Romanian National Junior Championship, Miercurea Ciuc, ROU, 06.03. - 07.03.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
STANCIU Diana ROU-CORONA ROU BRASOV
(2) 2.
KARDA Jacinta ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(3) 3.
PALL  Briggita ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(4) 4.
FERENCZ Vivien ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(5) 5.
LAZAR HANNA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(6) 6.
MÀRTON  Henrietta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(7) 7.
PETRES Hanna Palma ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(8) 1.
MONEA Marius Mihai ROU-CORONA ROU BRASOV
(9) 2.
DOBOS Péter ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(10) 3.
IMREH Edward ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(11) 4.
MARII Luca ROU-VIITCJ ROU CLUJ NAPOCA
(12) 5.
SZTAHURA David ROU-VIITCJ ROU CLUJ NAPOCA
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(13) 1.
PÁL Bernadett ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(14) 2.
VIZI HANGA ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(15) 3.
BARTA Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(16) 4.
LASZLO JUDIT SARA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(17) 5.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(18) 1.
FRANCU CITRE Cristian ROU-CORONA ROU BRASOV
(19) 2.
MOROSANU Ionut ROU-CORONA ROU BRASOV
(20) 3.
KARDA  Kristóf ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(21) 4.
LÖNHÁRD Zalán ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(22) 5.
SALCEANU PAUL CODRIN ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(23) 1.
FRANCU CITRE ANTONIA ROU-CORONA ROU BRASOV
(24) 2.
MOROSANU  MARIA ROU-CORONA ROU BRASOV
(25) 3.
CSILLAG  Adrien ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(26) 4.
FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(27) 5.
GÁL Sarolta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(28) 6.
KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(29) 1.
TAMAS Szabolcs ROU-CSMBV ROU BRASOV
(30) 2.
ANTAL Apor ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(31) 3.
DOBOS  Ádám ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(32) 1.
PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(33) 2.
HARABAGIU MARA ROU-VIITCJ ROU CLUJ NAPOCA
(34) 3.
MOLDOVAN ANDREEA ROU-VIITCJ ROU CLUJ NAPOCA
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(35) 1.
TEPES GEORGE ROU-CSUBV ROU BRASOV
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(36) 1.
ALBERT Katalin ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(37) 2.
AL-SAGBAN IASMIN ROU-VIITCJ ROU CLUJ NAPOCA
(38) 3.
FUZESY  ILKA ROU-VIITCJ ROU CLUJ NAPOCA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(39) 1.
BARABÀS Zsolt ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(40) 2.
CSILLAG  Csongor ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(41) 1.
ALBERT Júlia ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(42) 2.
BODÓ Emoke ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(43) 1.
NEDELEA COSMIN ROU-CORONA ROU BRASOV
(44) 2.
TIMÁR Ádám ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(45) 1.
BALÁZS Tünde ROU-CSUBV ROU BRASOV
(46) 2.
SZÖCS Renáta ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(47) 1.
ANTAL Tamas ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(48) 2.
IMRE Emil ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC