XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2024
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR B WOMEN SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 64 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1:55.019 | ||
2 | (3) | 50. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 1:58.244 | ||
3 | (5) | 14. | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | 2:19.327 | ||
4 | (4) | 10. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:23.513 | ||
5 | (2) | 53. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 2:26.463 | ||
RACE: 65 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 52. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 2:00.516 | ||
2 | (2) | 5. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 2:01.470 | ||
3 | (3) | 70. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 2:05.718 | ||
4 | (4) | 4. | ALBAŃSKA Amelia | POL-AZSO | 2:09.867 | ||
5 | (5) | 15. | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | 2:30.334 | ||
RACE: 66 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 2:04.268 | ||
2 | (2) | 49. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 2:04.354 | ||
3 | (3) | 63. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 2:06.676 | ||
4 | (4) | 12. | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | 2:08.642 | ||
5 | (5) | 9. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:35.882 | ||
RACE: 67 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 62. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 2:19.682 | ||
2 | (2) | 29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 2:19.774 | ||
3 | (3) | 69. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 2:21.680 | ||
4 | (4) | 11. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 2:25.839 | ||
5 | (5) | 13. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | 2:28.841 | ||
RACE: 68 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 2:04.963 | ||
2 | (2) | 55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 2:05.038 | ||
3 | (3) | 30. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 2:16.816 | ||
4 | (4) | 71. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 2:17.092 | ||
JUNIOR B WOMEN PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 79 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 52. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 1:50.791 | ||
2 | (4) | 31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:50.854 | ||
3 | (5) | 29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:51.059 | ||
4 | (3) | 5. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 1:53.143 | ||
5 | (1) | 50. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 1:55.770 | ||
RACE: 80 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1:43.303 | ||
2 | (5) | 62. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:43.473 | ||
3 | (3) | 56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:44.576 | ||
4 | (4) | 55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:44.706 | ||
5 | (2) | 49. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:54.743 | ||
JUNIOR B WOMEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 87 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1:56.603 | ||
2 | (5) | 31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:56.893 | ||
3 | (2) | 62. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:57.038 | ||
4 | (4) | 52. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 1:57.122 | ||
5 | (3) | 56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 2:08.081 | ||
RACE: 88 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:45.793 | ||
2 | (2) | 29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:45.883 | ||
3 | (3) | 5. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 1:48.992 | ||
4 | (4) | 49. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:50.532 | ||
5 | (5) | 50. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 1:52.239 | ||
RACE: 89 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 70. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 2:01.106 | ||
2 | (3) | 30. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 2:01.213 | ||
3 | (2) | 63. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 2:08.151 | ||
4 | (4) | 14. | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | 2:13.015 | ||
5 | (5) | 69. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 2:15.971 | ||
RACE: 90 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 12. | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | 2:04.623 | ||
2 | (2) | 4. | ALBAŃSKA Amelia | POL-AZSO | 2:05.364 | ||
3 | (3) | 71. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 2:09.568 | ||
4 | (5) | 11. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 2:16.858 | ||
5 | (4) | 10. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:44.827 | ||
RACE: 91 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 53. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 1:59.560 | ||
2 | (2) | 13. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | 2:31.142 | ||
3 | (3) | 15. | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | 2:33.426 | ||
4 | (4) | 9. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | 2:38.619 |
XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2024
Distance Classification
JUNIOR B WOMEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 40. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1 | 1:43.303 | |||
2. | A | 2. | 31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 2 | 1:50.854 | |||
3. | A | 3. | 62. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 3 | 1:43.473 | |||
4. | A | 4. | 52. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 4 | 1:50.791 | |||
5. | A | 5. | 56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 5 | 1:44.576 | |||
6. | B | 1. | 55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 6 | 1:44.706 | |||
7. | B | 2. | 29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 7 | 1:45.883 | |||
8. | B | 3. | 5. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 8 | 1:48.992 | |||
9. | B | 4. | 49. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 9 | 1:50.532 | |||
10. | B | 5. | 50. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 10 | 1:52.239 | |||
11. | C | 1. | 70. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 11 | 2:01.106 | |||
12. | C | 2. | 30. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 12 | 2:01.213 | |||
13. | C | 3. | 63. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 13 | 2:06.676 | |||
14. | C | 4. | 14. | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | 14 | 2:13.015 | |||
15. | C | 5. | 69. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 15 | 2:15.971 | |||
16. | D | 1. | 12. | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | 16 | 2:04.623 | |||
17. | D | 2. | 4. | ALBAŃSKA Amelia | POL-AZSO | 17 | 2:05.364 | |||
18. | D | 3. | 71. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 18 | 2:09.568 | |||
19. | D | 4. | 11. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 19 | 2:16.858 | |||
20. | D | 5. | 10. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 20 | 2:23.513 | |||
21. | E | 1. | 53. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 21 | 1:59.560 | |||
22. | E | 2. | 13. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | 22 | 2:28.841 | |||
23. | E | 3. | 15. | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | 23 | 2:30.334 | |||
24. | E | 4. | 9. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | 24 | 2:35.882 |