Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021
Heat Results
2. Distance | |||||||
DIVISION 3 SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 59 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 66. | KANIA Milena | POL-UKSSB | 1:53.694 | ||
2 | (3) | 65. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-UKSJB | 1:55.214 | ||
3 | (1) | 35. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:55.624 | ||
- | (2) | 22. | POLAK Izabela | POL-JUV | - | no start | |
RACE: 60 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 4. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 1:54.305 | ||
2 | (2) | 64. | MACIEJEWSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 1:55.646 | ||
3 | (5) | 67. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 1:55.797 | ||
4 | (1) | 48. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:58.080 | ||
5 | (3) | 38. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 2:11.702 | ||
RACE: 61 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 49. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:56.921 | ||
2 | (3) | 34. | DĄBROWSKA Maja (2) | POL-MOSIR | 1:57.011 | ||
3 | (4) | 8. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:58.263 | ||
4 | (2) | 21. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 2:27.242 | ||
RACE: 62 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 57. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:50.199 | ||
2 | (3) | 69. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 1:50.325 | ||
3 | (5) | 50. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:51.553 | ||
4 | (2) | 36. | SZAŁAJKO Patrycja | POL-MOSIR | 2:03.508 | ||
5 | (4) | 37. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 2:21.055 | ||
DIVISION 3 PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 72 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 57. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:50.503 | ||
2 | (4) | 49. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:50.625 | ||
3 | (2) | 69. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 1:50.687 | ||
4 | (5) | 34. | DĄBROWSKA Maja (2) | POL-MOSIR | 1:51.294 | ||
5 | (3) | 50. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:51.495 | ||
RACE: 73 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 4. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 1:56.045 | ||
2 | (1) | 66. | KANIA Milena | POL-UKSSB | 1:57.439 | ||
3 | (3) | 65. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-UKSJB | 1:57.480 | ||
4 | (5) | 64. | MACIEJEWSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 1:57.774 | ||
5 | (4) | 35. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 2:03.032 | ||
RACE: 74 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 21. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 1:53.556 | ||
2 | (1) | 67. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 1:53.756 | ||
3 | (2) | 36. | SZAŁAJKO Patrycja | POL-MOSIR | 2:05.559 | ||
RACE: 75 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 8. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:53.813 | ||
2 | (1) | 48. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:55.869 | ||
3 | (3) | 38. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 2:13.887 | ||
4 | (4) | 37. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 2:17.168 | ||
DIVISION 3 FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 87 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 4. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 1:50.033 | ||
2 | (1) | 57. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:50.361 | ||
3 | (2) | 49. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:50.496 | ||
4 | (5) | 66. | KANIA Milena | POL-UKSSB | 1:50.670 | ||
5 | (3) | 69. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
RACE: 88 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 50. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:53.296 | ||
2 | (4) | 64. | MACIEJEWSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 1:53.727 | ||
3 | (3) | 65. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-UKSJB | 1:57.104 | ||
4 | (5) | 35. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:58.268 | ||
5 | (1) | 34. | DĄBROWSKA Maja (2) | POL-MOSIR | 2:15.909 | ||
RACE: 89 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 21. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 1:53.332 | ||
2 | (3) | 8. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:53.411 | ||
3 | (2) | 67. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 1:53.726 | ||
4 | (4) | 48. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:53.985 | ||
5 | (5) | 36. | SZAŁAJKO Patrycja | POL-MOSIR | 2:07.167 | ||
RACE: 90 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 38. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 2:14.498 | ||
2 | (2) | 37. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 2:21.299 |
Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne, Sanok, POL, 18.12. - 18.12.2021
Distance Classification
DIVISION 3 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 4. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 34 | 1 | 1:50.033 | ||
2. | A | 2. | 57. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 21 | 2 | 1:50.199 | ||
3. | A | 3. | 49. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 13 | 3 | 1:50.496 | ||
4. | A | 4. | 66. | KANIA Milena | POL-UKSSB | 8 | 4 | 1:50.670 | ||
5. | A | 5. | 69. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 5 | 5 | 1:50.325 | ||
6. | B | 1. | 50. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 3 | 6 | 1:51.495 | ||
7. | B | 2. | 64. | MACIEJEWSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 2 | 7 | 1:53.727 | ||
8. | B | 3. | 65. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-UKSJB | 1 | 8 | 1:55.214 | ||
9. | B | 4. | 35. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 9 | 1:55.624 | |||
10. | B | 5. | 34. | DĄBROWSKA Maja (2) | POL-MOSIR | 10 | 1:51.294 | |||
11. | C | 1. | 21. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 11 | 1:53.332 | |||
12. | C | 2. | 8. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 12 | 1:53.411 | |||
13. | C | 3. | 67. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 13 | 1:53.726 | |||
14. | C | 4. | 48. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 14 | 1:53.985 | |||
15. | C | 5. | 36. | SZAŁAJKO Patrycja | POL-MOSIR | 15 | 2:03.508 | |||
16. | D | 1. | 38. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 16 | 2:11.702 | |||
17. | D | 2. | 37. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 17 | 2:17.168 | |||
SERIE | ||||||||||
A | - | 22. | POLAK Izabela | POL-JUV | 18 | NO TIME |