Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Heat Results
3. Distance | |||||||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 284 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 99. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:31.838 | ||
2 | (1) | 231. | LEONTENKO Rostyslav | UKR-KHV | 1:31.995 | ||
3 | (3) | 100. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:32.104 | ||
4 | (2) | 177. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 1:32.232 | ||
5 | (5) | 98. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:33.503 | ||
6 | (4) | 230. | FEDORENKO (1) Danylo | UKR-KHV | 1:35.126 | ||
RACE: 285 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 232. | MOROZOV Yaroslav | UKR-KYIV | 1:30.416 | ||
2 | (2) | 235. | NEMIRO (1) Vladyslav | UKR-KHV | 1:30.711 | ||
3 | (4) | 229. | BERGIN (1) Daniil | UKR-KHV | 1:31.206 | ||
4 | (3) | 97. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 1:35.307 | ||
RACE: 286 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 68. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1:34.292 | ||
2 | (5) | 6. | CECH Ernestas | LTU | 1:34.384 | ||
3 | (2) | 234. | NEMIRO Nikita | UKR-KHV | 1:34.616 | ||
4 | (1) | 43. | VREULS Noel | POL-AZSO | 1:35.562 | ||
5 | (4) | 42. | IOFIN Denys | POL-AZSO | 1:39.658 | ||
RACE: 287 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 174. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 1:49.832 | ||
2 | (3) | 238. | ZIKUNOV Nikita | UKR-KHV | 1:53.474 | ||
3 | (4) | 175. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 2:08.566 | ||
- | (2) | 233. | MOSHENSKYI Bohdan | UKR-KHV | - | penalty | |
RACE: 288 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 67. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:37.142 | ||
2 | (3) | 154. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:37.291 | ||
3 | (5) | 176. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:37.336 | ||
4 | (1) | 156. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:43.118 | ||
5 | (2) | 216. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:45.388 | ||
RACE: 289 HEAT: 6 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 236. | SPORYSH (1) Maksym | UKR-KHV | 1:40.132 | ||
2 | (1) | 217. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:41.044 | ||
RACE: 290 HEAT: 7 GROUP: G Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 48. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | 2:04.801 | ||
2 | (2) | 49. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:10.036 | ||
3 | (3) | 51. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 2:12.680 | ||
4 | (5) | 50. | SIEK Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:13.183 | ||
5 | (4) | 47. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:17.538 |