Baltic Cup 3 - Lithuania Open 2019, 09.03. - 10.03.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
VODZIANITSKAYA Varvara BLR BLR BELARUS
(2) 2.
AUZIŅA Katrīne LAT-JLSS LAT JELGAVA
(3) 3.
STURNIECE Emma LAT-JLSS LAT JELGAVA
(4) 4.
BAUBLYTE Greta LTU LTU LITHUANIA
(5) 5.
BERTULYTE Urte LTU LTU LITHUANIA
(6) 6.
VELMIAKINA Diana RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(7) 1.
DINDA Vakaris LTU LTU LITHUANIA
(8) 2.
LATVENAS Tajus LTU LTU LITHUANIA
(9) 3.
OGULEVICIUS Lukas LTU LTU LITHUANIA
(10) 4.
MAHMUDOV Alisher RUS-KLIN RUS KLIN
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
SLOKA Nora LAT-JLSS LAT JELGAVA
(12) 2.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(13) 3.
SEREDJUKA Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(14) 4.
BAUBLYTE Aiste LTU LTU LITHUANIA
(15) 5.
BUDRYTE Urte LTU LTU LITHUANIA
(16) 6.
DINDAITE Jovile LTU LTU LITHUANIA
(17) 7.
TARAILAITE Egle Noele LTU LTU LITHUANIA
(18) 8.
FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(19) 9.
SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(20) 10.
PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(21) 11.
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(22) 12.
ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL OLSZTYN
(23) 13.
SHPILEVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(24) 14.
STOROZHUK Amina UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(25) 1.
ANDRUKEVICH Zakhar BLR BLR BELARUS
(26) 2.
KISLITSYN Ilya BLR BLR BELARUS
(27) 3.
ZHURAUSKI Maksim BLR BLR BELARUS
(28) 4.
LIEPINS Ricards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(29) 5.
METLA Matiss LAT-JLSS LAT JELGAVA
(30) 6.
RUDUSANS Frederiks LAT-JLSS LAT JELGAVA
(31) 7.
RUDUSANS Sebastians LAT-JLSS LAT JELGAVA
(32) 8.
RUDZITIS Ricards Miks LAT-JLSS LAT JELGAVA
(33) 9.
VACIETIS Edvards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(34) 10.
KITOKS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(35) 11.
MARCENKOVS Aleksandrs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(36) 12.
GALUSTYAN Arminas LTU LTU LITHUANIA
(37) 13.
PURVINIS Audrius LTU LTU LITHUANIA
(38) 14.
UZUSENIS Andrius LTU LTU LITHUANIA
(39) 15.
ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(40) 16.
SHCHELKUNOV Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(41) 17.
ZHUKOV Arsenii RUS-KAL RUS KALININGRAD
(42) 18.
MAHMUDOV Alimardon RUS-KLIN RUS KLIN
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(43) 1.
KANAPLIANIK Evialina BLR BLR BELARUS
(44) 2.
STSIAPANAVA Darya BLR BLR BELARUS
(45) 3.
TSYHALAVA Daryna BLR BLR BELARUS
(46) 4.
AUZINA Karolina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(47) 5.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(48) 6.
STRETENSKA Polina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(49) 7.
URSTA Patricija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(50) 8.
GRIEZE Darta LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(51) 9.
PAROLE Marina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(52) 10.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(53) 11.
ZELENKEVICA Angelina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(54) 12.
KOVRIZKINA Viktorija LTU LTU LITHUANIA
(55) 13.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(56) 14.
PROTUSEVICIUTE Austeja LTU LTU LITHUANIA
(57) 15.
RAKAUSKAITE Ausrine LTU LTU LITHUANIA
(58) 16.
RASTENYTE Vaiva LTU LTU LITHUANIA
(59) 17.
SOKOLOVSKYTĖ Gabija LTU LTU LITHUANIA
(60) 18.
SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL GIŻYCKO
(61) 19.
BUZUN  Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(62) 20.
DAMIANIUK Zofia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(63) 21.
DASZUTA Daria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(64) 22.
MACIEJEWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(65) 23.
MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(66) 24.
MALINOWSKA Małgorzata POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(67) 25.
SKARŻYŃSKA Maria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(68) 26.
ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(69) 27.
CHARKIEWICZ Nikola POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(70) 28.
DYBIEC kinga POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(71) 29.
GIWER Maja POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(72) 30.
KORZYŃSKA Lena POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(73) 31.
SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(74) 32.
SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(75) 33.
ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(76) 34.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(77) 35.
TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL OLSZTYN
(78) 36.
ILJASHOVA Evgenia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(79) 37.
PETRICHENKO Sofia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(80) 38.
PIJANOVA Varia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(81) 39.
KHOKHELKO Mariia UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(82) 1.
GRIGORIEW Oskar BLR BLR BELARUS
(83) 2.
KAMAROVSKI Nazar BLR BLR BELARUS
(84) 3.
SHYNKEVICH Ihar BLR BLR BELARUS
(85) 4.
GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT JELGAVA
(86) 5.
SAUDINS Rodrigo LAT-JLSS LAT JELGAVA
(87) 6.
STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(88) 7.
STRODS Juris LAT-JLSS LAT JELGAVA
(89) 8.
VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT JELGAVA
(90) 9.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(91) 10.
IŠKOVS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(92) 11.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(93) 12.
VINNIŅŠ Toms Matīss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(94) 13.
BAUBLYS Jonas LTU LTU LITHUANIA
(95) 14.
GRIGALIUNAS Gustis LTU LTU LITHUANIA
(96) 15.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(97) 16.
DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(98) 17.
GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(99) 18.
CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(100) 19.
PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(101) 20.
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(102) 21.
SAWICKI Albert POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(103) 22.
GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL OLSZTYN
(104) 23.
RICHTER Aleksander POL-WMKS POL OLSZTYN
(105) 24.
MESHKOV Pavel RUS-KAL RUS KALININGRAD
(106) 25.
POLUSHKIN Danila RUS-KAL RUS KALININGRAD
(107) 26.
SENNIKOV Vladimir RUS-KAL RUS KALININGRAD
(108) 27.
NESHCHERET Mykhailo UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(109) 1.
AUCHYNNIKAVA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(110) 2.
HALUBKOVA Aliaksandra BLR BLR BELARUS
(111) 3.
BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(112) 4.
EKERTE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(113) 5.
GELVERE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(114) 6.
GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(115) 7.
MILUNA Daniela LAT-JLSS LAT JELGAVA
(116) 8.
SMALCA Klaudija LAT-KSS LAT RIGA
(117) 9.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(118) 10.
JAREMINA Noela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(119) 11.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(120) 12.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(121) 13.
SUHANENKOVA Betija Dafne LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(122) 14.
TAMBERGA Rebeka Betija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(123) 15.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(124) 16.
LOIBAITE Agne LTU LTU LITHUANIA
(125) 17.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(126) 18.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(127) 19.
VALKAUSKAITE Kamile LTU LTU LITHUANIA
(128) 20.
BILLER Weronika POL-GIZ POL GIŻYCKO
(129) 21.
FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(130) 22.
GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(131) 23.
GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(132) 24.
SEREDYŃSKA Anika POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(133) 25.
SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(134) 26.
SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(135) 27.
ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(136) 28.
ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(137) 29.
ŁOKIĆ Pola POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(138) 30.
KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(139) 31.
SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(140) 32.
ZACHOWICZ Aleksandra POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(141) 33.
ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(142) 34.
GAJDAMOWICZ Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(143) 35.
GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL OLSZTYN
(144) 36.
MANOKHINA Iryna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(145) 1.
KISLITSYN Ivan BLR BLR BELARUS
(146) 2.
YASHKOV Ivan BLR BLR BELARUS
(147) 3.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(148) 4.
BERZINS Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(149) 5.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(150) 6.
MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(151) 7.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(152) 8.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(153) 9.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(154) 10.
KRŪZBERGS Gustavs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(155) 11.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(156) 12.
BUDRYS Liutauras LTU LTU LITHUANIA
(157) 13.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(158) 14.
KALINOWSKI Aleksander POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(159) 15.
MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(160) 16.
MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(161) 17.
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(162) 18.
CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(163) 19.
DAWIDOWSKI Kamil POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(164) 20.
JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(165) 21.
MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(166) 22.
PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(167) 23.
ROGOWSKI Tymoteusz POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(168) 24.
MASHNIN Egor RUS-KAL RUS KALININGRAD
(169) 25.
PILIPENKO Ignat RUS-KAL RUS KALININGRAD
(170) 26.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(171) 1.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(172) 2.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(173) 3.
GALINA Luiza Marta LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(174) 4.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(175) 5.
ROZKALNE Jana LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(176) 6.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(177) 7.
EKIMENKO Diana RUS-KAL RUS KALININGRAD
(178) 8.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(179) 9.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
(180) 10.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(181) 1.
AMELIN Matvei BLR BLR BELARUS
(182) 2.
KUBLINS Otto LAT-JLSS LAT JELGAVA
(183) 3.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(184) 4.
REINS Mareks LAT-JLSS LAT JELGAVA
(185) 5.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(186) 6.
SETS Nils LAT-KSS LAT RIGA
(187) 7.
SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL GIŻYCKO
(188) 8.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(189) 9.
SHIMANSKIY Danil RUS-KAL RUS KALININGRAD
(190) 10.
SOROKIN Nikita RUS-KAL RUS KALININGRAD
(191) 11.
ZUBOV  Aleksandr RUS-KAL RUS KALININGRAD
(192) 12.
SKUDYAKOV Gleb RUS-MOSC RUS MOSCOW
(193) 13.
KHOKHELKO Tymofii UKR-KYIV UKR KYIV
 
SENIOR & JUN A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(194) 1.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
SENIOR & JUN A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(195) 1.
DZMITRYIENKA Ilya BLR BLR BELARUS
(196) 2.
BEREGOVOJ Dmitrij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(197) 3.
SERGEEV Victor RUS-KAL RUS KALININGRAD
(198) 4.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(199) 5.
SKUDYAKOV Artem RUS-MOSC RUS MOSCOW