Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 261 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 89. | ETEL Szymon | POL-JUV | 1:54.545 | ||
2 | (1) | 62. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:54.725 | ||
3 | (3) | 23. | DALZ Aleksander | POL-ASRNC | 1:55.089 | ||
4 | (4) | 166. | MELNIKAU Stepan | POL-STOCZ | 1:57.538 | ||
- | (5) | 105. | MORAWA Piotr | POL-KLO | - | false start | |
RACE: 262 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 90. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 1:47.537 | ||
2 | (2) | 167. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:47.731 | ||
3 | (3) | 140. | WROŃSKI Marcel | POL-ORL | 1:50.568 | ||
4 | (5) | 63. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 1:52.201 | ||
5 | (4) | 93. | SIODMOK Norbert | POL-JUV | 2:05.065 | ||
RACE: 263 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 4. | OGULEVICIUS Adomas | LTU | 1:54.434 | ||
2 | (2) | 38. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:56.067 | ||
3 | (3) | 92. | MOSKWA Nataniel | POL-JUV | 1:58.582 | ||
4 | (4) | 91. | JARMOC Piotr | POL-JUV | 1:58.924 | ||
5 | (5) | 168. | STYŚ Wiktor | POL-STOCZ | 2:07.172 | ||
JUNIOR C BOYS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 274 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 90. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 1:40.437 | ||
2 | (2) | 167. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:40.868 | ||
3 | (3) | 62. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:41.053 | ||
4 | (4) | 23. | DALZ Aleksander | POL-ASRNC | 1:42.297 | ||
5 | (5) | 92. | MOSKWA Nataniel | POL-JUV | 1:45.574 | ||
RACE: 275 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 4. | OGULEVICIUS Adomas | LTU | 1:35.268 | ||
2 | (5) | 38. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:38.150 | ||
3 | (4) | 89. | ETEL Szymon | POL-JUV | 1:38.294 | ||
4 | (1) | 140. | WROŃSKI Marcel | POL-ORL | 1:51.921 | ||
5 | (2) | 63. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 1:52.654 | ||
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 296 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 90. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 1:42.232 | ||
2 | (1) | 4. | OGULEVICIUS Adomas | LTU | 1:42.550 | ||
3 | (2) | 38. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:44.001 | ||
- | (5) | 167. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | - | no finish | |
- | (3) | 89. | ETEL Szymon | POL-JUV | - | penalty | |
RACE: 297 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 62. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:39.634 | ||
2 | (2) | 23. | DALZ Aleksander | POL-ASRNC | 1:42.551 | ||
3 | (4) | 140. | WROŃSKI Marcel | POL-ORL | 1:44.358 | ||
4 | (3) | 92. | MOSKWA Nataniel | POL-JUV | 1:45.481 | ||
5 | (5) | 63. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 1:55.399 | ||
RACE: 298 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 166. | MELNIKAU Stepan | POL-STOCZ | 1:44.994 | ||
2 | (2) | 91. | JARMOC Piotr | POL-JUV | 1:45.065 | ||
3 | (3) | 93. | SIODMOK Norbert | POL-JUV | 2:01.050 | ||
4 | (4) | 168. | STYŚ Wiktor | POL-STOCZ | 2:03.475 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Distance Classification
JUNIOR C BOYS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 90. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 34 | 1 | 1:40.437 | ||
2. | A | 2. | 4. | OGULEVICIUS Adomas | LTU | 21 | 2 | 1:35.268 | ||
3. | A | 3. | 38. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 13 | 3 | 1:38.150 | ||
4. | A | DNF | 167. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 8 | 4 | 1:40.868 | ||
5. | A | PEN | 89. | ETEL Szymon | POL-JUV | 5 | 5 | 1:38.294 | ||
6. | B | 1. | 62. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 3 | 6 | 1:39.634 | ||
7. | B | 2. | 23. | DALZ Aleksander | POL-ASRNC | 2 | 7 | 1:42.297 | ||
8. | B | 3. | 140. | WROŃSKI Marcel | POL-ORL | 1 | 8 | 1:44.358 | ||
9. | B | 4. | 92. | MOSKWA Nataniel | POL-JUV | 9 | 1:45.481 | |||
10. | B | 5. | 63. | RUSINIAK Norbert | POL-GIZ | 10 | 1:52.201 | |||
11. | C | 1. | 166. | MELNIKAU Stepan | POL-STOCZ | 11 | 1:44.994 | |||
12. | C | 2. | 91. | JARMOC Piotr | POL-JUV | 12 | 1:45.065 | |||
13. | C | 3. | 93. | SIODMOK Norbert | POL-JUV | 13 | 2:01.050 | |||
14. | C | 4. | 168. | STYŚ Wiktor | POL-STOCZ | 14 | 2:03.475 | |||
SERIE | ||||||||||
15. | A | PEN | 105. | MORAWA Piotr | POL-KLO | 15 | NO TIME |