Alpe Adria Trophy 1, Belgrade, SRB, 01.12. - 02.12.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
STOEV Martin BUL-SCIS BUL SOFIA
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
RADELJA Ljiljana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(3) 2.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(4) 3.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 4.
MARKOVIC Petra SRB SRB SERBIA
(6) 5.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(7) 1.
KOPRIVNJAK Rene CRO-METEOR CRO ZAGREB
(8) 2.
OPUHAČ Marko CRO-METEOR CRO ZAGREB
(9) 3.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(10) 4.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(11) 5.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(12) 1.
BRICA Riana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(13) 2.
HORVAT Tonka CRO-METEOR CRO ZAGREB
(14) 3.
KEK Maša SLO SLO SLOVENIA
(15) 4.
ZIKIC Ena SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(16) 1.
LUETIĆ Fran CRO-METEOR CRO ZAGREB
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(17) 1.
APOSTOLOVA Lora BUL-SCIS BUL SOFIA
(18) 2.
PETSEVA Niya BUL-SCIS BUL SOFIA
(19) 3.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(20) 4.
SMOGAR Patricia CRO-METEOR CRO ZAGREB
(21) 5.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(22) 6.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(23) 7.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
KRSTIĆ Ilan BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(25) 2.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(26) 3.
KRASTEV Daniel BUL-SCIS BUL SOFIA
(27) 4.
PRANTL Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(28) 5.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(29) 6.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(30) 7.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(31) 8.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(32) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(33) 2.
KOPRIVNJAK Nika CRO-METEOR CRO ZAGREB
(34) 3.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(35) 4.
DOSKOVIC Mia SRB SRB SERBIA
(36) 5.
MILICEVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(37) 1.
HAMPTON Cian Michael AUT AUT AUSTRIA
(38) 2.
RAŠČIĆ Ermin BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(39) 3.
HORVAT Matija CRO-METEOR CRO ZAGREB
(40) 4.
KOVAČIĆ Jan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(41) 5.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(42) 1.
PRANTL Gabriella CRO-METEOR CRO ZAGREB
(43) 2.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(44) 3.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(45) 4.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(46) 5.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(47) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(48) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(49) 3.
ANGELOV Kaloyan BUL-SCIS BUL SOFIA
(50) 4.
DAPCHEV Petko BUL-SCIS BUL SOFIA
(51) 5.
SUMAN Stribor CRO-METEOR CRO ZAGREB
(52) 6.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(53) 7.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(54) 8.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(55) 1.
GYUROVA Kalina BUL-SCIS BUL SOFIA
(56) 2.
PRANTL Emma CRO-METEOR CRO ZAGREB
(57) 3.
DOSKOVIC Anja SRB SRB SERBIA
(58) 4.
MITIC Natalija SRB SRB SERBIA
(59) 5.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(60) 1.
PRINS SALETOVIĆ  Omar Pieter Cornelis BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(61) 2.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(62) 3.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(63) 1.
SELIMBEGOVIC Samra BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(64) 2.
BURIĆ Katarina CRO-METEOR CRO ZAGREB
(65) 3.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(66) 1.
KRSTIĆ Mak BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(67) 2.
OMERAGIĆ Tarik BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(68) 3.
MARTINIC Ivan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(69) 4.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(70) 5.
MOJSILOVIC Ivan SRB SRB SERBIA
(71) 6.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA