ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(2) 2.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(3) 3.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(4) 4.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(5) 5.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(6) 6.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(7) 7.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(8) 8.
PIJANOVA Varia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(9) 9.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(10) 10.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(11) 11.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
(12) 12.
POPOVIČOVÁ Lea SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(13) 13.
DEMOCHKO Diana UKR-KHV UKR KHARKIV
(14) 14.
TELITSYNA Sofia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(15) 1.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(16) 2.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(17) 3.
RICHTER Aleksander POL-WMKS POL OLSZTYN
(18) 4.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(19) 5.
ONUFER Olivier SVK-SKMA SVK PRESOV
(20) 6.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(21) 7.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(22) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE CZE CZECH REPUBLIC
(23) 2.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(24) 3.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(25) 4.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(26) 5.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(27) 6.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(28) 7.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(29) 8.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(30) 9.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(31) 10.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(32) 11.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(33) 12.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(34) 13.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(35) 14.
BILLER Weronika POL-GIZ POL GIŻYCKO
(36) 15.
ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL SANOK
(37) 16.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(38) 17.
NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL ELBLAG
(39) 18.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(40) 19.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(41) 20.
GÁL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(42) 21.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
(43) 22.
BARICOVÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(44) 23.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(45) 24.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(46) 25.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(47) 1.
HOŘÁK Jan CZE CZE CZECH REPUBLIC
(48) 2.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(49) 3.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(50) 4.
OLAK Jakub POL-ORZEL POL ELBLAG
(51) 5.
PILIPENKO Ignat RUS-KAL RUS KALININGRAD
(52) 6.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(53) 7.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(54) 1.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE CZE CZECH REPUBLIC
(55) 2.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(56) 3.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(57) 4.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(58) 5.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(59) 6.
DOBRÁN Flóra HUN HUN HUNGARY
(60) 7.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(61) 8.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(62) 9.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(63) 10.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(64) 11.
KUCHTA Martyna POL-GIZ POL GIŻYCKO
(65) 12.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(66) 13.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(67) 14.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(68) 15.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(69) 16.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(70) 17.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(71) 18.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(72) 19.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(73) 20.
REPETSKA Svitlana UKR-KHV UKR KHARKIV
(74) 21.
SELIUKOVA Myroslava UKR-KHV UKR KHARKIV
(75) 22.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
(76) 23.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(77) 1.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(78) 2.
MIGDALEOV Mikita BLR BLR BELARUS
(79) 3.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(80) 4.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(81) 5.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(82) 6.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(83) 7.
FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(84) 8.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(85) 9.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(86) 10.
BERGIN Daniil UKR-KHV UKR KHARKIV
(87) 11.
MOISEYEV Nikita UKR-KHV UKR KHARKIV
(88) 12.
MOSHENSKYI Bohdan UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(89) 1.
DOMBROVSKAJA Jana BLR BLR BELARUS
(90) 2.
KAZLOVA Arina BLR BLR BELARUS
(91) 3.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(92) 4.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(93) 5.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(94) 6.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(95) 7.
DOBRÁN Fanni HUN HUN HUNGARY
(96) 8.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(97) 9.
TÓTH Eszter HUN HUN HUNGARY
(98) 10.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(99) 11.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(100) 12.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(101) 13.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(102) 14.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(103) 15.
TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL OPOLE
(104) 16.
DRUMSKA Marta POL-JUV POL BIALYSTOK
(105) 17.
ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL BIALYSTOK
(106) 18.
TYLMAN Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(107) 19.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(108) 20.
SOKOŁOWSKA Hanna POL POL POLAND
(109) 21.
ŻAK Wiktoria POL POL POLAND
(110) 22.
ZYCH Magdalena POL POL POLAND
(111) 23.
DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL GRODZISK MAZOWIECKI
(112) 24.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
(113) 25.
PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU ROMANIA
(114) 26.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(115) 27.
SEREDA Anastasia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(116) 28.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(117) 29.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(118) 30.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(119) 31.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(120) 32.
CHERVENKO Viktoriia UKR-KHV UKR KHARKIV
(121) 33.
DUBROVA Uliana UKR-KHV UKR KHARKIV
(122) 34.
KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR KHARKIV
(123) 35.
ZARVANSKA Tetiana UKR-KHV UKR KHARKIV
(124) 36.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(125) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(126) 2.
AKIMAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(127) 3.
DZMITRYIENKA Ilya BLR BLR BELARUS
(128) 4.
HELAKHAU VIKTAR BLR BLR BELARUS
(129) 5.
SHEUCHYK Uladzimir BLR BLR BELARUS
(130) 6.
ZHERMANOV Aleksandr BLR BLR BELARUS
(131) 7.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(132) 8.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(133) 9.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(134) 10.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(135) 11.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(136) 12.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(137) 13.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(138) 14.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(139) 15.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(140) 16.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(141) 17.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(142) 18.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(143) 19.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(144) 20.
NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL BIALYSTOK
(145) 21.
SIEKIERKO Adrian POL-JUV POL BIALYSTOK
(146) 22.
SZKIL Piotr POL-JUV POL BIALYSTOK
(147) 23.
WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL BIALYSTOK
(148) 24.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(149) 25.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(150) 26.
REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL ELBLAG
(151) 27.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(152) 28.
BIELECKI Jakub POL POL POLAND
(153) 29.
KŁUJSZO Ignacy POL POL POLAND
(154) 30.
MIKOŁAJUK Mateusz POL POL POLAND
(155) 31.
CSILLAG  Csongor ROU ROU ROMANIA
(156) 32.
BEREGOVOJ Dmitrij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(157) 33.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(158) 34.
KATIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(159) 35.
KOKAREV Ivan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(160) 36.
PETRUSHENKOV Egor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(161) 37.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV
(162) 38.
VARGOSKO Jan SVK-SKMA SVK PRESOV
(163) 39.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(164) 40.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(165) 41.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(166) 42.
TAHTACİ Murat TUR TUR TURKEY
(167) 43.
FEDORENKO Danylo UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(168) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(169) 2.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(170) 3.
DOSLÁ Milada CZE CZE CZECH REPUBLIC
(171) 4.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(172) 5.
SZILICZEI-NÉMET Rebeka HUN HUN HUNGARY
(173) 6.
TÚRI Anna HUN HUN HUNGARY
(174) 7.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(175) 8.
WILGA Magdalena POL-AZSO POL OPOLE
(176) 9.
TOPOLSKA Gabriela POL POL POLAND
(177) 10.
HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(178) 11.
ALBERT Júlia ROU ROU ROMANIA
(179) 12.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(180) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(181) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(182) 3.
ALIATDZINAU Artsem BLR BLR BELARUS
(183) 4.
ARLOU Heorhi BLR BLR BELARUS
(184) 5.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(185) 6.
RÉVÉSZ Gergő HUN HUN HUNGARY
(186) 7.
SZÁSZ Attila HUN HUN HUNGARY
(187) 8.
SZIKLÁSI András HUN HUN HUNGARY
(188) 9.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(189) 10.
VAJDA Balázs HUN HUN HUNGARY
(190) 11.
KRŪZBERGS Roberts LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(191) 12.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(192) 13.
GISZKA Krystian POL POL POLAND
(193) 14.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
(194) 15.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(195) 16.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(196) 1.
TALAYEVA Volha BLR BLR BELARUS
(197) 2.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
(198) 3.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(199) 4.
IVANDIĆ Danijela CRO CRO CROATIA
(200) 5.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(201) 6.
DAVYDENKO Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(202) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(203) 2.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(204) 3.
MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(205) 4.
SLABODNIK Artsemi BLR BLR BELARUS
(206) 5.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(207) 6.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(208) 7.
KRŪZBERGS Karlis LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(209) 8.
HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL OPOLE
(210) 9.
TAHTACİ Davut TUR TUR TURKEY
(211) 10.
YARDIMCI Fırat TUR TUR TURKEY
(212) 11.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
(213) 12.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV