ISU Junior Challenge Series 3,Ankara,TUR Live Stream [i], 13.12. - 15.12.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
AKKURT Bilge TUR TUR TURKEY
(2) 2.
ALPASLAN Armina Naz TUR TUR TURKEY
(3) 3.
BODUR Beren TUR TUR TURKEY
(4) 4.
ÇALIMLI Asya Damla TUR TUR TURKEY
(5) 5.
ÇELEBİ Aslıhan Ayça TUR TUR TURKEY
(6) 6.
ÇİĞDEM Defne TUR TUR TURKEY
(7) 7.
DERİN Elif Doğa TUR TUR TURKEY
(8) 8.
ERTAN Cansu Aylin TUR TUR TURKEY
(9) 9.
KARADAĞ Derya TUR TUR TURKEY
(10) 10.
MUMCU Aylin TUR TUR TURKEY
(11) 11.
ÖZCAN Zeynep Aslı TUR TUR TURKEY
(12) 12.
POLAT Zeynep Ecrin TUR TUR TURKEY
(13) 13.
TANRIVERDİ Elif Nur TUR TUR TURKEY
(14) 14.
TAŞ Elzem TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(15) 1.
AYDIN Emir Kaner TUR TUR TURKEY
(16) 2.
BODUR Doruk TUR TUR TURKEY
(17) 3.
ÇEKEN Mert Eren TUR TUR TURKEY
(18) 4.
DAL Berat Efe TUR TUR TURKEY
(19) 5.
DOĞAN Ege Halil TUR TUR TURKEY
(20) 6.
DÖNERKAYA Ferhan TUR TUR TURKEY
(21) 7.
GÜCELİOĞLU Tuna TUR TUR TURKEY
(22) 8.
İNİK Ahmet TUR TUR TURKEY
(23) 9.
KAHRAMAN Utku TUR TUR TURKEY
(24) 10.
KARADAĞ İlyas TUR TUR TURKEY
(25) 11.
SOYDAN Akın TUR TUR TURKEY
(26) 12.
ULUDAĞ Yusuf Miraç TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(27) 1.
AKPINAR Dilara TUR TUR TURKEY
(28) 2.
ERTAN Zehra Berrin TUR TUR TURKEY
(29) 3.
GÜCELİOĞLU Tuana TUR TUR TURKEY
(30) 4.
KAHRAMAN Ülkü TUR TUR TURKEY
(31) 5.
KAMALAK Elif TUR TUR TURKEY
(32) 6.
OKAY Berru TUR TUR TURKEY
(33) 7.
TEKİN Elanur TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(34) 1.
BOROĞLU Batuhan TUR TUR TURKEY
(35) 2.
BOZDAĞ Muhammed TUR TUR TURKEY
(36) 3.
COŞAR Efe TUR TUR TURKEY
(37) 4.
ERDOĞAN Muhammet Doğukan TUR TUR TURKEY
(38) 5.
EROĞLU Toprak Efe TUR TUR TURKEY
(39) 6.
İNİK Yusuf Remzi TUR TUR TURKEY
(40) 7.
TAYGAR Mertcan TUR TUR TURKEY
(41) 8.
YANIK Muhammet Halil İbrahim TUR TUR TURKEY
(42) 9.
YARIMBAŞ Yusuf TUR TUR TURKEY
(43) 10.
YILDIZ Mehmet Talha TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(44) 1.
AZHGALIYEVA Alina KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(45) 2.
UMAROVA Nargiz KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(46) 3.
BRIKACH Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(47) 4.
AKAN Damla TUR TUR TURKEY
(48) 5.
ÇALIMLI Zeynep Nehir TUR TUR TURKEY
(49) 6.
ERTAN Pervin Nesrin TUR TUR TURKEY
(50) 7.
HAN Aybuke TUR TUR TURKEY
(51) 8.
ŞİMŞEK Dilruba TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(52) 1.
RUKHOV Artur RUS-UFA RUS UFA
(53) 2.
SHAINUROV Tagir RUS-UFA RUS UFA
(54) 3.
SHARAFUTDINOV Emil RUS-UFA RUS UFA
(55) 4.
BÜLBÜL Muhammed TUR TUR TURKEY
(56) 5.
CEBENAY Muhammet Melik TUR TUR TURKEY
(57) 6.
DEMIRTAS Yusuf Bugra TUR TUR TURKEY
(58) 7.
OKAY Tolga TUR TUR TURKEY
(59) 8.
TEMURLENK Ali Berkay TUR TUR TURKEY
(60) 9.
TEMURLENK Fevzi Deniz TUR TUR TURKEY
(61) 10.
YILDIZ Muhammet Mert TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(62) 1.
DAMBROUSKAYA Yana BLR BLR BELARUS
(63) 2.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(64) 3.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(65) 4.
ALBERT Viktória HUN HUN HUNGARY
(66) 5.
DOBRÁN Flóra HUN HUN HUNGARY
(67) 6.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(68) 7.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(69) 8.
GORBUNOVA Mariya KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(70) 9.
YERMEK Malika KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(71) 10.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(72) 11.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(73) 12.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(74) 13.
LLEDOBIRYUKOVA Claudia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(75) 14.
ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(76) 15.
ZHEGANOVA Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(77) 16.
EVLOEVA Alina RUS-TVER RUS TVER/RUSSIA
(78) 17.
SOLIANKINA Ksenia RUS-TVER RUS TVER/RUSSIA
(79) 18.
ANDREEVA Varvara RUS-UFA RUS UFA
(80) 19.
ARTAMONOVA Anastasiia RUS-UFA RUS UFA
(81) 20.
MALYSHEVA Margarita RUS-UFA RUS UFA
(82) 21.
DEMİR Asrın Su TUR TUR TURKEY
(83) 22.
KARABACAK Aleyna TUR TUR TURKEY
(84) 23.
SELEN  Melike TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(85) 1.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(86) 2.
DZMITRYIENKA Ilya BLR BLR BELARUS
(87) 3.
MIGDALEOV Mikita BLR BLR BELARUS
(88) 4.
KALCHEV Lyubomir BUL-ICP BUL SOFIA
(89) 5.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(90) 6.
ANDREYEV Maxim KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(91) 7.
KLIMENKO Valeriy KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(92) 8.
SADOVNIKOV Vadim KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(93) 9.
ILIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(94) 10.
KORSAKOV Ilia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(95) 11.
PETRUSHENKOV Egor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(96) 12.
PONOMARENKO Vladimir RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(97) 13.
SAIAPIN Roman RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(98) 14.
SHEVELEV Maxim RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(99) 15.
VAREGIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(100) 16.
ABDRAKHIMOV ASKAR RUS-UFA RUS UFA
(101) 17.
KABIROV Lim RUS-UFA RUS UFA
(102) 18.
MISBAKHOV Artur RUS-UFA RUS UFA
(103) 19.
AYGÜN Abdussamet TUR TUR TURKEY
(104) 20.
BOROĞLU Muhammet Eray TUR TUR TURKEY
(105) 21.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(106) 22.
HAN Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(107) 23.
HISIR Embiya TUR TUR TURKEY
(108) 24.
KEZER Salih Can TUR TUR TURKEY
(109) 25.
ÖZENGEZ Yaşar Haktan TUR TUR TURKEY
(110) 26.
TAHTACİ Murat TUR TUR TURKEY
(111) 27.
TAHTACİ Tuncay TUR TUR TURKEY
(112) 28.
YANIK Muhammed Burak TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(113) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(114) 2.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(115) 3.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(116) 4.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(117) 5.
NAGY Netti HUN-MTK HUN BUDAPEST
(118) 6.
BAKHITKEREYEVA Kadisha KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(119) 7.
STEKLENEVA EKATERINA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(120) 8.
EFIMOVA KARINA RUS-TVER RUS TVER/RUSSIA
(121) 9.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(122) 10.
DURNA Buse TUR TUR TURKEY
(123) 11.
GÜLER  Hiranur TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(124) 1.
ZHERMANOV Aleksandr BLR BLR BELARUS
(125) 2.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(126) 3.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(127) 4.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(128) 5.
SZÁSZ Attila HUN HUN HUNGARY
(129) 6.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(130) 7.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(131) 8.
FILIPPOV Danil KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(132) 9.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(133) 10.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(134) 11.
DEMİR Murat TUR TUR TURKEY
(135) 12.
EREN Muhammed TUR TUR TURKEY
(136) 13.
KOLCU Furkan Umut TUR TUR TURKEY
(137) 14.
ÖZDEN Emirhan TUR TUR TURKEY
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(138) 1.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(139) 2.
TALAYEVA Volha BLR BLR BELARUS
(140) 3.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(141) 4.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(142) 5.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(143) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(144) 2.
OMERAGIĆ Tarik BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(145) 3.
SLABODNIK Artsemi BLR BLR BELARUS
(146) 4.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(147) 5.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(148) 6.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(149) 7.
KRYMGIREYEV Adil KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(150) 8.
SAULITIS Jekabs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(151) 9.
YARDIMCI Fırat TUR-PAL TUR ERZURUM
(152) 10.
AYDEM Fatih TUR TUR TURKEY
(153) 11.
KARADENIZ Muhammet TUR TUR TURKEY
(154) 12.
ÖZDEN Fatih TUR TUR TURKEY
(155) 13.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
(156) 14.
TAHTACİ Davut TUR TUR TURKEY