Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 02.12. - 03.12.2017


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 9    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 60.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 1:50.915  
2 (2) 178.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:50.935  
3 (4) 59.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 1:54.552  
4 (1) 144.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 1:55.933  
5 (5) 124.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 2:12.362  
6 (6) 151.  WORONIEWSKA Maria POL-UKSJB POL 2:19.479  
RACE: 10    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 123.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:52.734  
2 (2) 117.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 1:54.806  
3 (4) 53.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:55.513  
4 (6) 55.  JAROCKA Jagoda POL-JUV POL 2:02.192  
5 (5) 146.  GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL 2:02.751  
6 (3) 145.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 2:03.399  
RACE: 11    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 119.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:55.160  
2 (2) 54.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:55.990  
3 (3) 57.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 1:58.427  
4 (6) 148.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 2:00.257  
5 (1) 29.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 2:14.945  
- (4) 179.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL PEN. no start
RACE: 12    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:52.254  
2 (1) 125.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:53.051  
3 (5) 30.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:54.197  
4 (7) 56.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 1:57.860  
5 (3) 175.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 2:11.226  
6 (4) 149.  MATOWICKA Oliwia POL-UKSJB POL 2:19.610  
- (2) 150.  SEREDYŃSKA Anika POL-UKSJB POL seeded
RACE: 13    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 58.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:56.532  
2 (1) 114.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:57.173  
3 (7) 180.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 1:57.262  
4 (4) 143.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 2:02.334  
5 (6) 31.  SYMONOWICZ Nela POL-GIZ POL 2:08.906  
6 (2) 147.  ŁOKIĆ Pola POL-UKSJB POL 2:24.527  
7 (5) 200.  BANACH Urszula POL-WMKS POL NO TIME finished
 
JUNIOR D GIRLS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 22    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 58.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:49.924  
2 (3) 117.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 1:50.539  
3 (4) 119.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:51.504  
4 (5) 54.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:51.913  
5 (2) 59.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 1:55.887  
6 (1) 60.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 23    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 123.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:50.451  
2 (2) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:50.971  
3 (5) 30.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:51.404  
4 (4) 125.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:52.585  
5 (6) 114.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 2:04.904  
6 (1) 178.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL NO TIME finished
 
JUNIOR D GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 28    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:42.802  
2 (2) 123.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:43.216  
3 (5) 30.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:46.053  
4 (6) 119.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:47.707  
5 (3) 117.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL NO TIME finished
- (1) 58.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL PEN. impeding



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 02.12. - 03.12.2017


Distance Classification


JUNIOR D GIRLS 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 34 1 1:42.802
  2. 2. 123.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 21 2 1:43.216
  3. 3. 30.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 13 3 1:46.053
  4. 4. 119.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 8 4 1:47.707
  5. 5. 117.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 5 5 1:50.539
  6. 58.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 6 1:49.924
PÓŁFINAŁ
  7. 4. 54.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 7 1:51.913
  8. 4. 125.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 8 1:52.585
  9. 5. 114.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 9 1:57.173
  10. 5. 59.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 10 1:54.552
  11. 6. 60.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 11 1:50.915
  12. 6. 178.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 12 1:50.935
SERIE
  13. 3. 53.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 13 1:55.513
  14. 3. 180.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 14 1:57.262
  15. 3. 57.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 15 1:58.427
  16. 4. 144.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 16 1:55.933
  17. 4. 56.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 17 1:57.860
  18. 4. 148.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 18 2:00.257
  19. 4. 55.  JAROCKA Jagoda POL-JUV POL 19 2:02.192
  20. 4. 143.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 20 2:02.334
  21. 5. 146.  GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL 21 2:02.751
  22. 5. 31.  SYMONOWICZ Nela POL-GIZ POL 22 2:08.906
  23. 5. 175.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 23 2:11.226
  24. 5. 124.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 24 2:12.362
  25. 5. 29.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 25 2:14.945
  26. 6. 145.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 26 2:03.399
  27. 6. 151.  WORONIEWSKA Maria POL-UKSJB POL 27 2:19.479
  28. 6. 149.  MATOWICKA Oliwia POL-UKSJB POL 28 2:19.610
  29. 6. 147.  ŁOKIĆ Pola POL-UKSJB POL 29 2:24.527
  30. 7. 200.  BANACH Urszula POL-WMKS POL 30 NO TIME
  150.  SEREDYŃSKA Anika POL-UKSJB POL 33 -----
  179.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 33 -----