ISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(2) 2.
NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(3) 3.
PNOVSKA Julie CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(4) 4.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(5) 5.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(6) 6.
VANIATKINA Uliana RUS-KAL RUS KALININGRAD
(7) 7.
VELMIAKINA Diana RUS-KAL RUS KALININGRAD
(8) 8.
MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(9) 9.
PIDNEBENNA Veronika UKR-KHV UKR KHARKIV
(10) 10.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
MUCHKA František CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(12) 2.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(13) 3.
VACIETIS Edvards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(14) 4.
KARADAĞ İlyas TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(15) 1.
HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(16) 2.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(17) 3.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(18) 4.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(19) 5.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(20) 6.
SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL GIŻYCKO
(21) 7.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(22) 8.
FINC Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(23) 9.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(24) 10.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(25) 11.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(26) 12.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(27) 13.
KARADAĞ Derya TUR TUR TURKEY
(28) 14.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(29) 15.
TELITSYNA Sofia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(30) 1.
CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL SOFIA
(31) 2.
KASHAPOV Eldar BUL-ICP BUL SOFIA
(32) 3.
MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL SOFIA
(33) 4.
MUCHKA Jan CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(34) 5.
POLIDOR Aleš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(35) 6.
ŠULC Samuel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(36) 7.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(37) 8.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(38) 9.
GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT JELGAVA
(39) 10.
LIEPINS Ricards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(40) 11.
VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT JELGAVA
(41) 12.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(42) 13.
BEDNARZ Jakub POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(43) 14.
ŁAMASZ Adam POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(44) 15.
PIDNEBENNYI Ihor UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(45) 1.
CHANCHEVA Adelina BUL-ICP BUL SOFIA
(46) 2.
HORVAT Tonka CRO CRO CROATIA
(47) 3.
SMOGAR Patricia CRO CRO CROATIA
(48) 4.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(49) 5.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(50) 6.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(51) 7.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(52) 8.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(53) 9.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(54) 10.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(55) 11.
GELVERE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(56) 12.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(57) 13.
BIRZNIECE Anna LAT-KSS LAT MARUPE
(58) 14.
SMALCA Klaudija LAT-KSS LAT MARUPE
(59) 15.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(60) 16.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(61) 17.
BOOS Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(62) 18.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(63) 19.
MAZUR Hanna POL POL POLAND
(64) 20.
FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL OLSZTYN
(65) 21.
GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL OLSZTYN
(66) 22.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(67) 23.
TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL OLSZTYN
(68) 24.
LASZLO JUDIT SARA ROU ROU ROMANIA
(69) 25.
MADARÀSZ  Timea ROU ROU ROMANIA
(70) 26.
AMIROVA Amaliia RUS-UFA RUS UFA
(71) 27.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(72) 28.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
(73) 29.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
(74) 30.
IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
(75) 31.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(76) 32.
CHERKASOVA Oleksandra UKR-KHV UKR KHARKIV
(77) 33.
DEMOCHKO Diana UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(78) 1.
LUETIĆ Fran CRO CRO CROATIA
(79) 2.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(80) 3.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(81) 4.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(82) 5.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(83) 6.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(84) 7.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(85) 8.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(86) 9.
BERZINS Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(87) 10.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(88) 11.
MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(89) 12.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(90) 13.
SAUDINS Rodrigo LAT-JLSS LAT JELGAVA
(91) 14.
STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(92) 15.
LEGZDINS Hugo LAT-KSS LAT MARUPE
(93) 16.
ZEBRIS Eliass LAT-KSS LAT MARUPE
(94) 17.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(95) 18.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(96) 19.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(97) 20.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(98) 21.
PALENCEUSZ Dominik POL POL POLAND
(99) 22.
RICHTER Aleksander POL-WMKS POL OLSZTYN
(100) 23.
BELIKOV Ivan RUS-KAL RUS KALININGRAD
(101) 24.
GORBUNCHIKOV Maksim RUS-KAL RUS KALININGRAD
(102) 25.
PILIPENKO Ignat RUS-KAL RUS KALININGRAD
(103) 26.
ALESHNIKOV Pavel RUS-KLIN RUS KLIN
(104) 27.
AMIRKHANOV Tagir RUS-UFA RUS UFA
(105) 28.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(106) 29.
MELNYK Volodymyr UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(107) 1.
PETROVA Michaela BUL-ICP BUL SOFIA
(108) 2.
AŠČIĆ Petra CRO CRO CROATIA
(109) 3.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(110) 4.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(111) 5.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(112) 6.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(113) 7.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(114) 8.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(115) 9.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(116) 10.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(117) 11.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(118) 12.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(119) 13.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(120) 14.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(121) 15.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(122) 16.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(123) 17.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(124) 18.
BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(125) 19.
EKERTE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(126) 20.
GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(127) 21.
JANKOVSKA Laura LAT-JLSS LAT JELGAVA
(128) 22.
KUCINA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(129) 23.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(130) 24.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(131) 25.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(132) 26.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(133) 27.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(134) 28.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(135) 29.
BILLER Weronika POL-GIZ POL GIŻYCKO
(136) 30.
BOBIER Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(137) 31.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL BIALYSTOK
(138) 32.
CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL BIALYSTOK
(139) 33.
DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL BIALYSTOK
(140) 34.
GOSK Olga POL-JUV POL BIALYSTOK
(141) 35.
ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL BIALYSTOK
(142) 36.
SAGANEK Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(143) 37.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(144) 38.
WORONIEWSKA Maria POL-JUV POL BIALYSTOK
(145) 39.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(146) 40.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(147) 41.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(148) 42.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(149) 43.
GRUDYSZ Malwina POL POL POLAND
(150) 44.
ORZEPOWSKA Hanna POL POL POLAND
(151) 45.
PARCZEWSKA Karolina POL POL POLAND
(152) 46.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(153) 47.
GÁL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(154) 48.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(155) 49.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(156) 50.
SELIUKOVA Myroslava UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(157) 1.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(158) 2.
DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL SOFIA
(159) 3.
MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL SOFIA
(160) 4.
NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL SOFIA
(161) 5.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(162) 6.
HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE PRAHA
(163) 7.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(164) 8.
CSIZMADIA Márk HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(165) 9.
GRANASZTÓI Ádám HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(166) 10.
GYŐRY Márk HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(167) 11.
WU JIA WEI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(168) 12.
ZÓLYOMI László HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(169) 13.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(170) 14.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(171) 15.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(172) 16.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(173) 17.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(174) 18.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(175) 19.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(176) 20.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(177) 21.
MAGAZEINS Patriks LAT-KSS LAT MARUPE
(178) 22.
SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL GIŻYCKO
(179) 23.
GRODZKI Wojciech POL-JUV POL BIALYSTOK
(180) 24.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(181) 25.
KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL BIALYSTOK
(182) 26.
POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(183) 27.
BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(184) 28.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL POL POLAND
(185) 29.
MUCHLADO Adam POL POL POLAND
(186) 30.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL POL POLAND
(187) 31.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(188) 32.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(189) 33.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(190) 34.
BARTKO Patrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(191) 35.
BERGIN Daniil UKR-KHV UKR KHARKIV
(192) 36.
DATSYNA KYRYLO UKR-KHV UKR KHARKIV
(193) 37.
TOPCHII Maksym UKR-KHV UKR KHARKIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(194) 1.
PRANTL Gabriella CRO CRO CROATIA
(195) 2.
PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(196) 3.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(197) 4.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(198) 5.
SEJPALOVÁ-HRUZOVÁ Michaela CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(199) 6.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(200) 7.
PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(201) 8.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(202) 9.
NAGY Anna Kerubina HUN-MTK HUN BUDAPEST
(203) 10.
NAGY Netti HUN-MTK HUN BUDAPEST
(204) 11.
BAKHITKEREYEVA Kadisha KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(205) 12.
YERMEK Malika KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(206) 13.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(207) 14.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(208) 15.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(209) 16.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(210) 17.
CHERVENKO Viktoriia UKR-KHV UKR KHARKIV
(211) 18.
DOLGOPOLOVA Mariya UKR-KHV UKR KHARKIV
(212) 19.
DUBROVA Uliana UKR-KHV UKR KHARKIV
(213) 20.
KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR KHARKIV
(214) 21.
REPETSKA Svitlana UKR-KHV UKR KHARKIV
(215) 22.
STARCHENKO Mariia UKR-KHV UKR KHARKIV
(216) 23.
ZARVANSKA Tetiana UKR-KHV UKR KHARKIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(217) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(218) 2.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(219) 3.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(220) 4.
HORVAT Matija CRO CRO CROATIA
(221) 5.
FAJKUS Radek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(222) 6.
PROKOP Michal CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(223) 7.
BOHN Zsombor HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(224) 8.
VÉGI Dániel HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(225) 9.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(226) 10.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(227) 11.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(228) 12.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(229) 13.
IVCHENKO Gleb KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(230) 14.
KASSENULY Rakhat KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(231) 15.
KHVAN Anton KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(232) 16.
KLIMENKO Valeriy KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(233) 17.
NASSEN Aibek KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(234) 18.
SADOVNIKOV Vadim KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(235) 19.
YURCHUK Daniel KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(236) 20.
ZHANISSOV Sanzhar KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(237) 21.
BIELECKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(238) 22.
FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL BIALYSTOK
(239) 23.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(240) 24.
TIMÁR Ádám ROU ROU ROMANIA
(241) 25.
GAL Vid SLO SLO SLOVENIA
(242) 26.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(243) 27.
BIELIEVTSOV RAMIL UKR-KHV UKR KHARKIV
(244) 28.
FEDORENKO Danylo UKR-KHV UKR KHARKIV
(245) 29.
GLOTOV Mykyta UKR-KHV UKR KHARKIV
(246) 30.
MOISEYEV Nikita UKR-KHV UKR KHARKIV
(247) 31.
MOSHENSKYI Bohdan UKR-KHV UKR KHARKIV
(248) 32.
NEMIRO Nikita UKR-KHV UKR KHARKIV
(249) 33.
NEMIRO Vladyslav UKR-KHV UKR KHARKIV
(250) 34.
POKROVSKYI Dmytro UKR-KHV UKR KHARKIV