Alpe Adria Trophy-Final, Open Balkan Championships,Celje,SLO, 30.03. - 31.03.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
GAINUSA Soraya-Gabriela AUT-GSD AUT GRAZ
(2) 2.
TRGOVČEVIĆ Ivona CRO-METEOR CRO ZAGREB
(3) 3.
MIKHAILOVA Tatiana GER-SLIC GER MÜNCHEN
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
HUIĆ Leon CRO-METEOR CRO ZAGREB
(5) 2.
UREK Petar CRO-METEOR CRO ZAGREB
(6) 3.
ZAJEC Lavoslav Juraj CRO-METEOR CRO ZAGREB
(7) 4.
ANDREENKOV Gleb GER-SLIC GER MÜNCHEN
(8) 5.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
RADELJA Ljiljana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(10) 2.
VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(11) 3.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(12) 4.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(13) 5.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(14) 6.
BOROS Flóra HUN-KDSE HUN SZOMBATHELY
(15) 7.
MARKOVIC Petra SRB SRB SERBIA
(16) 8.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(17) 9.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(18) 1.
SHADMAN Martin-Gabriel AUT-GSD AUT GRAZ
(19) 2.
SILLER Sebastian AUT-GSD AUT GRAZ
(20) 3.
TOILA Mihai-Alexandru AUT-GSD AUT GRAZ
(21) 4.
KOPRIVNJAK Rene CRO-METEOR CRO ZAGREB
(22) 5.
OPUHAČ Marko CRO-METEOR CRO ZAGREB
(23) 6.
KÜHNRICH Moritz GER-SLIC GER MÜNCHEN
(24) 7.
ZABRODSKY Alex GER-SLIC GER MÜNCHEN
(25) 8.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(26) 9.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(27) 10.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(28) 11.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(29) 12.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(30) 13.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
(31) 14.
KOVALCIK Nikolaj SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(32) 1.
TOILA Elisa-Florentina AUT-GSD AUT GRAZ
(33) 2.
BREZOVAC Alina BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(34) 3.
DEMIROVIĆ Dalila BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(35) 4.
ZAJIMOVIĆ Asja BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(36) 5.
BRICA Riana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(37) 6.
HORVAT Tonka CRO-METEOR CRO ZAGREB
(38) 7.
MÜNCH Amelie GER-SLIC GER MÜNCHEN
(39) 8.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(40) 9.
KONKOLY Sára HUN-SZKE HUN SZEGED
(41) 10.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(42) 11.
FELICIJAN Zoja SLO SLO SLOVENIA
(43) 12.
KEK Maša SLO SLO SLOVENIA
(44) 13.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(45) 14.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(46) 15.
ŠEVČOVIČOVÁ Nina SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(47) 1.
BILKIĆ Filip CRO-METEOR CRO ZAGREB
(48) 2.
LUETIĆ Fran CRO-METEOR CRO ZAGREB
(49) 3.
BLUHM Daniel GER-SLIC GER MÜNCHEN
(50) 4.
MIKHAILOV Aleksandr GER-SLIC GER MÜNCHEN
(51) 5.
MUZAFEROVIC Sanel GER-SLIC GER MÜNCHEN
(52) 6.
LAJTER Máté HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(53) 7.
MÜLLER Dávid HUN-DVTK HUN MISKOLC
(54) 8.
SZABÓ Barnabás HUN-DVTK HUN MISKOLC
(55) 9.
DERDÁK Ákos HUN-KDSE HUN SZOMBATHELY
(56) 10.
PISTAI Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(57) 11.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(58) 12.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(59) 13.
PAULIK Marcell HUN-SZKE HUN SZEGED
(60) 14.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(61) 15.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(62) 16.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(63) 1.
AŠČIĆ Petra CRO-METEOR CRO ZAGREB
(64) 2.
LUETIĆ Sara CRO-METEOR CRO ZAGREB
(65) 3.
SMOGAR Patricia CRO-METEOR CRO ZAGREB
(66) 4.
WIBMER Sophie GER-SLIC GER MÜNCHEN
(67) 5.
ZACCARO Chiara GER-SLIC GER MÜNCHEN
(68) 6.
VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(69) 7.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(70) 8.
REDLER Aisa HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(71) 9.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(72) 10.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(73) 11.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(74) 12.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(75) 13.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(76) 14.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(77) 15.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(78) 16.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(79) 1.
KRSTIĆ Ilan BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(80) 2.
PRANTL Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(81) 3.
GROß Xaver GER-SLIC GER MÜNCHEN
(82) 4.
MUZAFEROVIC Nedim GER-SLIC GER MÜNCHEN
(83) 5.
NEISSENDORFER Alexander GER-SLIC GER MÜNCHEN
(84) 6.
RÖSKENBLECK Jonathan GER-SLIC GER MÜNCHEN
(85) 7.
BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(86) 8.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(87) 9.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(88) 10.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(89) 11.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(90) 12.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(91) 13.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(92) 14.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(93) 15.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(94) 16.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(95) 17.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(96) 18.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(97) 19.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(98) 20.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(99) 21.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(100) 22.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(101) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(102) 2.
ZAJIMOVIĆ Summeja BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(103) 3.
KOPRIVNJAK Nika CRO-METEOR CRO ZAGREB
(104) 4.
RÖSKENBLECK Katherine GER-SLIC GER MÜNCHEN
(105) 5.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(106) 6.
SOMODI Maja HUN-SZKE HUN SZEGED
(107) 7.
DOSKOVIC Mia SRB SRB SERBIA
(108) 8.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
(109) 9.
ONDREJCÁKOVÁ Janka SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(110) 1.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(111) 2.
RAŠČIĆ Ermin BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(112) 3.
HORVAT Matija CRO-METEOR CRO ZAGREB
(113) 4.
KOVAČIĆ Jan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(114) 5.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(115) 6.
GERECZE Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(116) 7.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(117) 8.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(118) 9.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(119) 10.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(120) 1.
IVANDIĆ Maja CRO-METEOR CRO ZAGREB
(121) 2.
PRANTL Gabriella CRO-METEOR CRO ZAGREB
(122) 3.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(123) 4.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(124) 5.
SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(125) 6.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(126) 7.
VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(127) 8.
PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN SZEGED
(128) 9.
SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN SZEGED
(129) 10.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(130) 11.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(131) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(132) 2.
SUMAN Stribor CRO-METEOR CRO ZAGREB
(133) 3.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(134) 4.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(135) 5.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(136) 6.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(137) 7.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(138) 8.
KALMÁR Levente HUN-SZKE HUN SZEGED
(139) 9.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(140) 10.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(141) 11.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(142) 12.
GAL Vid SLO SLO SLOVENIA
(143) 13.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(144) 14.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(145) 15.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(146) 1.
BODNÁR Emma HUN-DVTK HUN MISKOLC
(147) 2.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(148) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(149) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(150) 3.
GRITSCH Markus AUT-ERC AUT VIENNA
(151) 4.
ZAJIMOVIĆ Muhamed BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(152) 5.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(153) 6.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(154) 7.
HRIC František SVK-SKMA SVK PRESOV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(155) 1.
AŠČIĆ Valentina CRO-METEOR CRO ZAGREB
(156) 2.
BURIĆ Katarina CRO-METEOR CRO ZAGREB
(157) 3.
KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN SZEGED
(158) 4.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(159) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(160) 2.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(161) 3.
KRSTIĆ Mak BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(162) 4.
OMERAGIĆ Tarik BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(163) 5.
KOLENC Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(164) 6.
MARTINIC Ivan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(165) 7.
ZELLNER Maximilian GER-SLIC GER MÜNCHEN
(166) 8.
BACKSTRÖM Max LUX LUX LUXEMBOURG
(167) 9.
JURAK Primož SLO SLO SLOVENIA
(168) 10.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(169) 11.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA