Mistrzostwa Polski na Dystansach i Wieloboju, Gdańsk, POL, 22.03. - 24.03.2024
Heat Results
1. Distance | |||||||
MEN SERIE 1500 m | |||||||
RACE: 6 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 2:57.624 | ||
2 | (5) | 72. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 2:58.938 | ||
3 | (2) | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:59.547 | ||
4 | (4) | 50. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 3:00.071 | ||
5 | (3) | 48. | ETEL Szymon | POL-JUV | 3:01.406 | ||
RACE: 7 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 2:54.671 | ||
2 | (3) | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2:55.315 | ||
3 | (2) | 56. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2:56.603 | ||
4 | (4) | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:57.271 | ||
5 | (5) | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 2:57.297 | ||
RACE: 8 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 2:49.076 | ||
2 | (6) | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 2:49.661 | ||
3 | (2) | 66. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:50.338 | ||
4 | (3) | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 2:50.488 | ||
5 | (4) | 33. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 2:51.309 | ||
6 | (5) | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 2:52.413 | ||
RACE: 9 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 2:35.387 | ||
2 | (3) | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2:35.435 | ||
3 | (2) | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 2:35.870 | ||
4 | (5) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 2:37.928 | ||
5 | (4) | 74. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:38.674 | ||
RACE: 10 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 2:26.522 | ||
2 | (4) | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:27.718 | ||
3 | (2) | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:28.265 | ||
4 | (3) | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 2:32.935 | ||
5 | (6) | 65. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 2:44.092 | ||
6 | (5) | 26. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | 2:58.109 | ||
MEN REPASAŻE-SF 1500 m | |||||||
RACE: 39 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 2:54.077 | ||
2 | (8) | 48. | ETEL Szymon | POL-JUV | 2:54.104 | ||
3 | (1) | 74. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:54.543 | ||
4 | (7) | 50. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 2:55.535 | ||
5 | (2) | 65. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 3:00.366 | ||
6 | (5) | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 3:02.932 | advanced | |
7 | (6) | 26. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | 3:13.569 | ||
- | (3) | 33. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | - | impeding | |
MEN PÓŁFINAŁY 1500 m | |||||||
RACE: 49 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 2:46.973 | ||
2 | (3) | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 2:48.065 | ||
3 | (4) | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2:51.031 | ||
4 | (6) | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:51.619 | ||
5 | (5) | 72. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 2:52.213 | ||
6 | (7) | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 2:59.265 | ||
7 | (1) | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 3:17.241 | advanced->to B | |
RACE: 50 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:34.351 | ||
2 | (3) | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2:34.427 | ||
3 | (4) | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 2:34.505 | ||
4 | (6) | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 2:36.527 | ||
5 | (5) | 66. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:40.327 | ||
6 | (1) | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 2:54.593 | advanced->to A | |
7 | (7) | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
RACE: 51 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 2:38.494 | ||
2 | (4) | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 2:38.634 | ||
3 | (2) | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 2:39.296 | ||
4 | (1) | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:39.303 | ||
5 | (5) | 56. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2:41.222 | ||
6 | (7) | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 2:42.760 | ||
7 | (3) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 2:43.014 | ||
MEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 57 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 2:25.437 | ||
2 | (3) | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 2:25.733 | ||
3 | (7) | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 2:25.923 | ||
4 | (6) | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 2:26.354 | ||
5 | (4) | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 2:26.675 | ||
6 | (1) | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:29.464 | ||
7 | (2) | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2:46.552 | ||
MEN FINAŁ B 1500 m | |||||||
RACE: 58 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:43.278 | ||
2 | (4) | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 2:43.394 | ||
3 | (3) | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 2:44.635 | ||
4 | (5) | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 2:45.717 | ||
5 | (7) | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:47.064 | ||
6 | (2) | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 2:48.299 | ||
7 | (6) | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2:53.817 |
Mistrzostwa Polski na Dystansach i Wieloboju, Gdańsk, POL, 22.03. - 24.03.2024
Distance Classification
MEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 34 | 1 | 2:25.437 | |||
2. | 2. | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 21 | 2 | 2:25.733 | |||
3. | 3. | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 13 | 3 | 2:25.923 | |||
4. | 4. | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 8 | 4 | 2:26.354 | |||
5. | 5. | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 5 | 5 | 2:26.675 | |||
6. | 6. | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 3 | 6 | 2:27.718 | |||
7. | 7. | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2 | 7 | 2:34.427 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
8. | 1. | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1 | 8 | 2:28.265 | |||
9. | 2. | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 9 | 2:35.387 | ||||
10. | 3. | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 10 | 2:34.505 | ||||
11. | 4. | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 11 | 2:36.527 | ||||
12. | 5. | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 12 | 2:47.064 | ||||
13. | 6. | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 13 | 2:32.935 | ||||
14. | 7. | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 14 | 2:51.031 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
15. | 5. | 72. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 15 | 2:52.213 | ||||
16. | 5. | 66. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 16 | 2:40.327 | ||||
17. | 5. | 56. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 17 | 2:41.222 | ||||
18. | 6. | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 18 | 2:42.760 | ||||
19. | 6. | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 19 | 2:57.297 | ||||
20. | 7. | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 20 | 2:37.928 | ||||
21. | 7. | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 21 | 2:57.271 | ||||
REPASAŻE-SF | ||||||||||
22. | 2. | 48. | ETEL Szymon | POL-JUV | 22 | 2:54.104 | ||||
23. | 3. | 74. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 23 | 2:38.674 | ||||
24. | 4. | 50. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 24 | 2:55.535 | ||||
25. | 5. | 65. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 25 | 2:44.092 | ||||
26. | 7. | 26. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | 26 | 2:58.109 | ||||
27. | PEN | 33. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 27 | 2:51.309 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR A MEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 54. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 34 | 1 | 2:25.437 | |||
2. (2.) | 2. | 5. | PIGEON Felix | POL-AZSO | 21 | 2 | 2:25.733 | |||
3. (3.) | 3. | 76. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 13 | 3 | 2:25.923 | |||
4. (4.) | 4. | 78. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 8 | 4 | 2:26.354 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
5. (8.) | 1. | 53. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1 | 8 | 2:28.265 | |||
REPASAŻE-SF | ||||||||||
6. (25.) | 5. | 65. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 25 | 2:44.092 | ||||
7. (26.) | 7. | 26. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | 26 | 2:58.109 |
Splitted Distance Classification
MEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (5.) | 5. | 49. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 5 | 5 | 2:26.675 | |||
2. (6.) | 6. | 52. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 3 | 6 | 2:27.718 | |||
3. (7.) | 7. | 55. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2 | 7 | 2:34.427 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
4. (9.) | 2. | 47. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 9 | 2:35.387 | ||||
5. (10.) | 3. | 34. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 10 | 2:34.505 | ||||
6. (11.) | 4. | 75. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 11 | 2:36.527 | ||||
7. (12.) | 5. | 32. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 12 | 2:47.064 | ||||
8. (13.) | 6. | 6. | VREULS Noel | POL-AZSO | 13 | 2:32.935 | ||||
9. (14.) | 7. | 51. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 14 | 2:51.031 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
10. (15.) | 5. | 72. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 15 | 2:52.213 | ||||
11. (16.) | 5. | 66. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 16 | 2:40.327 | ||||
12. (17.) | 5. | 56. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 17 | 2:41.222 | ||||
13. (18.) | 6. | 73. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 18 | 2:42.760 | ||||
14. (19.) | 6. | 77. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 19 | 2:57.297 | ||||
15. (20.) | 7. | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 20 | 2:37.928 | ||||
16. (21.) | 7. | 67. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 21 | 2:57.271 | ||||
REPASAŻE-SF | ||||||||||
17. (22.) | 2. | 48. | ETEL Szymon | POL-JUV | 22 | 2:54.104 | ||||
18. (23.) | 3. | 74. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 23 | 2:38.674 | ||||
19. (24.) | 4. | 50. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 24 | 2:55.535 | ||||
20. (27.) | PEN | 33. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 27 | 2:51.309 |