Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020


Heat Results

 
3. Distance 
LADIES  SERIE  1000 m
RACE: 144    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 54.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 1:40.874  
2 (2) 91.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 1:42.747  
3 (4) 51.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 1:44.226  
4 (1) 53.  DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL 1:49.099  
5 (3) 19.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL 2:06.600  
6 (5) 7.  PERZYŃSKA Julia POL-BLYSKD POL 2:47.812  
RACE: 145    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 55.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:39.539  
2 (1) 52.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:41.774  
3 (4) 18.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 1:43.578  
4 (3) 2.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 1:53.938  
5 (5) 8.  RADZIKOWSKA Nikola POL-BLYSKD POL 2:38.531  
 
LADIES  FINAŁ B  1000 m
RACE: 152    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 51.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 1:46.912  
2 (3) 2.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 1:48.908  
3 (2) 53.  DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL 1:49.958  
4 (5) 8.  RADZIKOWSKA Nikola POL-BLYSKD POL 2:36.412  
- (4) 19.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL PEN. no start
 
LADIES  FINAŁ  1000 m
RACE: 153    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 55.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:40.070  
2 (2) 54.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 1:41.058  
3 (3) 52.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:42.830  
4 (4) 91.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 1:43.327  
5 (5) 18.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 1:50.734  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020


Distance Classification


LADIES 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 55.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 34 1 1:39.539
  2. 2. 54.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 21 2 1:40.874
  3. 3. 52.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 13 3 1:41.774
  4. 4. 91.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 8 4 1:42.747
  5. 5. 18.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 5 5 1:43.578
FINAŁ B
  6. 1. 51.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 3 6 1:44.226
  7. 2. 2.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 2 7 1:48.908
  8. 3. 53.  DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL 1 8 1:49.099
  9. 4. 8.  RADZIKOWSKA Nikola POL-BLYSKD POL 9 2:36.412
  10. 19.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL 10 2:06.600
SERIE
  11. 6. 7.  PERZYŃSKA Julia POL-BLYSKD POL 11 2:47.812