Romanian National Junior Championship, 08.03. - 10.03.2019
List of Entries per Category
JUNIOR F GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | BALAN Andra | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(2) | 2. | DIMITRIU Ania | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(3) | 3. | KONCZ Larisa | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(4) | 4. | TROFIN Alexia | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(5) | 5. | ILIE Ariana | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(6) | 6. | TAMAN Victor | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(7) | 7. | GERE Cynthia | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(8) | 8. | PETRES Hanna Palma | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(9) | 9. | KARDA Jacinta | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
(10) | 10. | PÁLL Briggita | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
(11) | 11. | ILOVAN Stefania | ROU-VIITCJ | CLUJ NAPOCA | ||
JUNIOR F BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(12) | 1. | HORDJIK Robert | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(13) | 2. | MURESEAN Robert | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(14) | 3. | SURUGIU Tudor | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(15) | 4. | IMREH Edward | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(16) | 5. | ILOVAN Matei | ROU-VIITCJ | CLUJ NAPOCA | ||
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(17) | 1. | GROZA Zora | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(18) | 2. | IONESCU Iulia | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(19) | 3. | MIHALTAN Evelina | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(20) | 4. | SZASZ Diana | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(21) | 5. | ARDELEANU Cosmina | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(22) | 6. | IVLAMPIE Maria | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(23) | 7. | PASCU Andreea | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(24) | 8. | TOMA Larisa | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(25) | 9. | TOPA Alexia | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(26) | 10. | FERENCZ Vivien | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(27) | 11. | LASZLO Judit Sara | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(28) | 12. | MADARÀSZ Timea | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(29) | 13. | MÀRTON Henrietta | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(30) | 14. | VIZI Hanga | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(31) | 1. | DEBU Tudor | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(32) | 2. | PAVALACHE Denis | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(33) | 3. | DOBOS Péter | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
(34) | 4. | KARDA Kristóf | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
(35) | 5. | MARII Luca | ROU-VIITCJ | CLUJ NAPOCA | ||
(36) | 6. | SZTAHURA David | ROU-VIITCJ | CLUJ NAPOCA | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(37) | 1. | BRASOV Florentina | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(38) | 2. | FRUNZA Ana Maria | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(39) | 3. | HANGAN Diana | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(40) | 4. | BARTA Nóra | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(41) | 5. | FARKAS Biborka | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(42) | 6. | GÁL Sarolta | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(43) | 7. | KÓTAI Nóra | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(44) | 8. | PÁLL Bernadett | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(45) | 1. | MOSNEAG Radu | ROU-CSMBV | BRASOV | ||
(46) | 2. | MOISA Casian | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(47) | 3. | TRANDAFIR Rares | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(48) | 4. | SALCEANU Paul Codrin | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(49) | 5. | ANTAL Apor | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(50) | 1. | MOROSANU Maria | ROU-CORONA | BRASOV | ||
(51) | 2. | ALBERT Katalin | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(52) | 3. | NEAG Alexia Cosmina | ROU-VIITCJ | CLUJ NAPOCA | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(53) | 1. | NECHITA ROBERT | ROU-CSMBV | BRASOV | ||
(54) | 2. | TEPES George-Lucian | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
(55) | 3. | DOBOS Ádám | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
JUNIOR B WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(56) | 1. | ISTRATE Daniela | ROU-DUNGL | GALATI | ||
(57) | 2. | PONGRÁCZ-VÁKÁR Krisztina | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(58) | 3. | SZABADOS Edina | ROU-MTGM | TARGU MURES | ||
JUNIOR B MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(59) | 1. | CSILLAG Csongor József | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
JUNIOR A WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(60) | 1. | ALBERT Júlia | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(61) | 2. | AL-SAGBAN Iasmin | ROU-VIITCJ | CLUJ NAPOCA | ||
JUNIOR A MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(62) | 1. | NEDELEA Cosmin | ROU-CORONA | BRASOV | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(63) | 1. | BALÁZS Tünde | ROU-CSUBV | BRASOV | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(64) | 1. | TIMÁR Ádám | ROU-SCMC | MIERCUREA CIUC |