Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
MEN SERIE 1500 m | |||||||
RACE: 152 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 100. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2:44.370 | ||
2 | (3) | 231. | LEONTENKO Rostyslav | UKR-KHV | 2:44.447 | ||
3 | (2) | 229. | BERGIN (1) Daniil | UKR-KHV | 2:44.580 | ||
4 | (5) | 174. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 2:45.363 | ||
5 | (4) | 6. | CECH Ernestas | LTU | 2:45.781 | ||
6 | (7) | 233. | MOSHENSKYI Bohdan | UKR-KHV | 2:49.983 | ||
7 | (6) | 43. | VREULS Noel | POL-AZSO | 2:52.435 | ||
RACE: 153 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 99. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:36.907 | ||
2 | (5) | 98. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2:37.033 | ||
3 | (2) | 68. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 2:38.496 | ||
4 | (7) | 234. | NEMIRO Nikita | UKR-KHV | 2:40.535 | ||
5 | (6) | 237. | TOPCHII Maksym | UKR-KHV | 2:42.360 | ||
6 | (4) | 177. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 3:24.813 | ||
- | (1) | 235. | NEMIRO (1) Vladyslav | UKR-KHV | - | penalty | |
RACE: 154 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 230. | FEDORENKO (1) Danylo | UKR-KHV | 2:33.926 | ||
2 | (2) | 232. | MOROZOV Yaroslav | UKR-KYIV | 2:34.040 | ||
3 | (4) | 101. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2:35.184 | ||
4 | (6) | 97. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 2:35.895 | ||
5 | (3) | 67. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:36.422 | ||
6 | (5) | 154. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:36.779 | ||
- | (7) | 175. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | - | penalty | |
RACE: 155 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 156. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:52.339 | ||
2 | (2) | 238. | ZIKUNOV Nikita | UKR-KHV | 2:52.473 | ||
3 | (3) | 40. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 2:56.434 | ||
4 | (4) | 51. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 3:27.164 | ||
5 | (5) | 50. | SIEK Bartłomiej | POL-BLYSKD | 3:30.204 | ||
RACE: 156 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 176. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:40.416 | ||
2 | (1) | 217. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:50.728 | ||
3 | (4) | 41. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 2:55.452 | ||
4 | (5) | 48. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | 2:56.488 | ||
5 | (3) | 155. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 2:57.308 | ||
- | (6) | 69. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | - | no start | |
RACE: 157 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 42. | IOFIN Denys | POL-AZSO | 3:02.641 | ||
2 | (2) | 157. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 3:05.992 | ||
3 | (3) | 216. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 3:17.327 | ||
4 | (5) | 49. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 3:20.663 | ||
5 | (6) | 47. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD | 3:25.457 | ||
- | (1) | 236. | SPORYSH (1) Maksym | UKR-KHV | - | penalty | |
MEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 169 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 99. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:44.303 | ||
2 | (1) | 230. | FEDORENKO (1) Danylo | UKR-KHV | 2:44.653 | ||
3 | (6) | 100. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2:44.867 | ||
4 | (7) | 231. | LEONTENKO Rostyslav | UKR-KHV | 2:44.974 | ||
5 | (5) | 98. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2:45.367 | ||
6 | (2) | 232. | MOROZOV Yaroslav | UKR-KYIV | 2:46.249 | ||
7 | (3) | 101. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2:49.153 | ||
RACE: 170 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 229. | BERGIN (1) Daniil | UKR-KHV | 2:34.259 | ||
2 | (3) | 68. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 2:34.934 | ||
3 | (1) | 97. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 2:36.274 | ||
4 | (2) | 67. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:36.440 | ||
5 | (5) | 237. | TOPCHII Maksym | UKR-KHV | 2:37.044 | ||
6 | (4) | 234. | NEMIRO Nikita | UKR-KHV | 2:40.081 | ||
- | (7) | 174. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | - | penalty | |
RACE: 171 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 177. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 3:05.138 | ||
2 | (2) | 6. | CECH Ernestas | LTU | 3:05.170 | ||
3 | (1) | 154. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 3:05.805 | ||
4 | (3) | 233. | MOSHENSKYI Bohdan | UKR-KHV | 3:08.930 | ||
5 | (4) | 43. | VREULS Noel | POL-AZSO | NO TIME | finished | |
RACE: 172 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 176. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:30.766 | ||
2 | (6) | 42. | IOFIN Denys | POL-AZSO | 2:31.857 | ||
3 | (3) | 156. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:32.220 | ||
4 | (4) | 238. | ZIKUNOV Nikita | UKR-KHV | 2:34.703 | ||
5 | (2) | 217. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:36.776 | ||
6 | (7) | 157. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 2:50.788 | ||
7 | (5) | 41. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 3:07.026 | ||
RACE: 173 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 216. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 2:57.672 | ||
2 | (1) | 40. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 2:59.755 | ||
3 | (2) | 48. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | 3:07.910 | ||
4 | (7) | 51. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 3:17.688 | ||
5 | (5) | 49. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 3:26.518 | ||
6 | (6) | 47. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD | 3:28.390 | ||
- | (3) | 155. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | - | no start | |
RACE: 174 HEAT: 6 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
- | (1) | 50. | SIEK Bartłomiej | POL-BLYSKD | seeded | finished |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 03.11. - 05.11.2023
Distance Classification
MEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 99. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 34 | 1 | 2:36.907 | ||
2. | A | 2. | 230. | FEDORENKO (1) Danylo | UKR-KHV | 21 | 2 | 2:33.926 | ||
3. | A | 3. | 100. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 13 | 3 | 2:44.370 | ||
4. | A | 4. | 231. | LEONTENKO Rostyslav | UKR-KHV | 8 | 4 | 2:44.447 | ||
5. | A | 5. | 98. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 5 | 5 | 2:37.033 | ||
6. | A | 6. | 232. | MOROZOV Yaroslav | UKR-KYIV | 3 | 6 | 2:34.040 | ||
7. | A | 7. | 101. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2 | 7 | 2:35.184 | ||
8. | B | 1. | 229. | BERGIN (1) Daniil | UKR-KHV | 1 | 8 | 2:34.259 | ||
9. | B | 2. | 68. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 9 | 2:34.934 | |||
10. | B | 3. | 97. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 10 | 2:35.895 | |||
11. | B | 4. | 67. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 11 | 2:36.422 | |||
12. | B | 5. | 237. | TOPCHII Maksym | UKR-KHV | 12 | 2:37.044 | |||
13. | B | 6. | 234. | NEMIRO Nikita | UKR-KHV | 13 | 2:40.081 | |||
14. | B | PEN | 174. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 14 | 2:45.363 | |||
15. | C | 1. | 177. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 15 | 3:05.138 | |||
16. | C | 2. | 6. | CECH Ernestas | LTU | 16 | 2:45.781 | |||
17. | C | 3. | 154. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 17 | 2:36.779 | |||
18. | C | 4. | 233. | MOSHENSKYI Bohdan | UKR-KHV | 18 | 2:49.983 | |||
19. | C | 5. | 43. | VREULS Noel | POL-AZSO | 19 | 2:52.435 | |||
SERIE | ||||||||||
20. | A | PEN | 235. | NEMIRO (1) Vladyslav | UKR-KHV | 20 | NO TIME | |||
20. | A | PEN | 175. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 20 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
22. | D | 1. | 176. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 22 | 2:30.766 | |||
23. | D | 2. | 42. | IOFIN Denys | POL-AZSO | 23 | 2:31.857 | |||
24. | D | 3. | 156. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 24 | 2:32.220 | |||
25. | D | 4. | 238. | ZIKUNOV Nikita | UKR-KHV | 25 | 2:34.703 | |||
26. | D | 5. | 217. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 26 | 2:36.776 | |||
27. | D | 6. | 157. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 27 | 2:50.788 | |||
28. | D | 7. | 41. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 28 | 2:55.452 | |||
29. | E | 1. | 216. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 29 | 2:57.672 | |||
30. | E | 2. | 40. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 30 | 2:56.434 | |||
31. | E | 3. | 48. | KLEJS Szymon | POL-BLYSKD | 31 | 2:56.488 | |||
32. | E | 4. | 51. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 32 | 3:17.688 | |||
33. | E | 5. | 49. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 33 | 3:20.663 | |||
34. | E | 6. | 47. | FOKS Bartłomiej | POL-BLYSKD | 34 | 3:25.457 | |||
35. | E | DNS | 155. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 35 | 2:57.308 | |||
36. | F | - | 50. | SIEK Bartłomiej | POL-BLYSKD | 36 | 3:30.204 | |||
SERIE | ||||||||||
37. | B | PEN | 236. | SPORYSH (1) Maksym | UKR-KHV | 37 | NO TIME | |||
B | DNS | 69. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 38 | NO TIME |