Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 29.09. - 01.10.2023
Heat Results
3. Distance | |||||||
WOMEN SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 187 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 214. | SYDORKO Yelyzaveta | UKR-KYIV | 1:35.656 | ||
2 | (1) | 63. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:37.141 | ||
3 | (3) | 14. | MICHALSKA Laura | POL-ASRNC | 1:39.506 | ||
4 | (4) | 212. | KREMER Veronika | UKR-KHV | 1:42.349 | ||
5 | (5) | 155. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:45.577 | ||
RACE: 188 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 213. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | 1:59.700 | ||
2 | (1) | 200. | HYMPANOVA Emma | SVK-SKMA | 2:00.576 | ||
3 | (5) | 156. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 2:00.660 | ||
4 | (4) | 60. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 2:01.080 | ||
- | (2) | 33. | DUBROVA Uliana | POL-AZSO | - | impeding | |
RACE: 189 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 139. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:41.779 | ||
2 | (2) | 210. | ADAMENKO (1) Kseniia | UKR-KYIV | 1:41.860 | ||
3 | (4) | 162. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:41.981 | ||
4 | (3) | 201. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | 1:44.135 | ||
5 | (5) | 35. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | 1:46.270 | ||
RACE: 190 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 140. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 1:50.021 | ||
2 | (2) | 86. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1:50.098 | ||
3 | (3) | 36. | MYCHALCHUK (1) Diana | POL-AZSO | 1:50.675 | ||
4 | (4) | 202. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | 1:51.295 | ||
5 | (5) | 154. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:55.438 | ||
RACE: 191 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 61. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:49.617 | ||
2 | (2) | 141. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 1:55.087 | ||
3 | (5) | 15. | TOMCZAK Alicja | POL-ASRNC | 1:59.852 | ||
4 | (3) | 163. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 2:10.138 | ||
5 | (4) | 47. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 2:22.872 | ||
RACE: 192 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 211. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 1:48.347 | ||
2 | (3) | 138. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 1:52.174 | ||
3 | (2) | 119. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 1:52.303 | ||
4 | (4) | 184. | KUCK Magdalena | POL-WMKS | 2:15.717 | ||
RACE: 193 HEAT: 7 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 102. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:50.197 | ||
2 | (2) | 32. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 1:51.048 | ||
3 | (3) | 183. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 2:13.510 | ||
4 | (4) | 46. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:58.569 | ||
RACE: 194 HEAT: 8 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 88. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 2:02.103 | ||
2 | (2) | 117. | BODNAR Maja | POL-MOSIR | 2:02.291 | ||
3 | (3) | 185. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 2:19.669 | ||
- | (4) | 149. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | - | false start | |
WOMEN PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 207 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 214. | SYDORKO Yelyzaveta | UKR-KYIV | 1:33.614 | ||
2 | (2) | 63. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:34.563 | ||
3 | (4) | 213. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | 1:34.788 | ||
4 | (3) | 14. | MICHALSKA Laura | POL-ASRNC | 1:40.739 | ||
5 | (5) | 200. | HYMPANOVA Emma | SVK-SKMA | 1:48.320 | ||
RACE: 208 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 139. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:35.796 | ||
2 | (3) | 162. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:35.901 | ||
3 | (4) | 140. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 1:36.123 | ||
4 | (5) | 86. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1:56.817 | ||
- | (2) | 210. | ADAMENKO (1) Kseniia | UKR-KYIV | - | no finish | |
RACE: 209 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 211. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 1:45.043 | ||
2 | (2) | 32. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 1:46.467 | ||
3 | (4) | 88. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 1:46.528 | ||
4 | (5) | 117. | BODNAR Maja | POL-MOSIR | 1:48.200 | ||
5 | (3) | 119. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 1:49.173 | ||
RACE: 210 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 61. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:49.052 | ||
2 | (2) | 102. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:50.872 | ||
3 | (4) | 141. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 1:52.448 | ||
4 | (3) | 138. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 1:52.833 | ||
5 | (5) | 15. | TOMCZAK Alicja | POL-ASRNC | 2:00.725 | ||
WOMEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 224 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 214. | SYDORKO Yelyzaveta | UKR-KYIV | 1:54.823 | ||
2 | (2) | 63. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:55.467 | ||
3 | (3) | 213. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | 1:56.718 | ||
4 | (4) | 139. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:56.940 | ||
5 | (5) | 162. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:57.091 | ||
RACE: 225 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 140. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 2:07.166 | ||
2 | (3) | 200. | HYMPANOVA Emma | SVK-SKMA | 2:08.446 | ||
3 | (2) | 14. | MICHALSKA Laura | POL-ASRNC | 2:34.672 | ||
4 | (4) | 86. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 2:47.315 | ||
- | (99) | 210. | ADAMENKO (1) Kseniia | UKR-KYIV | not seeded | ||
RACE: 226 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 36. | MYCHALCHUK (1) Diana | POL-AZSO | 1:37.947 | ||
2 | (4) | 202. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | 1:38.093 | ||
3 | (5) | 156. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:38.754 | ||
4 | (1) | 212. | KREMER Veronika | UKR-KHV | 1:38.845 | ||
5 | (2) | 201. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | 1:43.474 | ||
RACE: 227 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 154. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:51.193 | ||
2 | (1) | 155. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:51.787 | ||
3 | (4) | 60. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:51.818 | ||
4 | (2) | 35. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | 1:52.840 | ||
RACE: 228 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 61. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:44.132 | ||
2 | (1) | 211. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 1:44.793 | ||
3 | (3) | 88. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 1:47.325 | ||
4 | (5) | 102. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:47.968 | ||
- | (2) | 32. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | - | no start | |
RACE: 229 HEAT: 6 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 138. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 1:56.174 | ||
2 | (5) | 15. | TOMCZAK Alicja | POL-ASRNC | 1:56.992 | ||
3 | (2) | 119. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 1:57.241 | ||
4 | (3) | 141. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 2:14.201 | ||
5 | (1) | 117. | BODNAR Maja | POL-MOSIR | 2:14.551 | ||
RACE: 230 HEAT: 7 GROUP: G Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 163. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 2:05.321 | ||
2 | (2) | 183. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 2:05.503 | ||
3 | (3) | 184. | KUCK Magdalena | POL-WMKS | 2:13.205 | ||
4 | (4) | 185. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 2:16.747 | ||
5 | (5) | 46. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:25.507 | ||
RACE: 231 HEAT: 8 GROUP: H Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 47. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | NO TIME | finished |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 29.09. - 01.10.2023
Distance Classification
WOMEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 214. | SYDORKO Yelyzaveta | UKR-KYIV | 34 | 1 | 1:33.614 | ||
2. | A | 2. | 63. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 21 | 2 | 1:34.563 | ||
3. | A | 3. | 213. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | 13 | 3 | 1:34.788 | ||
4. | A | 4. | 139. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 8 | 4 | 1:35.796 | ||
5. | A | 5. | 162. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 5 | 5 | 1:35.901 | ||
6. | B | 1. | 140. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 3 | 6 | 1:36.123 | ||
7. | B | 2. | 200. | HYMPANOVA Emma | SVK-SKMA | 2 | 7 | 1:48.320 | ||
8. | B | 3. | 14. | MICHALSKA Laura | POL-ASRNC | 1 | 8 | 1:39.506 | ||
9. | B | 4. | 86. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 9 | 1:50.098 | |||
10. | B | - | 210. | ADAMENKO (1) Kseniia | UKR-KYIV | 10 | 1:41.860 | |||
11. | C | 1. | 36. | MYCHALCHUK (1) Diana | POL-AZSO | 11 | 1:37.947 | |||
12. | C | 2. | 202. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | 12 | 1:38.093 | |||
13. | C | 3. | 156. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 13 | 1:38.754 | |||
14. | C | 4. | 212. | KREMER Veronika | UKR-KHV | 14 | 1:38.845 | |||
15. | C | 5. | 201. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | 15 | 1:43.474 | |||
16. | D | 1. | 154. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 16 | 1:51.193 | |||
17. | D | 2. | 155. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 17 | 1:45.577 | |||
18. | D | 3. | 60. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 18 | 1:51.818 | |||
19. | D | 4. | 35. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | 19 | 1:46.270 | |||
SERIE | ||||||||||
20. | A | PEN | 33. | DUBROVA Uliana | POL-AZSO | 20 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
21. | E | 1. | 61. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 21 | 1:44.132 | |||
22. | E | 2. | 211. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 22 | 1:44.793 | |||
23. | E | 3. | 88. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 23 | 1:46.528 | |||
24. | E | 4. | 102. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 24 | 1:47.968 | |||
25. | E | DNS | 32. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 25 | 1:46.467 | |||
26. | F | 1. | 138. | KAMIŃSKA Nicolla | POL-ORL | 26 | 1:52.174 | |||
27. | F | 2. | 15. | TOMCZAK Alicja | POL-ASRNC | 27 | 1:56.992 | |||
28. | F | 3. | 119. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 28 | 1:49.173 | |||
29. | F | 4. | 141. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 29 | 1:52.448 | |||
30. | F | 5. | 117. | BODNAR Maja | POL-MOSIR | 30 | 1:48.200 | |||
31. | G | 1. | 163. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 31 | 2:05.321 | |||
32. | G | 2. | 183. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 32 | 2:05.503 | |||
33. | G | 3. | 184. | KUCK Magdalena | POL-WMKS | 33 | 2:13.205 | |||
34. | G | 4. | 185. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 34 | 2:16.747 | |||
35. | G | 5. | 46. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 35 | 2:25.507 | |||
36. | H | 1. | 47. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 36 | 2:22.872 | |||
SERIE | ||||||||||
37. | B | PEN | 149. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 37 | NO TIME |