Csizmadia Trophy Debrecen, 2018.10.26-28. HUN, 26.10. - 28.10.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(2) 2.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(3) 3.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(4) 4.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 5.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(6) 6.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(7) 7.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(8) 1.
NAGY Csaba HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(9) 2.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(10) 3.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(11) 4.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(12) 5.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(13) 6.
OLTI Miksa HUN-MTK HUN BUDAPEST
(14) 7.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(15) 8.
IMREH Edward ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(16) 9.
HARKABUS Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(17) 10.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(18) 1.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(19) 2.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(20) 3.
KONKOLY Sára HUN-SZKE HUN SZEGED
(21) 4.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(22) 5.
FERENCZ Vivien ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(23) 6.
LASZLO JUDIT SARA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(24) 7.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(25) 8.
MÀRTON  Henrietta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(26) 9.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(27) 10.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(28) 1.
LAJTER Máté HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(29) 2.
NAGY János HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(30) 3.
MÜLLER Dávid HUN-DVTK HUN MISKOLC
(31) 4.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(32) 5.
KOZÁK Kristóf HUN-SZKE HUN SZEGED
(33) 6.
PAULIK Marcell HUN-SZKE HUN SZEGED
(34) 7.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(35) 8.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(36) 9.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(37) 10.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(38) 1.
KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(39) 2.
VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(40) 3.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(41) 4.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(42) 5.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(43) 6.
FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(44) 7.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(45) 8.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(46) 9.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(47) 10.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(48) 11.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(49) 12.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(50) 13.
GÁL Sarolta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(51) 14.
KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(52) 15.
BARTA Nóra ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(53) 16.
FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(54) 17.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(55) 18.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
(56) 19.
BARICOVÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(57) 20.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(58) 21.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(59) 22.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(60) 1.
BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(61) 2.
FARKAS Marcell HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(62) 3.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(63) 4.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(64) 5.
FEDOR András HUN-DVTK HUN MISKOLC
(65) 6.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(66) 7.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(67) 8.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(68) 9.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(69) 10.
NÉMETI Máté HUN-MTK HUN BUDAPEST
(70) 11.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(71) 12.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(72) 13.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(73) 14.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(74) 15.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(75) 16.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(76) 17.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(77) 18.
KARDOS Kevin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(78) 19.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(79) 20.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(80) 21.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(81) 22.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(82) 1.
LEITER Zora HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(83) 2.
FODOR Fruzsina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(84) 3.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(85) 4.
CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN BUDAPEST
(86) 5.
PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(87) 6.
ALBERT Katalin ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(88) 7.
ONDREJCÁKOVÁ Janka SVK-SKMA SVK PRESOV
(89) 8.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(90) 1.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(91) 2.
CSIZMADIA Márk HUN-MTK HUN BUDAPEST
(92) 3.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(93) 4.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(94) 5.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(95) 6.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(96) 7.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(97) 8.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(98) 9.
BARTKO Ptrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(99) 10.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(100) 1.
BODNÁR Emma HUN-DVTK HUN MISKOLC
(101) 2.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(102) 3.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(103) 4.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(104) 5.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(105) 6.
TÓTH Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(106) 7.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(107) 8.
VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(108) 9.
SOMODI Maja HUN-SZKE HUN SZEGED
(109) 10.
SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN SZEGED
(110) 11.
PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(111) 12.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(112) 13.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(113) 14.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(114) 15.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(115) 1.
TALPAS Vilmos HUN-DVTK HUN MISKOLC
(116) 2.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(117) 3.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(118) 4.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(119) 5.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(120) 6.
VIDA Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(121) 7.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(122) 8.
KALMÁR Levente HUN-SZKE HUN SZEGED
(123) 9.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(124) 10.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(125) 11.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(126) 12.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(127) 13.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(128) 14.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA
(129) 15.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV
(130) 16.
HRIC František SVK-SKMA SVK PRESOV
(131) 17.
VARGOSKO Jan SVK-SKMA SVK PRESOV