Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 3    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:54.847  
2 (4) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:55.928  
3 (1) 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 2:02.423  
4 (6) 41.  SYMONOWICZ Nela POL-GIZ POL 2:16.603  
5 (3) 159.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 2:22.804  
6 (2) 166.  BANACH Urszula POL-WMKS POL NO TIME finished
RACE: 4    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 68.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 1:52.494  
2 (2) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:53.271  
3 (4) 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:54.080  
4 (3) 34.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 2:11.871  
5 (5) 157.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 2:12.601  
RACE: 5    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:58.838  
2 (5) 160.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 2:00.726  
3 (2) 64.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 2:00.970  
4 (1) 63.  JAROCKA Jagoda POL-JUV POL 2:01.253  
5 (4) 150.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 2:01.494  
RACE: 6    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 149.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL NO TIME finished
2 (3) 40.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL NO TIME finished
3 (5) 67.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL NO TIME finished
4 (4) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL NO TIME finished
5 (2) 123.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL NO TIME finished
RACE: 7    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 109.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 1:58.217  
2 (2) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:58.391  
3 (1) 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:58.450  
4 (6) 65.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 2:02.495  
5 (3) 148.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 2:09.375  
6 (5) 39.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 2:10.058  
 
JUNIOR D GIRLS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 12    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:51.196  
2 (4) 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:52.089  
3 (1) 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:52.115  
4 (5) 149.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 1:55.439  
5 (3) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:57.060  
RACE: 13    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 68.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 1:51.746  
2 (3) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:53.153  
3 (2) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:55.641  
4 (4) 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:56.844  
5 (5) 64.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 1:59.760  
RACE: 14    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 67.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 1:58.620  
2 (3) 160.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 1:58.762  
3 (5) 40.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 2:14.897  
4 (1) 109.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 2:29.263   advanced
- (2) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL PEN. impeding
 
JUNIOR D GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 22    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:48.870  
2 (2) 68.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 1:48.934  
3 (4) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:51.227  
4 (3) 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:57.778  
5 (6) 160.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 1:58.647  
6 (7) 109.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 3:02.438  
7 (5) 67.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 3:24.974  
 
2. Distance 
JUNIOR D GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 24    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 54.622
2 (1) 64.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 56.510
3 (4) 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 56.538
4 (3) 159.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 1:05.078  
5 (2) 166.  BANACH Urszula POL-WMKS POL NO TIME finished
RACE: 25    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 109.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 57.501
2 (4) 67.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 57.938
3 (2) 34.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 1:00.322  
4 (1) 41.  SYMONOWICZ Nela POL-GIZ POL 1:06.054  
RACE: 26    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 55.368
2 (1) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 55.641
3 (2) 160.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 55.781
4 (4) 63.  JAROCKA Jagoda POL-JUV POL 1:02.395  
RACE: 27    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 68.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 53.516
2 (2) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 55.557
3 (4) 149.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 55.590
4 (1) 157.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 1:02.365  
5 (5) 123.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 1:03.184  
RACE: 28    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 53.559
2 (5) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 54.814
3 (4) 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 55.458
4 (2) 148.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 59.912
5 (1) 39.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 1:08.419  
RACE: 29    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 54.856
2 (3) 40.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 55.825
3 (2) 65.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 57.020
- (4) 150.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL PEN. 2 false starts
 
JUNIOR D GIRLS  ĆWIERĆFINAŁ  500 m
RACE: 34    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 55.415
2 (3) 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 55.974
3 (4) 67.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 57.636
4 (1) 68.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 1:06.688  
RACE: 35    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 54.297
2 (2) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 55.456
3 (3) 64.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 55.958
4 (4) 109.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL NO TIME finished
RACE: 36    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 54.631
2 (2) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:49.926  
- (3) 40.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL PEN. no finish
- (4) 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL PEN. impeding
RACE: 37    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 54.833
2 (1) 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 55.311
3 (3) 149.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 55.374
4 (4) 160.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 55.513
 
JUNIOR D GIRLS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 44    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 53.651
2 (3) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 55.680
3 (4) 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 55.964
4 (2) 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:01.262  
RACE: 45    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 53.466
2 (2) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 53.525
3 (3) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 54.827
4 (4) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 55.309
 
JUNIOR D GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 51    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 52.847
2 (1) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 53.038
3 (2) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 54.956
4 (4) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:05.383  
 
3. Distance 
JUNIOR D GIRLS  SERIE  777 m
RACE: 56    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 160.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 1:29.804  
2 (1) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:29.874  
3 (4) 64.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 1:32.843  
4 (2) 63.  JAROCKA Jagoda POL-JUV POL 1:33.421  
RACE: 57    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:26.803  
2 (5) 40.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:29.021  
3 (4) 67.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 1:30.281  
4 (3) 157.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 1:41.224  
5 (2) 123.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 1:44.324  
RACE: 58    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 109.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 1:31.288  
2 (2) 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:34.350  
3 (4) 148.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 1:35.147  
4 (3) 34.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 1:51.755  
RACE: 59    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:29.100  
2 (5) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:35.384  
3 (2) 159.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 1:42.548  
4 (4) 39.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 1:47.596  
- (1) 149.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL PEN. 2 false starts
RACE: 60    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:28.987  
2 (3) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:29.187  
3 (4) 65.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 1:34.310  
4 (1) 41.  SYMONOWICZ Nela POL-GIZ POL 1:46.638  
RACE: 61    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:31.951  
2 (3) 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:32.171  
3 (4) 150.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 1:33.791  
4 (1) 68.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 2:22.229  
5 (2) 166.  BANACH Urszula POL-WMKS POL 2:33.279  
 
JUNIOR D GIRLS  ĆWIERĆFINAŁ  777 m
RACE: 138    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:30.012  
2 (4) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:30.272  
3 (3) 64.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 1:30.358  
- (2) 160.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL PEN. no start
RACE: 139    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:25.386  
2 (2) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:26.980  
3 (4) 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:27.052  
4 (1) 40.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:27.240  
RACE: 140    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:28.197  
2 (1) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1:28.522  
3 (4) 65.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 1:32.303  
4 (2) 109.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL NO TIME finished
RACE: 141    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:26.736  
2 (2) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:28.197  
3 (4) 150.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 1:33.382  
4 (3) 67.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL NO TIME finished
 
JUNIOR D GIRLS  PÓŁFINAŁ  777 m
RACE: 162    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:26.451  
2 (1) 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:38.042  
- (3) 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL PEN. off track
- (4) 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL PEN. impeding
RACE: 163    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:27.152  
2 (4) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:32.497  
3 (1) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:52.300   advanced
- (2) 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL PEN. no start
 
JUNIOR D GIRLS  FINAŁ  777 m
RACE: 176    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 1:23.269  
2 (1) 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:25.392  
3 (3) 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 1:27.186  
4 (4) 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:38.643  
5 (5) 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 1:43.541  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1. 2. 2. 76 5
2. 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 3. 1. 7. 47 11
3. 66.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 20. 3. 1. 47 24
4. 68.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 2. 12. 24. 21 38
5. 62.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 13. 5. 3. 13 21
6. 61.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 4. 7. 9. 8 20
7. 114.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 15. 4. 8. 8 27
8. 124.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 10. 16. 4. 8 30
9. 108.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 8. 8. 5. 5 21
10. 160.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 5. 14. 16. 5 35
11. 109.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 6. 13. 13. 3 32
12. 67.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 7. 10. 15. 2 32
13. 158.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 12. 6. 6. 24
14. 64.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 14. 9. 10. 33
15. 40.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 9. 15. 14. 38
16. 65.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 17. 17. 11. 45
17. 149.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 11. 11. 28. 50
18. 63.  JAROCKA Jagoda POL-JUV POL 16. 21. 19. 56
19. 148.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 22. 19. 17. 58
20. 34.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 18. 18. 23. 59
21. 150.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 21. 28. 12. 61
22. 41.  SYMONOWICZ Nela POL-GIZ POL 19. 23. 21. 63
23. 157.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 23. 20. 20. 63
24. 159.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 24. 22. 18. 64
25. 39.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 26. 25. 22. 73
26. 123.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 25. 24. 25. 74
27. 166.  BANACH Urszula POL-WMKS POL 27. 26. 26. 79