Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 02.02. - 04.02.2024
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 53 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 169. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 51.052 | ||
2 | (2) | 106. | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | 56.742 | ||
3 | (3) | 120. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 59.571 | ||
RACE: 54 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 170. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | 55.358 | ||
2 | (2) | 153. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 56.741 | ||
3 | (3) | 218. | VOLOSOVSKYI Tymur | UKR-KYIV | 1:01.052 | ||
4 | (4) | 34. | JAROSZYŃSKI Szymon | POL-ASRNC | 1:02.809 | ||
RACE: 55 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 35. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 54.308 | ||
2 | (4) | 207. | FEDOR Richard | SVK-STEZ | 55.184 | ||
3 | (2) | 168. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 55.372 | ||
4 | (3) | 216. | PODSADNYI Lev | UKR-KYIV | 1:12.882 | ||
RACE: 56 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 215. | KURSENKO Oleksandr | UKR-KYIV | 53.732 | ||
2 | (2) | 154. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 54.550 | ||
3 | (4) | 167. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | 1:05.093 | ||
4 | (1) | 58. | SHYLOV Mykyta | POL-AZSO | 1:06.798 | ||
JUNIOR D BOYS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 74 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 169. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 50.441 | ||
2 | (3) | 170. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | 53.424 | ||
3 | (2) | 154. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 53.493 | ||
4 | (4) | 168. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 55.497 | ||
5 | (5) | 106. | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | 1:18.835 | ||
RACE: 75 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 35. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 54.702 | ||
2 | (4) | 153. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 56.790 | ||
3 | (5) | 120. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 58.820 | ||
- | (1) | 215. | KURSENKO Oleksandr | UKR-KYIV | - | penalty | |
- | (3) | 207. | FEDOR Richard | SVK-STEZ | - | penalty | |
JUNIOR D BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 96 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 169. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 49.688 | ||
2 | (4) | 35. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 52.617 | ||
3 | (3) | 154. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 53.176 | ||
4 | (2) | 170. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | 54.410 | ||
5 | (5) | 153. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 57.496 | ||
RACE: 97 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 168. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 55.580 | ||
2 | (3) | 106. | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | 57.617 | ||
3 | (2) | 120. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 59.385 | ||
RACE: 98 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 218. | VOLOSOVSKYI Tymur | UKR-KYIV | 1:02.606 | ||
2 | (4) | 58. | SHYLOV Mykyta | POL-AZSO | 1:09.295 | ||
3 | (3) | 167. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | 1:11.668 | ||
4 | (2) | 34. | JAROSZYŃSKI Szymon | POL-ASRNC | 1:12.848 | ||
5 | (5) | 216. | PODSADNYI Lev | UKR-KYIV | 1:19.338 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 02.02. - 04.02.2024
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 169. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 34 | 1 | 0:49.688 | ||
2. | A | 2. | 35. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 21 | 2 | 0:52.617 | ||
3. | A | 3. | 154. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 13 | 3 | 0:53.176 | ||
4. | A | 4. | 170. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | 8 | 4 | 0:53.424 | ||
5. | A | 5. | 153. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 5 | 5 | 0:56.741 | ||
6. | B | 1. | 168. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 6 | 0:55.372 | |||
7. | B | 2. | 106. | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | 7 | 0:56.742 | |||
8. | B | 3. | 120. | SKIMINA Wojciech | POL-KLO | 8 | 0:58.820 | |||
9. | C | 1. | 218. | VOLOSOVSKYI Tymur | UKR-KYIV | 9 | 1:01.052 | |||
10. | C | 2. | 58. | SHYLOV Mykyta | POL-AZSO | 10 | 1:06.798 | |||
11. | C | 3. | 167. | JURKIEWICZ Franciszek | POL-STOCZ | 11 | 1:05.093 | |||
12. | C | 4. | 34. | JAROSZYŃSKI Szymon | POL-ASRNC | 12 | 1:02.809 | |||
13. | C | 5. | 216. | PODSADNYI Lev | UKR-KYIV | 13 | 1:12.882 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
14. | A | PEN | 215. | KURSENKO Oleksandr | UKR-KYIV | 14 | 0:53.732 | |||
15. | A | PEN | 207. | FEDOR Richard | SVK-STEZ | 15 | 0:55.184 |