ISU Danubia Series 2, Zagreb, CRO, 17.11. - 18.11.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
STOYANOVA Sofia BUL-SCIS BUL SOFIA
(2) 2.
BRICA Riana CRO CRO CROATIA
(3) 3.
GRALJUK Nina CRO CRO CROATIA
(4) 4.
HORVAT Tonka CRO CRO CROATIA
(5) 5.
NOSIĆ Anđelina CRO CRO CROATIA
(6) 6.
RADELJA Ljiljana CRO CRO CROATIA
(7) 7.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(8) 8.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(9) 9.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(10) 10.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(11) 11.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(12) 12.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(13) 13.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(14) 14.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(15) 1.
KOPRIVNJAK Rene CRO CRO CROATIA
(16) 2.
LUETIĆ Fran CRO CRO CROATIA
(17) 3.
OPUHAČ Marko CRO CRO CROATIA
(18) 4.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(19) 5.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(20) 6.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(21) 7.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(22) 8.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(23) 9.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
APOSTOLOVA Lora BUL-SCIS BUL SOFIA
(25) 2.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(26) 3.
AŠČIĆ Petra CRO CRO CROATIA
(27) 4.
SMOGAR Patricia CRO CRO CROATIA
(28) 5.
HROMASOVÁ Magdalena CZE CZE CZECH REPUBLIC
(29) 6.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(30) 7.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(31) 8.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(32) 9.
REDLER Aisa HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(33) 10.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(34) 11.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(35) 12.
FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(36) 13.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(37) 14.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(38) 15.
BARICOVÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(39) 16.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(40) 17.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(41) 18.
POPOVIČOVÁ Lea SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(42) 19.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(43) 1.
KRSTIĆ Ilan BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(44) 2.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(45) 3.
KRASTEV Daniel BUL-SCIS BUL SOFIA
(46) 4.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(47) 5.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(48) 6.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(49) 7.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(50) 8.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(51) 9.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(52) 10.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(53) 11.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(54) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(55) 2.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(56) 3.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(57) 4.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE CZE CZECH REPUBLIC
(58) 5.
MANYCHOVÁ Karin CZE CZE CZECH REPUBLIC
(59) 6.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(60) 7.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(61) 8.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(62) 9.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(63) 10.
CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN BUDAPEST
(64) 11.
PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(65) 12.
TÓTH Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(66) 13.
DOSKOVIC Mia SRB SRB SERBIA
(67) 14.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(68) 15.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(69) 1.
HAMPTON Cian Michael AUT AUT AUSTRIA
(70) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(71) 3.
RAŠČIĆ Ermin BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(72) 4.
HORVAT Matija CRO CRO CROATIA
(73) 5.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(74) 6.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(75) 7.
CSIZMADIA Márk HUN-MTK HUN BUDAPEST
(76) 8.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(77) 9.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(78) 10.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(79) 11.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(80) 12.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(81) 13.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(82) 1.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(83) 2.
PRANTL Gabriella CRO CRO CROATIA
(84) 3.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(85) 4.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(86) 5.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(87) 6.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(88) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(89) 2.
ZOTEV Kostadin BUL-SCIS BUL SOFIA
(90) 3.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(91) 4.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(92) 5.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(93) 6.
VIDA Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(94) 7.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(95) 8.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(96) 9.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(97) 1.
GYUROVA Kalina BUL-SCIS BUL SOFIA
(98) 2.
PRANTL Emma CRO CRO CROATIA
(99) 3.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(100) 1.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(101) 2.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(102) 3.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(103) 1.
SELIMBEGOVIC Samra BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(104) 2.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
(105) 3.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(106) 4.
IVANDIĆ Danijela CRO CRO CROATIA
(107) 5.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(108) 1.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(109) 2.
BRANKOVIC Edin BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(110) 3.
KRSTIĆ Mak BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(111) 4.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(112) 5.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(113) 6.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(114) 7.
MOJSILOVIC Ivan SRB SRB SERBIA
(115) 8.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA