8th.STEZ CUP - Olympic Hopes 2018, 08.09. - 09.09.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(2) 2.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(3) 3.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(4) 4.
MEDVEDOVÁ Petra SVK-SKMA SVK PRESOV
(5) 5.
CHAPIDZE Kira UKR-KHV UKR KHARKIV
(6) 6.
HUK Karyna UKR-KHV UKR KHARKIV
(7) 7.
PIDNEBENNA Veronika UKR-KHV UKR KHARKIV
(8) 8.
TELITSYNA Sofia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(10) 2.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(11) 3.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(12) 4.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(13) 5.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(14) 6.
HASARA Alex SVK-PRK SVK PRESOV
(15) 7.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
(16) 8.
MEDVEĎ Andrej SVK-SKMA SVK PRESOV
(17) 9.
MZIGOD Peter SVK-SKMA SVK PRESOV
(18) 10.
PIDNEBENNYI Ihor UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(19) 1.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(20) 2.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(21) 3.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(22) 4.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(23) 5.
DEMOCHKO Diana UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(25) 2.
MEDVEĎ Jozef SVK-SKMA SVK PRESOV
(26) 3.
ONUFER Olivier SVK-SKMA SVK PRESOV
(27) 4.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(28) 5.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(29) 1.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(30) 2.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(31) 3.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(32) 4.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(33) 5.
REDLER Aisa HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(34) 6.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(35) 7.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(36) 8.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
(37) 9.
BARICOVÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(38) 10.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(39) 11.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(40) 12.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(41) 13.
HNATIUK Hanna UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(42) 1.
HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE PRAHA
(43) 2.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(44) 3.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(45) 4.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(46) 5.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(47) 6.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(48) 7.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(49) 1.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(50) 2.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(51) 3.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(52) 4.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(53) 5.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(54) 6.
ONDREJCÁKOVÁ Janka SVK-SKMA SVK PRESOV
(55) 7.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(56) 8.
SELIUKOVA Myroslava UKR-KHV UKR KHARKIV
(57) 9.
STARCHENKO Mariia UKR-KHV UKR KHARKIV
(58) 10.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
(59) 11.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
(60) 12.
HURZHII Daria UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(61) 1.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(62) 2.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(63) 3.
BARTKO Patrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(64) 4.
ONUFER Dávid SVK-SKMA SVK PRESOV
(65) 5.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
(66) 6.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(67) 7.
SKRYPLOV Vladislav UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(68) 1.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(69) 2.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(70) 3.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(71) 4.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(72) 5.
ZARVANSKA Tetiana UKR-KHV UKR KHARKIV
(73) 6.
ZEMNITSKA Dariia UKR-KHV UKR KHARKIV
(74) 7.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
(75) 8.
HRYTSENKO Viktoria UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(76) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(77) 2.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(78) 3.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(79) 4.
VARGOSKO Jan SVK-SKMA SVK PRESOV
(80) 5.
SHYNKAR Vladislav UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(81) 1.
DOSLÁ Milada CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(82) 2.
TÚRI Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(83) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(84) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(85) 3.
HRIC František SVK-SKMA SVK PRESOV
(86) 4.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(87) 5.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
(88) 6.
SHEVCHUK  Yaroslav UKR UKR UKRAINE
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(89) 1.
VANKOVA Petra CZE-BZKP CZE PRAHA
(90) 2.
MALIKOVA Jana CZE-NACH CZE NÁCHOD
(91) 3.
PORUBSKA Alica SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(92) 4.
DAVYDENKO Anna UKR-KYIV UKR KYIV
(93) 5.
MYKHALCHUK Diana UKR UKR UKRAINE
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(94) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(95) 2.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(96) 3.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
(97) 4.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV