 5. | 96. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 17 | 2:00.885 | |||
SERIE | ||||||||||
18. | A | YC | 95. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | 18 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
19. | D | 1. | 94. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 19 | 2:01.055 | |||
20. | D | 2. | 106. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 20 | 2:01.273 | |||
21. | D | 3. | 188. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 21 | 2:04.832 | |||
22. | D | 4. | 169. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | 22 | 2:10.101 | |||
SERIE | ||||||||||
23. | A | YC | 190. | FILIANOWICZ Fabian | POL-UKSJB | 23 | NO TIME |