Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 53 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 193. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 55.252 | ||
2 | (2) | 141. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 58.508 | ||
3 | (4) | 170. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 59.273 | ||
4 | (5) | 143. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | 1:01.214 | ||
5 | (1) | 171. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 1:17.440 | ||
RACE: 54 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 227. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 51.960 | ||
2 | (2) | 189. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 54.699 | ||
3 | (3) | 204. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 55.054 | ||
4 | (5) | 203. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 56.446 | ||
- | (4) | 192. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | - | false start | |
RACE: 55 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 24. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 54.567 | ||
2 | (2) | 206. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 54.642 | ||
3 | (4) | 144. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 57.430 | ||
4 | (5) | 95. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | 1:02.037 | ||
5 | (3) | 96. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | NO TIME | finished | |
RACE: 56 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 142. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 54.536 | ||
2 | (2) | 205. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 54.676 | ||
3 | (3) | 94. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 56.022 | ||
4 | (4) | 191. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 56.832 | ||
5 | (5) | 188. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 59.974 | ||
RACE: 57 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 106. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 59.913 | ||
2 | (1) | 190. | FILIANOWICZ Fabian | POL-UKSJB | 1:03.751 | ||
3 | (2) | 169. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | 1:07.084 | ||
JUNIOR D BOYS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 71 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 227. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | NO TIME | finished | |
2 | (2) | 206. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
3 | (5) | 141. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | NO TIME | finished adv.->to A | |
4 | (4) | 193. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | NO TIME | finished | |
5 | (3) | 204. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
RACE: 72 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 142. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 53.630 | ||
2 | (2) | 24. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 53.781 | ||
3 | (4) | 189. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 54.757 | addTo.->to A | |
4 | (3) | 205. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 54.871 | ||
5 | (5) | 94. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 1:17.451 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 92 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 24. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 54.745 | ||
2 | (4) | 227. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 55.467 | ||
3 | (3) | 189. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 55.493 | ||
4 | (5) | 141. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 57.803 | ||
5 | (6) | 206. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 1:19.941 | ||
- | (1) | 142. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | - | yellow card | |
RACE: 93 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 205. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 56.733 | ||
2 | (4) | 193. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 56.863 | ||
3 | (2) | 94. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 1:25.099 | ||
4 | (3) | 204. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 1:25.137 | ||
RACE: 94 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 191. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 58.933 | ||
2 | (3) | 144. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 59.146 | ||
3 | (5) | 143. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | 1:03.185 | ||
4 | (1) | 203. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 1:10.594 | ||
5 | (4) | 170. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 1:15.926 | ||
RACE: 95 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 171. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 50.789 | ||
2 | (4) | 96. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 58.120 | ||
3 | (2) | 95. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | 1:00.561 | ||
4 | (1) | 188. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 1:00.908 | ||
RACE: 96 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 106. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 1:00.967 | ||
2 | (2) | 190. | FILIANOWICZ Fabian | POL-UKSJB | 1:04.270 | ||
- | (3) | 169. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | - | off track |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 24. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 34 | 1 | 0:53.781 | ||
2. | A | 2. | 227. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 21 | 2 | 0:51.960 | ||
3. | A | 3. | 189. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 13 | 3 | 0:54.699 | ||
4. | A | 4. | 141. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 8 | 4 | 0:57.803 | ||
5. | A | 5. | 206. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 5 | 5 | 0:54.642 | ||
6. | B | 1. | 205. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 3 | 6 | 0:54.676 | ||
7. | B | 2. | 193. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 2 | 7 | 0:55.252 | ||
8. | B | 3. | 94. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 1 | 8 | 0:56.022 | ||
9. | B | 4. | 204. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 9 | 0:55.054 | |||
10. | C | 1. | 191. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 10 | 0:56.832 | |||
11. | C | 2. | 144. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 11 | 0:57.430 | |||
12. | C | 3. | 143. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | 12 | 1:01.214 | |||
13. | C | 4. | 203. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 13 | 0:56.446 | |||
14. | C | 5. | 170. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 14 | 0:59.273 | |||
15. | D | 1. | 171. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 15 | 0:50.789 | |||
16. | D | 2. | 96. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 16 | 0:58.120 | |||
17. | D | 3. | 95. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | 17 | 1:00.561 | |||
18. | D | 4. | 188. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 18 | 0:59.974 | |||
SERIE | ||||||||||
19. | A | PEN | 192. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | 19 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
20. | A | YC | 142. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 20 | NO TIME | |||
21. | E | 1. | 106. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 21 | 0:59.913 | |||
22. | E | 2. | 190. | FILIANOWICZ Fabian | POL-UKSJB | 22 | 1:03.751 | |||
23. | E | PEN | 169. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | 23 | 1:07.084 |