Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS SERIE 333 m | |||||||
RACE: 68 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 30. | WAWER Julia | POL-GIZ | 40.539 | ||
2 | (5) | 164. | PERKOWSKA Alicja | POL-UKSSB | 41.273 | ||
3 | (3) | 133. | BUCZYŁKO Oliwia | POL-UKSJB | 43.100 | ||
4 | (2) | 25. | ORCZYC-MUSIAŁEK Julia | POL-GIZ | 47.695 | ||
5 | (6) | 112. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 47.925 | ||
6 | (4) | 139. | ŁYCZKOWSKA Olga | POL-UKSJB | 55.321 | ||
RACE: 69 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 137. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 40.102 | ||
2 | (4) | 165. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 40.299 | ||
3 | (2) | 91. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 45.875 | ||
4 | (1) | 27. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 47.797 | ||
5 | (5) | 8. | RADZIKOWSKA Victoria | POL-BLYSKD | 48.486 | ||
RACE: 70 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 90. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 39.815 | ||
2 | (3) | 166. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 42.050 | ||
3 | (4) | 135. | DEMIANIUK Ewa | POL-UKSJB | 43.218 | ||
4 | (1) | 134. | BUSIŃSKA Aniela | POL-UKSJB | 48.116 | ||
5 | (2) | 28. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 50.402 | ||
RACE: 71 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 92. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 37.234 | ||
2 | (4) | 138. | ŁUPIŃSKA Karina | POL-UKSJB | 40.386 | ||
3 | (1) | 26. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 41.974 | ||
4 | (2) | 140. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 46.440 | ||
5 | (3) | 162. | MAKAREWICZ Bianka | POL-UKSSB | 48.866 | ||
RACE: 72 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 141. | SZYMCZUK Laura | POL-UKSJB | 40.346 | ||
2 | (3) | 18. | MICHALSKA Nicola | POL-BLYSKT | 41.096 | ||
3 | (1) | 163. | MARKIEWICZ Dominika | POL-UKSSB | 42.926 | ||
4 | (2) | 167. | SZTABIŃSKA Gaja | POL-UKSSB | 47.693 | ||
5 | (6) | 24. | KORNAK Iga | POL-GIZ | 52.768 | ||
6 | (4) | 29. | USZYŁŁO Julia | POL-GIZ | 1:10.473 | ||
JUNIOR E GIRLS PÓŁFINAŁY 333 m | |||||||
RACE: 142 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 92. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 36.293 | ||
2 | (3) | 30. | WAWER Julia | POL-GIZ | 40.110 | ||
3 | (4) | 18. | MICHALSKA Nicola | POL-BLYSKT | 40.333 | ||
4 | (5) | 166. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 42.849 | ||
5 | (2) | 141. | SZYMCZUK Laura | POL-UKSJB | 53.649 | ||
RACE: 143 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 90. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 38.534 | ||
2 | (2) | 137. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 38.858 | ||
3 | (3) | 165. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 39.205 | ||
4 | (5) | 164. | PERKOWSKA Alicja | POL-UKSSB | 40.662 | ||
5 | (4) | 138. | ŁUPIŃSKA Karina | POL-UKSJB | 47.375 | ||
JUNIOR E GIRLS FINAŁ B 333 m | |||||||
RACE: 151 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 164. | PERKOWSKA Alicja | POL-UKSSB | 39.815 | ||
2 | (1) | 18. | MICHALSKA Nicola | POL-BLYSKT | 39.939 | ||
3 | (3) | 166. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 41.960 | ||
- | (4) | 138. | ŁUPIŃSKA Karina | POL-UKSJB | - | no start | |
- | (5) | 141. | SZYMCZUK Laura | POL-UKSJB | - | no start | |
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 152 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 92. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 36.002 | ||
2 | (2) | 90. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 37.928 | ||
3 | (4) | 165. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 38.768 | ||
4 | (5) | 30. | WAWER Julia | POL-GIZ | 39.996 | ||
5 | (3) | 137. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 47.688 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020
Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 92. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 34 | 1 | 0:36.002 | |||
2. | 2. | 90. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 21 | 2 | 0:37.928 | |||
3. | 3. | 165. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 13 | 3 | 0:38.768 | |||
4. | 4. | 30. | WAWER Julia | POL-GIZ | 8 | 4 | 0:39.996 | |||
5. | 5. | 137. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 5 | 5 | 0:38.858 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. | 1. | 164. | PERKOWSKA Alicja | POL-UKSSB | 3 | 6 | 0:39.815 | |||
7. | 2. | 18. | MICHALSKA Nicola | POL-BLYSKT | 2 | 7 | 0:39.939 | |||
8. | 3. | 166. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 1 | 8 | 0:41.960 | |||
9. | - | 141. | SZYMCZUK Laura | POL-UKSJB | 9 | 0:40.346 | ||||
10. | - | 138. | ŁUPIŃSKA Karina | POL-UKSJB | 10 | 0:40.386 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 26. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 11 | 0:41.974 | ||||
12. | 3. | 163. | MARKIEWICZ Dominika | POL-UKSSB | 12 | 0:42.926 | ||||
13. | 3. | 133. | BUCZYŁKO Oliwia | POL-UKSJB | 13 | 0:43.100 | ||||
14. | 3. | 135. | DEMIANIUK Ewa | POL-UKSJB | 14 | 0:43.218 | ||||
15. | 3. | 91. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 15 | 0:45.875 | ||||
16. | 4. | 140. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 16 | 0:46.440 | ||||
17. | 4. | 167. | SZTABIŃSKA Gaja | POL-UKSSB | 17 | 0:47.693 | ||||
18. | 4. | 25. | ORCZYC-MUSIAŁEK Julia | POL-GIZ | 18 | 0:47.695 | ||||
19. | 4. | 27. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 19 | 0:47.797 | ||||
20. | 4. | 134. | BUSIŃSKA Aniela | POL-UKSJB | 20 | 0:48.116 | ||||
21. | 5. | 112. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 21 | 0:47.925 | ||||
22. | 5. | 8. | RADZIKOWSKA Victoria | POL-BLYSKD | 22 | 0:48.486 | ||||
23. | 5. | 162. | MAKAREWICZ Bianka | POL-UKSSB | 23 | 0:48.866 | ||||
24. | 5. | 28. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 24 | 0:50.402 | ||||
25. | 5. | 24. | KORNAK Iga | POL-GIZ | 25 | 0:52.768 | ||||
26. | 6. | 139. | ŁYCZKOWSKA Olga | POL-UKSJB | 26 | 0:55.321 | ||||
27. | 6. | 29. | USZYŁŁO Julia | POL-GIZ | 27 | 1:10.473 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
SERIE | ||||||||||
1. (19.) | 4. | 27. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 19 | 0:47.797 | ||||
2. (27.) | 6. | 29. | USZYŁŁO Julia | POL-GIZ | 27 | 1:10.473 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 92. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 34 | 1 | 0:36.002 | |||
2. (2.) | 2. | 90. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 21 | 2 | 0:37.928 | |||
3. (3.) | 3. | 165. | POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia | POL-UKSSB | 13 | 3 | 0:38.768 | |||
4. (4.) | 4. | 30. | WAWER Julia | POL-GIZ | 8 | 4 | 0:39.996 | |||
5. (5.) | 5. | 137. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 5 | 5 | 0:38.858 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. (6.) | 1. | 164. | PERKOWSKA Alicja | POL-UKSSB | 3 | 6 | 0:39.815 | |||
7. (7.) | 2. | 18. | MICHALSKA Nicola | POL-BLYSKT | 2 | 7 | 0:39.939 | |||
8. (8.) | 3. | 166. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 1 | 8 | 0:41.960 | |||
9. (9.) | - | 141. | SZYMCZUK Laura | POL-UKSJB | 9 | 0:40.346 | ||||
10. (10.) | - | 138. | ŁUPIŃSKA Karina | POL-UKSJB | 10 | 0:40.386 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. (11.) | 3. | 26. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 11 | 0:41.974 | ||||
12. (12.) | 3. | 163. | MARKIEWICZ Dominika | POL-UKSSB | 12 | 0:42.926 | ||||
13. (13.) | 3. | 133. | BUCZYŁKO Oliwia | POL-UKSJB | 13 | 0:43.100 | ||||
14. (14.) | 3. | 135. | DEMIANIUK Ewa | POL-UKSJB | 14 | 0:43.218 | ||||
15. (15.) | 3. | 91. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 15 | 0:45.875 | ||||
16. (16.) | 4. | 140. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 16 | 0:46.440 | ||||
17. (17.) | 4. | 167. | SZTABIŃSKA Gaja | POL-UKSSB | 17 | 0:47.693 | ||||
18. (18.) | 4. | 25. | ORCZYC-MUSIAŁEK Julia | POL-GIZ | 18 | 0:47.695 | ||||
19. (20.) | 4. | 134. | BUSIŃSKA Aniela | POL-UKSJB | 20 | 0:48.116 | ||||
20. (21.) | 5. | 112. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 21 | 0:47.925 | ||||
21. (22.) | 5. | 8. | RADZIKOWSKA Victoria | POL-BLYSKD | 22 | 0:48.486 | ||||
22. (23.) | 5. | 162. | MAKAREWICZ Bianka | POL-UKSSB | 23 | 0:48.866 | ||||
23. (24.) | 5. | 28. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 24 | 0:50.402 | ||||
24. (25.) | 5. | 24. | KORNAK Iga | POL-GIZ | 25 | 0:52.768 | ||||
25. (26.) | 6. | 139. | ŁYCZKOWSKA Olga | POL-UKSJB | 26 | 0:55.321 |