Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 29.09. - 01.10.2023
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 181 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 75. | DASZUTA Daria | POL-JUV | 1:51.044 | ||
2 | (2) | 127. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:51.128 | ||
3 | (3) | 108. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1:51.425 | ||
4 | (4) | 2. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 1:52.347 | ||
5 | (5) | 82. | RUTKOWSKA Zuzanna | POL-JUV | 1:52.647 | ||
RACE: 182 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 129. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:48.208 | ||
2 | (2) | 4. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 1:48.961 | ||
3 | (3) | 78. | JARMOC Natalia | POL-JUV | 1:49.006 | ||
4 | (4) | 84. | SZTABIŃSKA Gaja | POL-JUV | 1:51.871 | ||
5 | (5) | 124. | FINC Natalia | POL-ORL | 1:52.731 | ||
RACE: 183 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 208. | STOROZHUK Amina | UKR-KYIV | 1:49.821 | ||
2 | (5) | 189. | DZIEDZINOVA Lara | SVK-STEZ | 1:50.965 | ||
3 | (3) | 128. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:51.487 | ||
4 | (2) | 80. | MIEZIO Zofia | POL-JUV | 1:51.829 | ||
5 | (4) | 81. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-JUV | 1:54.387 | ||
RACE: 184 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 79. | KANIA Milena | POL-JUV | 1:46.483 | ||
2 | (3) | 83. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-JUV | 1:46.562 | ||
3 | (4) | 54. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:49.190 | ||
4 | (2) | 3. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 1:49.444 | ||
5 | (5) | 125. | GRZEGORCZYK Hanna | POL-ORL | 1:53.758 | ||
RACE: 185 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 5. | WERYSZKO Lena | POL-ASRNC | 1:50.235 | ||
2 | (3) | 77. | GROCHOWSKA Bianka | POL-JUV | 1:53.156 | ||
3 | (2) | 159. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 2:04.233 | ||
4 | (4) | 126. | HABERA Roksana | POL-ORL | 2:05.887 | ||
5 | (5) | 45. | KOSTRZEWA Hanna | POL-BLYSKD | 2:44.673 | ||
RACE: 186 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 76. | DYBIEC Kinga | POL-JUV | 1:53.084 | ||
2 | (3) | 109. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 1:54.999 | ||
3 | (4) | 1. | BIŁYK Pola | POL-ASRNC | 1:55.016 | ||
4 | (1) | 190. | ONDREJCAKOVA Katarina | SVK-SKMA | 2:20.375 | ||
JUNIOR C GIRLS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 202 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 208. | STOROZHUK Amina | UKR-KYIV | 1:53.248 | ||
2 | (2) | 4. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 1:55.935 | ||
3 | (5) | 189. | DZIEDZINOVA Lara | SVK-STEZ | 1:55.992 | ||
4 | (3) | 54. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:56.336 | ||
- | (1) | 129. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | - | no finish | |
RACE: 203 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 75. | DASZUTA Daria | POL-JUV | 1:45.748 | ||
2 | (3) | 78. | JARMOC Natalia | POL-JUV | 1:45.975 | ||
3 | (1) | 79. | KANIA Milena | POL-JUV | 1:46.261 | ||
4 | (5) | 127. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:46.371 | ||
5 | (2) | 83. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-JUV | 1:46.375 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 215 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 208. | STOROZHUK Amina | UKR-KYIV | 1:55.766 | ||
2 | (3) | 79. | KANIA Milena | POL-JUV | 1:58.067 | ||
3 | (2) | 78. | JARMOC Natalia | POL-JUV | 1:58.248 | ||
4 | (5) | 4. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 1:58.333 | ||
5 | (1) | 75. | DASZUTA Daria | POL-JUV | 2:32.826 | ||
RACE: 216 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 189. | DZIEDZINOVA Lara | SVK-STEZ | 1:59.018 | ||
2 | (4) | 54. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:59.198 | ||
3 | (2) | 83. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-JUV | 1:59.230 | ||
4 | (1) | 127. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:59.379 | ||
- | (99) | 129. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | not seeded | ||
RACE: 217 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 3. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 1:44.042 | ||
2 | (4) | 80. | MIEZIO Zofia | POL-JUV | 1:44.711 | ||
3 | (2) | 108. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1:44.784 | ||
4 | (3) | 128. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:50.315 | ||
5 | (5) | 84. | SZTABIŃSKA Gaja | POL-JUV | 1:55.393 | ||
RACE: 218 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 82. | RUTKOWSKA Zuzanna | POL-JUV | 1:46.369 | ||
2 | (1) | 2. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 1:46.502 | ||
3 | (4) | 125. | GRZEGORCZYK Hanna | POL-ORL | 1:46.559 | ||
4 | (5) | 81. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-JUV | 1:50.253 | ||
5 | (3) | 124. | FINC Natalia | POL-ORL | 1:53.400 | ||
RACE: 219 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 5. | WERYSZKO Lena | POL-ASRNC | 1:50.016 | ||
2 | (2) | 76. | DYBIEC Kinga | POL-JUV | 1:51.266 | ||
3 | (3) | 77. | GROCHOWSKA Bianka | POL-JUV | 1:51.458 | ||
4 | (4) | 109. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 1:53.093 | ||
5 | (5) | 1. | BIŁYK Pola | POL-ASRNC | 1:53.189 | ||
RACE: 220 HEAT: 6 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 190. | ONDREJCAKOVA Katarina | SVK-SKMA | 1:51.426 | ||
2 | (2) | 126. | HABERA Roksana | POL-ORL | 2:07.376 | ||
3 | (4) | 45. | KOSTRZEWA Hanna | POL-BLYSKD | 2:28.418 | ||
4 | (1) | 159. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 2:36.876 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 29.09. - 01.10.2023
Distance Classification
JUNIOR C GIRLS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 208. | STOROZHUK Amina | UKR-KYIV | 34 | 1 | 1:49.821 | ||
2. | A | 2. | 79. | KANIA Milena | POL-JUV | 21 | 2 | 1:46.261 | ||
3. | A | 3. | 78. | JARMOC Natalia | POL-JUV | 13 | 3 | 1:45.975 | ||
4. | A | 4. | 4. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 8 | 4 | 1:48.961 | ||
5. | A | 5. | 75. | DASZUTA Daria | POL-JUV | 5 | 5 | 1:45.748 | ||
6. | B | 1. | 189. | DZIEDZINOVA Lara | SVK-STEZ | 3 | 6 | 1:50.965 | ||
7. | B | 2. | 54. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 2 | 7 | 1:49.190 | ||
8. | B | 3. | 83. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-JUV | 1 | 8 | 1:46.375 | ||
9. | B | 4. | 127. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 9 | 1:46.371 | |||
10. | B | - | 129. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 10 | 1:48.208 | |||
11. | C | 1. | 3. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 11 | 1:44.042 | |||
12. | C | 2. | 80. | MIEZIO Zofia | POL-JUV | 12 | 1:44.711 | |||
13. | C | 3. | 108. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 13 | 1:44.784 | |||
14. | C | 4. | 128. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 14 | 1:50.315 | |||
15. | C | 5. | 84. | SZTABIŃSKA Gaja | POL-JUV | 15 | 1:51.871 | |||
16. | D | 1. | 82. | RUTKOWSKA Zuzanna | POL-JUV | 16 | 1:46.369 | |||
17. | D | 2. | 2. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 17 | 1:46.502 | |||
18. | D | 3. | 125. | GRZEGORCZYK Hanna | POL-ORL | 18 | 1:46.559 | |||
19. | D | 4. | 81. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-JUV | 19 | 1:50.253 | |||
20. | D | 5. | 124. | FINC Natalia | POL-ORL | 20 | 1:52.731 | |||
21. | E | 1. | 5. | WERYSZKO Lena | POL-ASRNC | 21 | 1:50.016 | |||
22. | E | 2. | 76. | DYBIEC Kinga | POL-JUV | 22 | 1:51.266 | |||
23. | E | 3. | 77. | GROCHOWSKA Bianka | POL-JUV | 23 | 1:51.458 | |||
24. | E | 4. | 109. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 24 | 1:53.093 | |||
25. | E | 5. | 1. | BIŁYK Pola | POL-ASRNC | 25 | 1:53.189 | |||
26. | F | 1. | 190. | ONDREJCAKOVA Katarina | SVK-SKMA | 26 | 1:51.426 | |||
27. | F | 2. | 126. | HABERA Roksana | POL-ORL | 27 | 2:05.887 | |||
28. | F | 3. | 45. | KOSTRZEWA Hanna | POL-BLYSKD | 28 | 2:28.418 | |||
29. | F | 4. | 159. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 29 | 2:04.233 |