XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2024
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR B WOMEN SERIE 500 m | |||||||
RACE: 23 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 46.317 | ||
2 | (2) | 53. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 53.602 | ||
3 | (3) | 50. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 54.543 | ||
4 | (5) | 11. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 1:09.582 | ||
5 | (4) | 15. | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | 1:11.753 | ||
RACE: 24 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 52. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 46.925 | ||
2 | (2) | 49. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 53.795 | ||
3 | (3) | 70. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 58.699 | ||
4 | (4) | 4. | ALBAŃSKA Amelia | POL-AZSO | 1:05.163 | ||
5 | (5) | 14. | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 25 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 46.341 | ||
2 | (2) | 5. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 50.739 | ||
3 | (3) | 30. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 1:00.532 | ||
4 | (4) | 10. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 1:03.536 | ||
5 | (5) | 13. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | 1:07.239 | ||
RACE: 26 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 62. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 47.464 | ||
2 | (2) | 29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 47.688 | ||
3 | (3) | 69. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 59.819 | ||
4 | (4) | 71. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 1:02.337 | ||
5 | (5) | 9. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | 1:08.653 | ||
RACE: 27 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 49.581 | ||
2 | (2) | 55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 49.727 | ||
3 | (3) | 63. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 1:00.251 | ||
4 | (4) | 12. | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | 1:01.655 | ||
JUNIOR B WOMEN PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 39 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 46.235 | ||
2 | (2) | 52. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 46.541 | ||
3 | (4) | 55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 48.463 | ||
4 | (5) | 49. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 54.028 | ||
5 | (3) | 29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
RACE: 40 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 46.067 | ||
2 | (2) | 62. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 47.413 | ||
3 | (3) | 56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 47.440 | ||
4 | (4) | 5. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 52.035 | ||
5 | (5) | 53. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 54.005 | ||
JUNIOR B WOMEN FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 47 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 46.007 | ||
2 | (3) | 52. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 46.255 | ||
3 | (4) | 62. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 48.311 | ||
4 | (5) | 56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:32.061 | ||
5 | (2) | 31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:41.953 | ||
RACE: 48 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 51.066 | ||
2 | (5) | 29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 52.011 | ||
3 | (2) | 5. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 54.266 | ||
4 | (4) | 49. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:11.499 | ||
- | (3) | 53. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | - | no finish | |
RACE: 49 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 50. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 55.222 | ||
2 | (2) | 70. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 58.442 | ||
3 | (5) | 30. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 59.564 | ||
4 | (3) | 69. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 59.748 | ||
5 | (4) | 63. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 1:01.153 | ||
RACE: 50 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 12. | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | 1:00.266 | ||
2 | (4) | 4. | ALBAŃSKA Amelia | POL-AZSO | 1:00.930 | ||
3 | (2) | 71. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 1:02.504 | ||
4 | (3) | 10. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 1:03.547 | ||
5 | (5) | 11. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 1:06.936 | ||
RACE: 51 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 14. | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | 1:05.616 | ||
2 | (1) | 13. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | 1:06.729 | ||
3 | (2) | 9. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | 1:07.721 | ||
4 | (3) | 15. | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | 1:08.243 |
XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica Zdrój, POL, 10.02. - 11.02.2024
Distance Classification
JUNIOR B WOMEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 40. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1 | 0:46.007 | |||
2. | A | 2. | 52. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 2 | 0:46.255 | |||
3. | A | 3. | 62. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 3 | 0:47.413 | |||
4. | A | 4. | 56. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 4 | 0:47.440 | |||
5. | A | 5. | 31. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 5 | 0:46.235 | |||
6. | B | 1. | 55. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 6 | 0:48.463 | |||
7. | B | 2. | 29. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 7 | 0:47.688 | |||
8. | B | 3. | 5. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 8 | 0:50.739 | |||
9. | B | 4. | 49. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 9 | 0:53.795 | |||
10. | B | DNF | 53. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 10 | 0:53.602 | |||
11. | C | 1. | 50. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 11 | 0:54.543 | |||
12. | C | 2. | 70. | JUŃCZYK Marta | POL-WMKS | 12 | 0:58.442 | |||
13. | C | 3. | 30. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 13 | 0:59.564 | |||
14. | C | 4. | 69. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 14 | 0:59.748 | |||
15. | C | 5. | 63. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 15 | 1:00.251 | |||
16. | D | 1. | 12. | MILCZAREK Karolina | POL-BLYSKD | 16 | 1:00.266 | |||
17. | D | 2. | 4. | ALBAŃSKA Amelia | POL-AZSO | 17 | 1:00.930 | |||
18. | D | 3. | 71. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 18 | 1:02.337 | |||
19. | D | 4. | 10. | KOZA Aleksandra | POL-BLYSKD | 19 | 1:03.536 | |||
20. | D | 5. | 11. | LESZKIEWICZ Michalina | POL-BLYSKD | 20 | 1:06.936 | |||
21. | E | 1. | 14. | WOJCIECHOWSKA Patrycja | POL-BLYSKD | 21 | 1:05.616 | |||
22. | E | 2. | 13. | SUMIŃSKA Oliwia | POL-BLYSKD | 22 | 1:06.729 | |||
23. | E | 3. | 9. | GRABOWICZ Aleksandra | POL-BLYSKD | 23 | 1:07.721 | |||
24. | E | 4. | 15. | WYSZYŃSKA Krystyna | POL-BLYSKD | 24 | 1:08.243 |