Baltic Cup 1 - 8th EVO CUP - BIAŁYSTOK, POL, 16.11. - 18.11.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
HALAVEN Sviatlana BLR BLR BELARUS
(2) 2.
KANAPLIANIK Evialina BLR BLR BELARUS
(3) 3.
STSIAPANAVA Darya BLR BLR BELARUS
(4) 4.
PAK Anastasiya BLR-BLRORS BLR ORSHA
(5) 5.
TSYHALAVA Daryna BLR-BLRORS BLR ORSHA
(6) 6.
AUZINA Karolina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(7) 7.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(8) 8.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(9) 9.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(10) 10.
SEREDJUKA Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(11) 11.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(12) 12.
RASTENYTE Vaiva LTU LTU LITHUANIA
(13) 13.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(14) 14.
BUZUN  Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(15) 15.
DASZUTA Daria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(16) 16.
MACIEJEWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(17) 17.
MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(18) 18.
ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(19) 19.
GIWER Maja POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(20) 20.
KORZYŃSKA Lena POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(21) 21.
MIKOŁAJUK Magdalena POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(22) 22.
PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(23) 23.
SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(24) 24.
SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(25) 25.
ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL OLSZTYN
(26) 26.
ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(27) 27.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(28) 28.
TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL OLSZTYN
(29) 29.
ILJASHOVA Evgenia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(30) 30.
PIJANOVA Varia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(31) 31.
KHOKHELKO Mariia UKR-KYIV UKR KYIV
(32) 32.
STOROZHUK Amina UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(33) 1.
GRIGORIEW Oskar BLR BLR BELARUS
(34) 2.
MATSIAS  Aleh BLR BLR BELARUS
(35) 3.
SHYNKEVICH Ihar BLR BLR BELARUS
(36) 4.
KAMAROVSKI Nazar BLR-BLRORS BLR ORSHA
(37) 5.
KISLITSYN Ilya BLR-BLRORS BLR ORSHA
(38) 6.
MAHER Matvei BLR-BLRORS BLR ORSHA
(39) 7.
ZHURAUSKI Maksim BLR-BLRORS BLR ORSHA
(40) 8.
ANTASHKEVICH Mikita BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(41) 9.
GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT JELGAVA
(42) 10.
PETERSONS Peteris LAT-JLSS LAT JELGAVA
(43) 11.
RUDZITIS Ricards Miks LAT-JLSS LAT JELGAVA
(44) 12.
STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(45) 13.
VĀCIETIS Gustavs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(46) 14.
VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT JELGAVA
(47) 15.
SNAUDINS Rodrigo LAT-KSS LAT RIGA
(48) 16.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(49) 17.
MARCENKOVS Aleksandrs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(50) 18.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(51) 19.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(52) 20.
PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL GIŻYCKO
(53) 21.
SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL GIŻYCKO
(54) 22.
SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL GDAŃSK
(55) 23.
GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(56) 24.
CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(57) 25.
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(58) 26.
SAWICKI Albert POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(59) 27.
GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL OLSZTYN
(60) 28.
RICHTER Aleksander POL-WMKS POL OLSZTYN
(61) 29.
SENNIKOV Vladimir RUS-KAL RUS KALININGRAD
(62) 30.
TARASOV Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(63) 31.
NESHCHERET Mykhailo UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(64) 1.
AVCHYNNIKOVA Ekaterina BLR-BLRORS BLR ORSHA
(65) 2.
HALUBKOVA Aliaksandra BLR-BLRORS BLR ORSHA
(66) 3.
AUCHYNNIKAVA Katsiaryna BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(67) 4.
SHMYHALEU Uladzislau BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(68) 5.
BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(69) 6.
EKERTE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(70) 7.
GELVERE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(71) 8.
GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(72) 9.
MILUNA Daniela LAT-JLSS LAT JELGAVA
(73) 10.
JANKOVSKA Laura LAT-KSS LAT RIGA
(74) 11.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(75) 12.
JAREMINA Noela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(76) 13.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(77) 14.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(78) 15.
SUHANENKOVA Betija Dafne LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(79) 16.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(80) 17.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(81) 18.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(82) 19.
BILLER Weronika POL-GIZ POL GIŻYCKO
(83) 20.
WAWER Michalina POL-GIZ POL GIŻYCKO
(84) 21.
BOBIER Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(85) 22.
GOSK Olga POL-JUV POL BIALYSTOK
(86) 23.
MATOWICKA Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(87) 24.
ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL BIALYSTOK
(88) 25.
ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(89) 26.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(90) 27.
KOTOWSKA Marta POL-OLIGDA POL GDAŃSK
(91) 28.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(92) 29.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(93) 30.
FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(94) 31.
GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(95) 32.
GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(96) 33.
JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(97) 34.
POLAK Izabela POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(98) 35.
RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(99) 36.
SEREDYŃSKA Anika POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(100) 37.
SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(101) 38.
SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(102) 39.
ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(103) 40.
ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(104) 41.
SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(105) 42.
ŁOKIĆ Pola POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(106) 43.
KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(107) 44.
SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(108) 45.
ZACHOWICZ Aleksandra POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(109) 46.
ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(110) 47.
GAJDAMOWICZ Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(111) 48.
GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL OLSZTYN
(112) 49.
KHALITOVA Elizaveta RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(113) 50.
METELKINA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(114) 51.
SASKOVA Daria RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(115) 52.
MANOKHINA Iryna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(116) 1.
YASHKOV Ivan BLR BLR BELARUS
(117) 2.
ANTSIPAU Vitali BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(118) 3.
KAMAROVSKI Yahor BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(119) 4.
KISLITSYN Ivan BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(120) 5.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(121) 6.
BERZINS Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(122) 7.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(123) 8.
MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(124) 9.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(125) 10.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(126) 11.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(127) 12.
BIELAWIEC Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(128) 13.
FALKOWSKI Kacper POL-JUV POL BIALYSTOK
(129) 14.
GRODZKI Wojciech POL-JUV POL BIALYSTOK
(130) 15.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(131) 16.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(132) 17.
KUROWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(133) 18.
POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(134) 19.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL BIALYSTOK
(135) 20.
WASZKIEWICZ Karol POL-JUV POL BIALYSTOK
(136) 21.
KRAUSE Michał POL-ORZEL POL ELBLAG
(137) 22.
OLAK Jakub POL-ORZEL POL ELBLAG
(138) 23.
DOŁKOWSKI Jakub POL-UKSGDA POL GDAŃSK
(139) 24.
DOŁKOWSKI Mateusz POL-UKSGDA POL GDAŃSK
(140) 25.
KALINOWSKI Aleksander POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(141) 26.
KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(142) 27.
MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(143) 28.
MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(144) 29.
MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(145) 30.
MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(146) 31.
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(147) 32.
CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(148) 33.
DAWIDOWSKI Kamil POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(149) 34.
JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(150) 35.
KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(151) 36.
MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(152) 37.
PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(153) 38.
ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(154) 39.
PILIPENKO Ignat RUS-KAL RUS KALININGRAD
(155) 40.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(156) 41.
FESENKO Kirill RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(157) 42.
NOVIKOV Petr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(158) 43.
NEVRODA Danil UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(159) 1.
KAZLOVA Arina BLR BLR BELARUS
(160) 2.
SHEKUNOVA Yulyana BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(161) 3.
SOKOLOVA Katsiaryna BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(162) 4.
TSYHANOVA Darya BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(163) 5.
KOPMANE Gunta LAT-JLSS LAT JELGAVA
(164) 6.
SNIKERE Patricija LAT-KSS LAT RIGA
(165) 7.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(166) 8.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(167) 9.
GALINA Luiza Marta LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(168) 10.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(169) 11.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(170) 12.
KUCHTA Martyna POL-GIZ POL GIŻYCKO
(171) 13.
MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL GIŻYCKO
(172) 14.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL BIALYSTOK
(173) 15.
CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL BIALYSTOK
(174) 16.
CZABAN Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(175) 17.
DĄBROWSKA Maja POL-JUV POL BIALYSTOK
(176) 18.
DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL BIALYSTOK
(177) 19.
KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(178) 20.
MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL BIALYSTOK
(179) 21.
MACIEJEWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(180) 22.
MAJEWSKA Ada POL-JUV POL BIALYSTOK
(181) 23.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(182) 24.
SAGANEK Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(183) 25.
SZPUDA Maja POL-JUV POL BIALYSTOK
(184) 26.
SZUMSKA Sara POL-JUV POL BIALYSTOK
(185) 27.
TYLMAN Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(186) 28.
WORONIEWSKA Maria POL-JUV POL BIALYSTOK
(187) 29.
ZALESKA Dominika POL-JUV POL BIALYSTOK
(188) 30.
ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(189) 31.
ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL BIALYSTOK
(190) 32.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(191) 33.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(192) 34.
KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL GDANSK
(193) 35.
DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL GRODZISK MAZOWIECKI
(194) 36.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(195) 37.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(196) 38.
BAKHIIA Arina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(197) 39.
GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(198) 40.
POPKOVA Arina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(199) 41.
ROSHCHEKTAEVA Zhanneta RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(200) 42.
TUROVEROVA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(201) 43.
ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(202) 44.
ZHEGANOVA Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(203) 45.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
(204) 46.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(205) 1.
AMELIN Matvei BLR BLR BELARUS
(206) 2.
MIGDALEOV Mikita BLR BLR BELARUS
(207) 3.
PAPOU Mikita BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(208) 4.
RAMANAU Andrei BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(209) 5.
SHTYRKHUNOU ULADZISLAU BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(210) 6.
VOITOV Sergei BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(211) 7.
KUBLINS Otto LAT-JLSS LAT JELGAVA
(212) 8.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(213) 9.
REINS Mareks LAT-JLSS LAT JELGAVA
(214) 10.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(215) 11.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(216) 12.
EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(217) 13.
SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL GIŻYCKO
(218) 14.
DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL BIALYSTOK
(219) 15.
FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL BIALYSTOK
(220) 16.
GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL BIALYSTOK
(221) 17.
JABŁOŃSKI Wiktor POL-JUV POL BIALYSTOK
(222) 18.
JAMIOŁKOWSKI Adam POL-JUV POL BIALYSTOK
(223) 19.
NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL BIALYSTOK
(224) 20.
SULIMA Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(225) 21.
WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL ELBLAG
(226) 22.
MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL GDANSK
(227) 23.
SYREK Seriusz POL-WMKS POL OLSZTYN
(228) 24.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(229) 25.
KAVUN Pavel RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(230) 26.
KOKAREV Ivan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(231) 27.
PARSHIN Ilia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(232) 28.
PETRUSHENKOV Egor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(233) 29.
SHEVELEV Maxim RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(234) 30.
KHOKHELKO Tymofii UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(235) 1.
DAMBROUSKAYA Yana BLR BLR BELARUS
(236) 2.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(237) 3.
SIDARENKA Daria BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(238) 4.
DRUMSKA Marta POL-JUV POL BIALYSTOK
(239) 5.
ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL BIALYSTOK
(240) 6.
SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(241) 7.
SZEMBROWSKA Wiktoria POL-JUV POL BIALYSTOK
(242) 8.
ŻAK Wiktoria POL-JUV POL BIALYSTOK
(243) 9.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(244) 10.
SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL GDANSK
(245) 11.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
(246) 12.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(247) 13.
SEREDA Anastasia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(248) 1.
AKIMAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(249) 2.
BRANKOVSKIY Anton BLR BLR BELARUS
(250) 3.
DZMITRYIENKA Ilya BLR BLR BELARUS
(251) 4.
ZHERMANOV Aleksandr BLR-BLRORS BLR ORSHA
(252) 5.
REINSONS Sandis LAT-KSS LAT RIGA
(253) 6.
BIELECKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(254) 7.
KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL BIALYSTOK
(255) 8.
MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL BIALYSTOK
(256) 9.
NAZARUK Tomasz POL-JUV POL BIALYSTOK
(257) 10.
SIEKIERKO Adrian POL-JUV POL BIALYSTOK
(258) 11.
SZKIL Piotr POL-JUV POL BIALYSTOK
(259) 12.
WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(260) 13.
WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL BIALYSTOK
(261) 14.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(262) 15.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(263) 16.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(264) 17.
ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL GDANSK
(265) 18.
BEREGOVOJ Dmitrij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(266) 19.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(267) 20.
BALBEKOV Vladimir RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(268) 21.
ILINSKII Semen RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(269) 22.
KARPOV Viacheslav RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(270) 23.
KATIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(271) 24.
ROSHCHEKTAEV Dzhonatan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(272) 25.
USTIUZHANIN Anatolii RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(273) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(274) 2.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(275) 3.
MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL BIALYSTOK
(276) 4.
RADZIEJOWSKA Wiktoria POL-JUV POL BIALYSTOK
(277) 5.
TOPOLSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(278) 6.
HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(279) 1.
ALIATDZINAU Artsem BLR BLR BELARUS
(280) 2.
ARLOU Heorhi BLR BLR BELARUS
(281) 3.
KRŪZBERGS Roberts LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(282) 4.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(283) 5.
ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL BIALYSTOK
(284) 6.
DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL BIALYSTOK
(285) 7.
JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL BIALYSTOK
(286) 8.
WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL BIALYSTOK
(287) 9.
MILOVANOV Sergei RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(288) 1.
IZAFATAVA Mariya BLR BLR BELARUS
(289) 2.
TALAYEVA Volha BLR BLR BELARUS
(290) 3.
MALISZEWSKA Natalia POL-JUV POL BIALYSTOK
(291) 4.
MALISZEWSKA Patrycja POL-JUV POL BIALYSTOK
(292) 5.
MAZUR Nikola POL-JUV POL BIALYSTOK
(293) 6.
MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(294) 1.
LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR BELARUS
(295) 2.
RYZHOU Yauheni BLR BLR BELARUS
(296) 3.
SIARHYEU Maksim BLR BLR BELARUS
(297) 4.
STRELKOV Eduard BLR BLR BELARUS
(298) 5.
ADAMSKI Paweł POL-JUV POL BIALYSTOK
(299) 6.
KONOPKO Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(300) 7.
KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL BIALYSTOK
(301) 8.
NIEŚCIER Karol POL-JUV POL BIALYSTOK
(302) 9.
WILCZYK Szymon POL-JUV POL BIALYSTOK
(303) 10.
DERKACH Artem RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG